bugün

ben hazırım demek.
kuşun nirvanaya ulaşması da denilebilir.
(bkz: sabah ereksiyonu)
sadece çirkin kadınlara bahşetmiş olduğum, erkekliğin biyolojik ve fiziksel göstergesi. eşeklik dönemimde beraber olduğum güzel kadınlara boşu boşuna harcamışım bunun muhtaç olduğu, damarlarımda gezen asil kanı.
derste kalkmaz kalkmaz gider ara verildiğinde kalkar sonrasındaki diyalog ise şudur.
-mücayit hadi olum bi sigara içelim kalk ya.
+hacı ben sigarayı azalttım ya çıkmıycam.
(bkz: zilin sesiyle tahrik olan kimse)
maden işçilerine yerin altında sabahın olduğunu gösteren olay.
sk kalkmasının gavurcası.
(bkz: ereksiyon halindeki penis)
(bkz: direksiyon)
yerine göre baş belası yada baştacı.
penisteki damarların kanla dolarak büyümesi ve sertleşmesi. penise dolan kan bi süre dışarı çıkmıyormuş orada kalıyomuş öylece. viki'de aynen böyle yazıyor. ben bilmem. benim çüküm yok. iyiki yok. ya inerse, ya kalkarsa.. oha.
sabah uyandığımda malı sağa, sola, ileri ve geri yaparak rahatlamamı sağlayan kan dolaşımın vücudumda enine doğru ulaştığı son nokta
organın zımba gibi olması.
ereksiyon ganilerimizin sabırsızlıkla beklediği sahibinin dikkatini çekmeye çalıştığı kutsal durum hanginiz ereksiyona geçtiğinde kimseler görmesn die küloduna sıkıştırmadı ganisini? sorarım.
+ anne,babamin ishali nasil oldu?

- nerden cikardin bunu oglum,baban ishal falan degil ki!

+ o zaman neden butun gece "niye sertlesmedi bu bok" deyip durdu?
(bkz: en sevilen anlar)
(bkz: çadır kurmak)
(bkz: yaş amın kıyısında)
Sorunlu bir evlilikleri olan baldızım ve bacanağımla oturuyoruz, yine hararetli bir tartışma yaşıyorlar. Baldızım "Artık senden elektrik alamıyorum" diye son noktayı koyduğunu düşünerek bağırıyor kocasına. Bacanaksa uzun zamandır içine attığı sıkıntıyı o anda haykırıyor. "Önce şalteri kaldırmayı denesen! ( alkış)
''kalkan sikin dini imanı olmaz'' sözünün geçerli olduğu durum
Bana 3 yaz.
pek bilinmez ama klitoris de de olur kendileri.
en keyif vereni * ereksiyonudur.
bizim oralarda daha çok sikin kalkması gibi tabir edilen bir olay.

--spoiler--
olm ereksiyon mu olmuşsun, hiç selam-melam vermiyon?
--spoiler--
zamanlaması kötü olursa insanı utandıran durum.