bugün

Bakandır - görsel

Görendir - http://k1304.hizliresim.com/18/h/m320j.jpg

Görebilmesi için önce karakter sahibi olması gerekir zira..
adı üstünde bakan. sadece bakar, olaylara, hasta insanlara, fakire, ihtiyaç sahibine sadece gözleri ile bakar. çünkü o bir bakan.
bir şeyler demek istediğim insanımsı. hayatımda dini şeylere sövmek dışında etmediğim küfür yoktur. ama bu adam var ya bu adam, o kanserli kızın bakışı, bunun çıkarıp para verişi bi de utanmadan düşürme ha düşürme orada çok para var felan deyişi. iğrençsin lan küfür adam olana edilir tek kelimeyle iğrençsin sen ve senin süründekilerden tiksiniyorum. bakan da olsan başbakan da olsan senden iğreniyorum. insanlığımdan utandırdı bu beni. allah'ın laneti üzerine olsun.
kendisi bize bu dünyada ne kadar iğrenç duygu ve küfür varsa hatırlattı. kötü bir dünyada yaşıyoruz ve tersine çevirmek çok zor. umarım en azından hasta arkadaşım iyileşir.
müteahhitten devşirme akp bakanı. bugünkü rezilliğini ömrüm boyunca unutmayacağım. türkiye cunhuriyeti tarihi boyunca halkına bu kadar saygısız bir hükümet görmedi. ananı da al git, takla at da göreyim şimdi de bu olay. daha aralarda neler var. eğer akp ye oy verenler bu yapılanları vicdanlarına ve insanlığa sığdırabiliyorlarsa oy vermeye devam etsinler.
halden anlamayandır. öyle bir duruma düştüğünde ne yaptığını anlar. ama geç olacaktır çok geç.
kendisinden yardım isteyen kanser hastası bir kıza yardım etmeyi eline para sıkıştırmak olarak düşünmüş bakanımız.
bir tanesi takla at der öbürü para sıkıştırır. başlarındaki de ananı da al git der; kabineye bak be.
bazen bi insana kızarsın ve küfür edersin ya bu adam küfürü bile hak etmiyor. sadece iğrenç bir yaratık. buna ne desem hıncımı alamam. normal bi ülkede ya bu istifa eder ya da partinin oyu düşer ama hiçbiri olmayacak.
ben milletim, sözde benim vekilim olan adamlardan biri işte. sadaka dağıtıyor, lütfetmiş hazretleri.
(bkz: erdoğan bayraktar a 300 tl veriyoruz kampanyası)
yardım etmeyi cebe konan 3-5 kuruş ile sınırlandıran, sürekli olarak binalarla uğraşmaktan insanlarla uğraşamadığını belli eden, lider olmanın hümanizmden geçtiğini fark edemeyen, müslümanlığı camide milletin önünde namaz kılmak olarak gören ve bunu bilinç altına işlediğini düşündüğüm, sadece "bakan" insandır.
bakan her işini para ile halletmeye alışmış gerçi onun başkanı sever sadaka kültürünü bunlar değil mi her cuma çocuklara oyuncak dağıtan millete para dağıtan.

birde alışkın bunlar para ile güzel insan satın alır seçimleri hatırlayın kömür buzdolabı artık ellerinde ne varsa koltuk için verirler bunlar böyle şeyleri.
bu haberi görünce işte burası türkiye diyor insan.
yaptığı ayıbı kimsenin herhangi bir bahane ile kapatamayacağı şahıs. çok yazık...
istifa etmesi gereken ve istenen bakandır.
(bkz: idris naim şahin) vol. 9999999999999999999.
(bkz: lale)
bir lale çeşididir.
(bkz: lale)
bir lale çeşididir.
yaptığı ne müslümanlığa ne de insanlığa sığan harekettir. kendisine yazık etmiştir. belirtmekte fayda olduğunu düşündüğüm bir konu da bu ve bunun gibi adamları görüpte, al işte müslüman dediğiniz adamlar böyle diyip, dinden soğuyan insanlar varsa onlar da büyük hata içersindedirler. ilk önce kendimize bakalım başkalarının hataları ve yaptıkları bizi ilgilendirmez.
benim gibi diyaliz hastasına yardımı çok gören vekil ve belediye başkanına sahip zihniyetten insanlık beklenmemeli.
(bkz: hakkım sana helal olmasın erdoğan bayraktar)

(#19352379)
söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil kişisidir.
ellerinde manipülatif argümanları ile birdenbire insan hakları savunucusu kesilmiş kitleyi bizlere gösteren bakan. adam iyilik yapmak istemiş alt tarafı. bu öfkeniz niye?
Kanser hastası kıza yapılan ayıpta
görüldüğü gibi, demek ki neymiş?
inancınız ve ideolojiniz değil,
insanlığınız ve vicdanınızdır esas olan.
"50 kuruşluk makarnayla oy alınca, 300 liraya can kurtardım sanan bakan." *
Parası batsın. Epey batsın.