bugün

coşturamamıştır.
(bkz: #33235687) gerçekten de coşturmuştur nickinin hakkını vermiştir.
fellik fellik nick altı isteyen yazar. ama her şey karşılıklı azizim. derhal ben de senden bir nick altı istiyorum. *
yaratıcıyla problemi olan ama yaratıcının hiç te umrunda olmayan yazar.
allah'ın dinine karşı gelen gvtın tekidir.

böyleleri toplumda zararlıdır. ateistinde ahlaklısı saygılısı var. bu ateistin en ahlaksızı ve en iticisi hiç şüphesiz!

değil sözlük, insanlık içinde bile kendine yer bulmamalıdır. hayvan bile allah'ı zikrederken bu hakaret ediyor. buna insan diyebilir miyiz? hayır tabiikide.
Kısa bir sohbet imkanı bulduk. Oldukça eğlenceli bir yazar. Çok gezmiş, çok görmüş. iki gezenti bir arya gelince de kısa da olsa sohbet gerçekten keyifli oluyor. Nicki de beni gülümsetiyor her gördüğümde.
Enerjik bir yazar.
Kıllı olmak aşağılanacak bir şey değildir sayın yazar. Üzülme.
neyin prim yaptığını bilen yazardır.
ünlü olmaya çalışan kezbanlar gibisin, keşke silik yesen. yok hayır komik de değilsin bunu bil..

tnm: gereksiz bir yazar..
kendisi hakkında yazılan entryler ile beni bağlayan yazar.
Meme sever yazar * . Adı gibi çoşturuyor bizi.

(bkz: koştursun efendim sözlükte)
nickine bakılırsa ilk kayıt olduğunda bu nicki almadığı anlaşılır. entrysiyle coşturma gibi kavramları sözlük dışındayken öğrenmesi düşük bir ihtimaldir.
kimi eziklere öyle bir ayar verir ki, ayarı alan ezik nick6'ına koşup "pkk sevicisi" imajı vermeye çalışır. (bkz: beyni yok fikri var)
insan gerçekten hayret ediyor.
gündemi izleyen ve ahalinin nabzı tutan yazardır. diğer tüm yazarların kendisine hayranlık duyması ve ilgi göstermesi gereken yazardır.
hepinizi seven yazardır yeminle.
Gerçekten uğraşıp yazmış yazardır. Harbi coşturuyor herif.
hiç görmedim yeminle.
Counting aşkı nereden ağzım yere düştü yeminle.
Helal olsun yeminle.
2x3=6

çok zeki yeminle.
(#27218847) ağır işsiz. yeminle.
bos adam. bos kafa. teneke daha degerli. cay kasigi daha islevsel. tuvalet kagidi daha temiz.
doğum gününü kutlayan herkese ama herkese teşekkür eden yazardır.
Doğum günün kutlu olsun.