bugün

nedendir bilinmez ama insana bazı zamanlarda aşırı güven hissi verir.
kalbin penise kan pompalaması sonuçu çükün büyümesi.
parasempatik uyarıyla korpus kavernozumda bulunan vasküler boşluklar kanla dolar. arterler bu boşlukları doldururken venler ise boşaltır. korpus kavernozumların bu genişlemesi tunika albuginealar tarafından sınırlandırılmıştır. ve böylece boşlukları drene eden venler basıya uğrar ve ereksiyonun devamı sağlanmış olur.
Cinsel organdaki süngersi dokulara kan pompalanması. zenciler ereksyon olduklarında tansiyonları düşüyormuş efenim. tesadüfe bakın ki bende de tansiyon var.
karşı cinse duyulan saygıdan ötürü penisin esas duruşa geçmesidir.
2-3 biranın bile yettiği penis-kan ilişkisi.
edit: 3 bira içtim.
vakitsiz öten horoz.
ereksiyon cinsel birleşme olmazsa olmaz bir oluşumdur. penis derisinin hemen altında küçük boloncuklara benzeyen bir dizi depocuk vardır bu depocukların her biri bir damar grubuna bağlıdır ve biri doldurmak diğeri boşaltmak görevini üstlenmiş iki valfe sahiptir atardamar ile valflerin çalışması doğrudan omuriliğe ve beyne giden sinir ağı tarafından yönetilir. bu cinsel haberleşme sistemi her iki yöne de haber ve komut taşır; penisten beyine ve beyinden penise.
- insan kule, penis 31 kalkış inzi istiyor.
+ penis 31, ortam şartları müsait olmadığından kalkış izni veremiyoruz efendim.
(penis 31'in içinde yaşananlar: kabin cru take off pozisyonu al. Have nice flights.
an itibariyle olduğumdur.

edit: ereksiyon oldum diye eksi yedim ulan ne biçim adamsınız ya.

edit2: yetişkin bir erkek günde ortalama 11 kere ereksiyon olur. kaynak http://www.uplifers.com/seks-hakkinda-ii/
uygunsuz yerlerde olduğunda nasıl gizlicem heyecanı yaşatan olay.
bazi insanlarin direksiyonla ayni cumle icinde kullanip dunyanin en aptal esprilerini yaptiran kelimedir. yeter, cidden komik bir durum degil.
http://www.barnorama.com/...ano/05-Will-Campuzano.gif
ereksiyon olmamak için günde 2 defa masturbasyon yapmak lazımmış.

bence 2 günde 1 veya bir kadınla ilişki.

eğitim şart.
biyolojik bir eylem.
bebelere özgü "kakam geldi" gibi lafların ergenlikte aldığı hali özetleyen söz.
14 yaşına kadar böyle olur, 15'ten sonra yavaş yavaş hormonların düzene girer, bepanten sür geçer şeklinde reçetelendirilip gönderilecek ergen beyanı.
Libidosu tavan yapan abazaların kullandığı bir tümcedir.
bireyin sikinin kalktığını belirten bildirim. (bkz: öpim insin)
Nadir oluyorsa demek.
Akli fikri penisle bozmak. Enerji veren besinlerden uzak durun.
zamansız olanı insanı hayattan bezdirir.
paralı ilişkilerde pek gerçekleşmez. en azından benim gerçekleşmiyor. gerginlikten midir nedir. paramızla rezil, mahçup oluyoruz.

herşey gibi bunun da bedavası olanı en güzeli.
görsel
Direksiyon gibidir. iyi kullanılması gerekir. Nereye yonelecegi rotayı belirlediği için önemlidir.