bugün

hürriyet gazetesinde futbol yazarlığından çok fenerbahçe amigoluğu yapan şahsiyet.

amigoluğun yeri gazete köşesi değil tribünler...
yakınlarda birileri tarafından s.kilirse şaşırmayacağım adam.
ama girrmeden...
iki fenerbahçeli'Nin arasında konuşmasında kullanılabilecek, kullanılması doğal bir çift söz etmiştir. başarılarının devamını diliyoruz, böyle insanlar daha önemli yerlere layık. *
kimi şeyleri sindirme sorunu yaşıyor pek çok renktaşı gibi bu adam. adam diyorum ama tam emin değilim doğru mu söyledim bilemedim.

- kaldı ki bi'numarası olmadığı halde müziği bırakıp damat kontenjanından giriverdi hürriyete. tarafsız olamıyor, anlıyoruz lakin insan nasıl olamıyor onu anlamadık.

- kaldı ki galatasaray'ın koreografisini bile saçma sapan yerlere çekebilecek kadar zihniyetini anlamaya gerek duymadık.

- kaldı ki her maç sonunda yazdığı yazılara nasıl bir kafayla kaleme aldığını kavramaya gerek duymadık.

- ve yine kaldı ki kalkmış kendi gönül verdiği renklerinin kanalında "adam sanılan bir insan ile" kendine yakışır bir program yaptığını bu kez anladık.

kendine saygın yok ercan, gönül verdiğin takımına saygın yok. yazık.
adına bu kadar entry girilince bir şey mi oldu diye düşünülen sanatçı.
edit:eksilen şahıs korkma bir şey olmamış, yaşıyor hatta pek sağlıklı.
taraflı yazar.gerçi yazar falan değil.kahvede okey oynarken maç yorumlayan muzaffer dayı'dan pek bir farkı yok.
metin özülkü ile birlikte fb tv de katıldığı programda derbiden bahsederek '' nasıl siktik galatasarayı'' diyerek milyonlarca galatasaray taraftarından sayısız küfür yiyen, yediği küfürleri hak eden, kişiliktir.

(bkz: takımınıda al git ercan)
sadece bir soru sormuştur kendisi. cevabını bilmiyorsanız bilmiyoruz diyin, ne kızıyorsunuz ? ?
ertuğrul özkök'ün kızı ile evlenerek hürriyete kapak atmıştır. duyduk ki o abladan ayrılmış ama yine de hürriyet spor müdürlüğüne terfi etmiş olması acaba aydın doğan'ın kızı ile nikah mı kıyacak sözünü akla getirmektedir. bu arada aydın doğan'ın evlenecek kızı kaldı mı bilinmemektedir.
kulaklarındaki aşırı çınnnnnlamadan ötürü sağır olacağından korktuğum küçük enişte .
esat yılmaer gibi bir adamı ezerek böyle birini spor müdürü yaptılar ya futbol dünyasının içi geçmiş artık ne diyeyim.

http://videonuz.ensonhabe...asil-sk-galatasarayi.html
a-erc.na nasıl koyduk ama
q-he ehueahue, s.ktik lan s.ktik
a-yalnız burda cinsel anlamda değil ha
q-evet evet ehue ehue
ulan biz arkadaş arasında o şekilde konuşuyoruz da, bu herifin bi vasfı var spor yazarı, müdürü, her ne boksa. sokaktaki adamdan bi farkı olması lazım. bu bile böyle yaparsa ne tribün terörü biter ne de holiganlık. bu lafın fenerlilerin hoşuna gitmesini anlamıyorum kendinize gelin lan nereye gidiyoruz biz?

edit 1: bi an önce hürriyet'teki görevinden istifa etmesi gereken futbol katili. ahlak katili.

edit 2: ulan bundan beklerdim de, metin özülkü çok ayıp etmiş. yazık ne diyim. futbol bundan ibaret zaten di mi?
röportajın ortasında "nasıl s*ktik ama galatasarayı" diyerek ne kadar rahat olduğunu kanıtlamış insancık.
ertuğrul özkök'ün damadıdır. başka da bir şey değildir. ertuğrul özkök'ün damadı olmasa bu gün aç kalırdı.
(ercan saatçi metin özülkü konuşması/#6399638)
sanatçı, prodüktör, jüri üyesi. ha bir de gazeteci pardon. esas (!) mesleğini tanımların arasına sokmayı unutmuşum.
--spoiler--
-evet ercan hocam maça ilgili yorumunuzu alalım süremizi de aştık zaten tuvaletteyiz başlıcak birazdan
+süreni s.kyim
-hocam maç diyorum?
+maçına s.kayım
-eeeh s.kecem ne biçim yorumcusun lan sen?
+yorumuna kafam girsin
-evet sayın seyirciler ercan hocamızın saati gelmiş biz programı kapatalım
+ercan hocanın dübürüne üfleyim
-hehehe tuzağa geldi
+ne gibi?
-cinsel.
--spoiler--
hakkında fikrimin değişmediği, hala öyle olan;
kayınbabadan torpilli,
zamanında tam 14 saat telefonu çalmayan,
ebabil kuşuyla ilgili şarkı yazmış,
çakma milliyetçi, (kibar feyzo tanımıyla)
değişik gereksiz bir insan...
selçuk yula'nın kasetleri olan sanatçımsı versiyonu. ikisi de galatasaray'ı canlarından çok severler.
güne binlerce kez orgazm olmuş olarak başlayacak şahıs. ertuğrul özkök'ün eski damadı.başka da niteyebilecek durum yok.
her gs-fb ya da fb-gs maçından sonra mesajla ya da konuşarak rakibini kızdırmak amacıyla hiçbir şekilde küfür etmeyen tertemiz insanların şu günlerde ayar vermeye çalıştığı adam.

bir de araya ertuğrul özkök'ü katıp laf sokmaları var ki, sanırsın hayatında hiç akrabasından torpil yaptırmadı.

medyatik bir insanın kameralar önünde küfür etmesi normal değil tabi.ama bunu eleştirenlerin de küfüre ne kadar karşı olduklarını yaratıkları alternatif diyaloglardan görüyoruz. utanmıyor musunuz? önce ercan saatçi utanmalı değil mi? haklısınız. gidin, facebook denen yerde grup kurun, 32 milyon kişi toplanın da hakaretlerinizi görelim. görüntü çocukları sizi.

not: ercan saatçi akrabam falan değil.. olaya tarafsız bakmaya çalıştım sadece. *
sanki ilk defa sadece o küfretti. erkeklerin arasında ilk defa duyulan bir muhabbet değil ki... ben anlayamadım neden bu kadar tepki gösteriliyor. canlı yayın değil sonuçta onlar da gayet farkındalar yayınlamandan önce montajdan geçip kesilebileceğinin. iki samimi arkadaş arasında böyle bir futbol muhabbetinin geçmediğini mi düşünüyor bu kadar insan?
Bu kadar ilgiyi hak etmeyen şarkıcı eskisi.Ülkemde bir yerlere gelmek ne kadar kolay.Bizim mahalle kahvesindeki fenerli remzi dayıdan bi farkı olmadığını göstermiştir.Küfür aynı küfür cehalet aynı... Bulunduğun konum hatırına en azından seni oraya getirenleri mahcup etmemek için seviyeli olsan olmaz mı erçan bey..

edit:Bu başlığa yazdığım için kendimden utanıyorum.
ilk defa bana sempatik gelmiş adam. fener için opera adlı ilkokul zeka seviyesinde ve kufur dolu şarkıya bayılan insanların ercan saatçi yi eleştirmesi komik olmuş. ben bu adamı sevmeye başladım. hep millete yaranmak için hasta fenerli taklidi yaptıgını düşünürdüm ama gerçek fenerliymiş.

ancak hayatınızda hiç kufur etmediyseniz bu adamı eleştirebillirsiniz. maçlarda süreklü söven ve söven insanları alkışlayanlar bu adamı eleştiremez.