bugün

dinlerken huzur bulmanızı sağlayan,papatya çayı etkisi yaratan,orta doğu ve balkanlarla birlikte tüm evrendeki en iyi müzisyenlerdendir. perdesiz gitarın mucididir. adam.

edit: imla
referandumda hayır oyu verecekmiş. ben de ismail hakkı nın yalancısıyım.
kopuz çalabilen şahsiyet.
Okan Murat Öztürk ile birlikte yaptığı 'hiç' adlı albümü muhteşemdir.
görsel

9 Ekim de konser verecek olandır..

Zaman : 09 Ekim · 20:00 - 22:30

Yer : Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
erkan oğurun konserlerini dinlemeyi bilmiyorsanız, muhtemelen salondakilere inceden bir fırça çeken müzik sevdalısı.
en son yaptıgı soundtrackler sanırım mommo filminindir. film kapagında erkan oğur u gorunce aldım hemen.
anlatmaya kelimelerin yetmeyeceği müzik ehli büyük üstat. hiç ölmesin.
inanılmaz bir müzik adamı, hayata karşı sağlam duran bir sanatçı, insan sıfatını sonuna kadar hakeden bir insan, muhteşem bi gitarist, milyonlarca yıl dinlenebilecek bir ses değildir erkan oğur. bunlarında üstünde, hem de çok üstünde, adını koyamadığım, binlerce sıfat arasından birini seçipte yakıştıramadığım bambaşka bir alemdir.

bu topraklarda doğduğum için, bu topraklarda büyüdüğüm için sevinmeme en büyük sebeblerden de biridir.
kadife gibi sesiyle kulağın pasını silebilecek ender sanatçılardan...
Alkolik yapabilir insanı. dikkat edilesi sanatçıdır. Sanatçının ta kendisidir.
hakkında en kötü yorumu yapmak istediğim kişidir.
sanatçı değildir.
'' sen ne büyük adamsın '' insanı. gördüğüm yerde elini öpeceğim üstad.
Erkan Oğur dan bir nefes...

[http://www.youtube.com/watch?v=_jSFF_6yGPg&feature=player_embedded ]

"Biz Allah'ın boyasıyla boyanmışız, Allah'tan daha güzel boyası olan kim ?
Biz ona kulluk edenleriz."
6 kasım cumartesi günü izmir'e kulaklarımızı bırak tüm bedenimizin ve ruhumuzun pasını silmeye geecek olan üstad.
Benim için müzik uykularımdaki rüyalarım gibidir, sadece ben görürüm, hissederim, yaşarım, unuturum, hatırladıklarımı aktarırım, yorumlarım...

Bazı rüyalar da gerçek olur. Müzik iyi yada kötüdür, bir tercih yapmak ise hayattır.

sözlerinin sahibi üstad.
erzurum'da sahneye çıkacak olan yürekli adam.
erzurum konserinden sonra ismail hakkı demircioğlu ile birlikte renault spring'e binerek giden adam. şaşırtmıştır bizi bu durum.
gerçek müzisyendir, sanatçıdır.
sanatçıdır.
derindir.
delendir. delip deşendir.
neden geldim istanbul' a türküsünü söylediği vakit, istanbul' a geldiğine lanet ettirir insanı vesselam.
bu nasıl bir insandır dedirten adamdır .

zamane kahramanların , kralların , medya canavarlarının ; elle tutulur hiçbir özellikleri yokken , dünyaları aşan egoları neredeyse herbir yeri kaplamışken , dünyanın sayılı müzisyenlerinden olarak gösterilen , envai çeşit milletten sanatçılarla çalışmalar yapan , literatüre kendi icadı olan müzik aletleri katan , yaptığı her işe budur dedirten bir adamın , sanki sıradan bir iş yapıyormuşçasına yaşaması , gündemde olmak için hiçbir çaba sarfetmemesi , her konseri sonrasında etrafına toplanan hayranlarının , henüz olmamış müzisyenlerin , kendisinden birşeyler öğrenmek isteyen insanların karşısındaki mahcup duruşu , az çok kendisini takip eden her insanın dikkatini çekmiştir de , bu ne idüğü belirsiz kahramanların hiç mi dikkatini çekmemiştir dedirten , güzel insandır .
adamdır adam.