bugün

k*rtün müslümanı. anlamını bilmeden "foşik" diye zırlayan biri.
Zihin açıcı sorular soruyor.
Hadisler hakkında iyi niyetli akılcı söylemleri kasıtlı bir şekilde başka yerlere çekilen bir yazar arkadaşımız.

Kasıtlı değilse zeka geriliği olduğuna eminim.

Elestirmiyor hakaret ediyorsunuz, azıcık yapıcı yaklaşın.
Hindistan a geri dön .
Entry' lerine ve kalemine sağlık nesildaş yazar.
Entry lerini merakla beklediğim yazar.
Bol yazmaları olsun.

Edit: muvahhid olduğunu öğrendim. Edip yüksel izlemeleri bol olsun.
kürtçülüğünü beğenmesem de belirli bir terbiye sınırının dışına çıkmadan, şehitlere vb. hakaret etmeden yazdığı için linç edilmemesi gerektiğini düşündüğüm yazar.

yazıları kötü değil, küstürmemek lazım.
Allah dünyayı kürt ve türk ırkçılarından korusun. Allah'a hamd olsun ki ırkçı değilim, sadece sizin inkarcı ve asimileci zihniyetinize dayanamıyorum. Ve gördüğüm yalanlar, münafıklıklar karşısında da susamıyorum. Hiç kusura bakmayın. *
bir kürt ırkçısıdır. çok entry'sini gördüm tamamen kürt ırkçısı olup 55 65 arası ıq puanına sahiptir. öyle mazlum edebiyatı yapmasın suratına gerçek vurulunca, ırkçılık yapınca girişgen ama ırkcısın deyince mazlum çocuk uslu çocuk. adamdan kan alırlar kamil kann kan kan kan kan kan kan hiç bi yazar niyetini ve karakterini yazdıklarından bağımsızlaştıramaz.
faş*st, lütfen.
ALLAH, kitap diyip kürtçülük yapan yazarlardan biri. hele kürtçeden türkçeye geçtiğini iddia ettiği kelimelerde arkadaşın beyin hücrelerinin durumunu anlatır nitelikte.
tanım: yazar.
din kisvesi altında kürtçülük yapan yazar. birde sürekli vicdan kasması insanı deli eder.
pkklılar öldümü vicdandan insanlıktan bahseder ama pkklıların katliamlarında mağarasına saklanır.
şöhretin, paranın, karizmanın ya da iki üç am sikmenin hayatın nihai anlamı olmadığını anlamış ve de büyük bir arayış içerisine girip; ''ben neden yaşıyorum?'', ''hayatın anlamı nedir?'' gibi felsefi sorulara cevap aramış; ama ne yazık ki bu arayış sürecinde, genetik bazı sıkıntıların getirdiği dezavantajlar sayesinde bayağı hırpalanmış biri.

O sadece gerçeği arıyor.

aslında çoğu insandan daha zeki olduğunu düşünüyorum. insanların münafıklıklarından ve egolarından bıkmış olabilir.

Pkk'li değildir. Ancak pkk terörünü her saniye eleştirip de, devlet terörü ve faşizm hakkında hiçbir kelam etmeyenler tarafından pkk'li olmakla suçlanır.

Barışçılık dinine mensuptur.

allah yardımcısı olsun.
Kafayı sıyırmışçasına tüm yazılarında ırkçıları eleştirmek ayağına Türklüğü aşağılayan yazarımsı.

Yalnız bunu yapma biçimi de garip. kardeşlik eşitlik beraberlik derken bunu yapıyor. Ya art niyetli ya da gerçekten çok salak bilemedim. Ama hdp ve PKK hakkında olumsuz bir entry'si olmaması ne halt olduğunu gösteriyor.

Klasik Kürt islamcı bir keko. Türklüğü eleştirmek bunun gibilere kaldıysa vay bu ülkenin haline.
Devletsiz malum ırk it.
Türklere türklerin atasına laf söylüyor.
Hayatta bi sikim olamamış tarihe adını bile gecirememis malum ırka mensup.
Türk topraklarına göz dikmiştir. Topraga göz diken agitlerin leşlerine bi bak belki düzelirsin.
Müslüman'dır ve pkk'li de değildir; tek sistemi ''barışçılık''tır, ve bu uğurda da doğru bildiklerini paylaşmaya çalışır. Toplumu çok fazla umursamaz, çünkü bilir ki, tarihin her döneminde çoğunluk birçok konuda yanlışları fanatikçe savunmuştur, ve putlarını sorgulayan özgür insanları da ''kafir'', ''terörist'' gibi aslı olmayan ifadelerle ötekileştirmeye çalışmıştır.

Toplumu güzelleştiren ve özgürleştiren insanlar, topluma uymayanlardır. Fakat topluma uymayanlar, toplum tarafından linç edilirler ve değerleri de çok sonradan anlaşılır. Bunları kendimi övmek için falan söylemiyorum; bilakis, ben kendimi dünyanın en az övülmesi gereken insanları arasında görüyorum. Kişisel olarak yaptığım ve maalesef yapmaya devam ettiğim bir sürü hata var, o hatalardan dolayı allah'a nasıl hesap vereceğimi de bilmiyorum.
bir adet kürt ırkçısı.

pkk yı kınayınca ırkçılık yapmak için önünde engel kalmadığını sanıyor. halbuki pkk yı kınaması çaresizlikten. aklayıp paklayabilse onuda yapar.
pkknı yaptıklarını kınadığını belirten bi orospu çocuğu kendisi ama sadece kınıyo bu hırt mesela ona göre pkknın bomba patlatması büyütülecek bişey değil kınadıkmı olur biter askere polise saldırması zaten hiç bişey değil kınamaya bile gerek yok işte böylelerini hiç bir ortamda bulundurmayacaksın buraya yazar yapmayacaksın şimdi diyeceksinizki bu tipleri dışlarsak pkk'ya katılır bende diyorumki götü yiyosa gitsin katılsın.
(#32237110)

Türklere "asya itleri" diyen ondan sonra faşizmi eleştiren Pers iti.
birazdan ermenilerin türklere yaptıkları katliamları da yazacak olan yazar.

gerçeklerin kimin aleyhine veya lehine olduğu benim umurumda değil. her zaman doğru bildiğimi söylerim ve yazarım.

benim karşıma delille, argümanla gel...

tarihi sadece türk kaynaklardan öğrenmek(!) aptallıktır...
bir saattir ermeni kırımı konulu entryler girerek dikkat çekmeye çalışan yazar kişisi. kürtlerin veya ermenilerin tırnağı kırılsa adalet savunucusu olup, Türklere yapılan onlarca eziyete susanlardan sanırım. sen çok yanlış öğrenmişsin olayları.

(bkz: donuz)
dinde zorlama yoktur ayetini kafasına göre yorumlayan cahil insandır, böyle insanlar sağdan soldan duyduklarıyla kendilerini alim zanneder ve halka mal olmuş büyük insanları tekfir edecek kadar da ileri giderler böyle kişileri bütün dinleri araştırdım ve ateist oldum diyen ergenlere benzetmekte bir mahsur görmüyorum çünkü netten okudukları yanlış hakikati yansıtmayan yazılarla karar verirler ve karşısındakine direkt kafir ilan edebilirler bunlara dikkat edelim,

şimdi dinde zorlama yoktur ayetine gelince o ayetin devamını okumayan bu cahil insan o kadar saçmalamıştır ki, bakın bu ayet zorla inanmak yoktur der yani kafir olanı zorla müslüman yapamazsın demektir. müslüman demek allahın emir ve yasaklarına teslim olan demektir, yani kişi müslüman olmakla allahım sen ne emredersen başım üstüne demiş olur, bu emirlerden biride namaz kılma emridir şimdi müslüman kişi müslüman olduğu için namaz kılmak zorundadır dinde zorlama yoktur ayetinin sen kalkıp burda kullananıp namaz kilmamayı müslümanlara meşrulastiramazsin eger bunu yaparsan sen zaten ilim ehli katında cahil bir kimse olursun.
cahillikte master yapmış yazar, oku kardeş doğru kaynaklardan.
''ve böyle şeyler üzerinden ajitasyon yapan boş insanlardan birisi değilim.''

bunu takdir ettim bak, aferin. Yalnız buraya gelip benim hakkımda iftiralar düzmeni hala anlamış değilim. Ya bana karşı nefretin var, ya da halet-i ruhiyen pek yerinde değil.

https://www.uludagsozluk.com/e/32195804/
https://www.uludagsozluk.com/e/32186536/

Galiba bu girimden dolayı bana kızmış ve müritleriyle birlikte hakkımda iftira ve yalan kampanyası başlatmaya karar vermiş. Ulan bu kadar üzüleceğini bilseydim gerçekleri hiç yüzüne vurmazdım.

yaz babam yaz, lütfen babanı da al git.

https://www.youtube.com/watch?v=5FiYmRkgr90
''yaz babam yaz çok koymuştur.''

Sanırım bu delinin bir de müritleri var.