bugün

Tek şarkısını bir dostum tavsiyesi ile diyelim dinlemiş bulundum. Birazdan da şarkıyı açacağım dinlemek için. Şarkı da "Hero". Muhteşem bir müzik ziyafeti ve zaten Enrique'nin sesine diyecek yok kendisinin diğer şarkılarını dinlemeye itiyor beni sebepsiz. ileride bir gün ha Enrique!
adam daştır. sesi de güzeldir.
43 yaşında olmasına rağmen izlerken içten bir maşşşşallah dedirten ispanyol şarkıcıdır. kliplerindeki erotizm ise allahın emridir.
(bkz: ring my bells)
Asla yaşlanmayan uzaylı android olduğunu düşündüğüm sanatçılardan biri.
Bugün itibariyle baba olmuş şarkıcıdır. Bir zamanlar tam bir fangirl olmuştum kendisi sayende.
Sempatik, yakışıklı ve seksi abimiz. Seviyorum.
yakışıklı olup olmadığına karar veremediğim şarkıcı. şöyle ki 90lı yıllarda yüzünde benler bile var tipi de sıradan ama şimdiki haline bakıyorsun adam sanki hep 29 30 yaşlarında ve yüzü pürüzsüz gibi. çirkin değil hatta çekici bir yanı da var. ancak fiziği olsun kaşı gözü olsun sıradan, sonra öyle çok kaslı bir vücudu da yok oysa bayanlar için ideal erkek artık kaslı erkek oldu. ha sesini ve şarkılarını beğenirim orası ayrı.
hani justin timberlake ''sexy back'' diye klip çekti ya. iyi ki çekmiş. yoksa bu arkadaşa klip çekecek konu kalmazdı.
not: justin timberlake'yi de sevmem.

tanım: hatunlarla yiyişmek için klip çeken kişi.
41 yaşında çocuktur (!)
Ufak penisli olduğunu açıkladığından beri hayallerim yıkık :(
https://www.youtube.com/watch?v=koJlIGDImiU

reisin bu şarkısı efsanedir.
(bkz: 1975) doğumludur.
(bkz: anna kournikova) ile evlidir.
Bu adamin sesinde başka bir şey var. Oyun havasi soylese bile dinlerim.

https://youtu.be/vSk_xOy6Bwc
Resmen yiyismek için klip çeken kişi.
Hatta artık sarkilari bile bunun üzerine.
"Ur friends dont çare what we do."
Türkçesi:"Arkadaşların su an naptığımızı umursamiyor." Hadi yiyismeye devam edelim falan.

Ne diyelim Allah doyursun.
Yakışıklı çocuktur, bi zamanlar Suratında kafam kadar beni vardı sonra aldırdı galiba onu. izzet altınmeşe o yüzden dünyaya açılamadı zaten. enrike beninden kazandı...
Başlık görüp yazasım geldi desem yalan. Müzikalitesi popüler kültürde kalitelidir. Hero.
marc anthony'nin sınıf arkadaşıdır. içlenince i could be your hero diye yanık bir türkü tutturur. aşkına eşkıya moduna geçince you can hide but you can't escape yarim diye atar yapar.
şu adama yakışıklı değil demek için 145 kilo taşşağa sahip olmayı gerektiren entry sahiplerini görmemizi sağlayan şarkıcıdır.
babasının yüzde biri olamayacak şarkıcı.
Şarkıcı ve ünlü kimliği olmasa, tam bir ırgat işçisi tipi var kendisinde. Yakışıklı da değil ayrıca ama popüler kültür sağolsun, genç kızlarımız andaval gibi bakarlar bu adamı görünce.
Hiç de öyle bir ayağı çukurda falan değildir hatta performansının zirvesinde belli ki. Ohys!
Son şarkılarından birisi Bailando olan pop yıldızı.
Bu şarkı hakikaten güzel, insanın üzerinden ölü toprağını atıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=NUsoVlDFqZg
hayranı olduğum, birbirinden güzel şarkılara sahip ispanyol singer. istisnasız bütüüün şarkıları çok güzel. ayağımıza kadar geldi de gidemedik. bi daha gel enriqueee!