bugün

görsel
Beni erekte etti sizi etmediğini düşünsemde.

Hop oturup hop kalktım fotoğraflara.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
kadıköy'deki erkek erkeğe cinsel ilişki videosunu izleyince bende ister istemez oluşan güzel bir durum.
40 yaş üstü her üç erkekten birinde sertleşme sorunu var. Sertleşme sorununa sebep olan hastalıklar içerisinde diabet ilk sırada yer alıyor.

herkes buradan kendi sonucunu çıkartabilir.
ergenlerin moralini bozar, ileri yastakilerin keyfini yerine getirir.
olur olmadık yerlerde ereksiyon yaşamanın çözümü sık seks veya masturbasyon yapmaktır.
(bkz: hocam ben kalkmasam)
ereksiyon hakimiyetini kaybetmemek lazım.
yerli yersiz başa gelmesi kötü ya bunun.
al işte yine.
sabahları direk gibi olması.
galiba sabah seksi diye bir şey var arkadaşlar.

zira uyanınca sahip olduğum enerji ve libidoyu başka ereksiyonlarda bulamıyorum.
yatağa insan çivileyecek kıvama geliyor insan.
evet.
Hiçbir sebep yokken saçma sapan yerlerde kalkıyor kardeşim. Bunun bir tuşu olmalı engelleyen. Mesela bu saatte neden kalkarsın?

Rezil.
Ramazan ayındayken ve oruç tutarken en çok zorlandığım durum. Açlık falan hikaye
40'lı yaşlara yaklaştıkça yerli yersiz hareketlenmelerin sayısı ciddi şekilde azalıyor rahat olun...çoğu zaman sabah ereksiyonunu özler hale geliyorsunuz...nerde o 20'li yaşların şaha kalkmış delikanlısı nerde 40 lı yaşların nazlı puştu...
(bkz: erector felsefe ve esrarengiz dayılar kıraathanesi) ‘ nde tartışılması gereken konulardan.
Olmasaydı olmazdınız ahahah.
bi dişiye karşı kabaran birşey.
Bide bir tabir var güzel türkçemizde, bugün de şeyi kalkan bize çemkiriyor diye. Genellikle erk-ereksiyon-öfke döngüsünü ifade eder.
Ramazan yaklaşırken fiyatların artması.
arabada olmasi insani oldurur. servis otobusunden bahsetmiyorum bile.
Bazen neden erekte haline geçtiğine benim bile anlam veremediğin olay. Sanki benimle alakası yokmuş gibi sex e en ilgisiz olduğum zamanlar da bile ayakta hazır kıta bekler. Sanki canım sıkıldı beni biraz gezdir dermişcesine. ilginç. Bazen her sabah saat 7.30 da kalkar. Öyle zamanlarda alarm bile kurmam. O beni uyandırır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar