bugün

sözlüğü yanlış ve niteliksiz karakterlerle dolduran gereksiz bir veri tabanı şişiricisi.
harc-ı alem ve donanımsız. ateş olsa yakmaz.
kendisine en derun sevgilerimi yolladığım yazar.
%40 falan oy alınca biti kanlanan kesimin eli internet tutanlarından.
dikkat çekmek için son hareketi taşaklarını pergel şeklinde açıp havada yarasa gibi asılı kalmak olmasından korktuğum yazar.
(bkz: case closed)
'meyve veren ağaç taşlanır' atasözümüzden yola çıkarak kendisine olan tepkilere şaşırmadığım yazar.
(bkz: Vurmayın artık adam öldü)

Dinci yazardır,bize*ayar verdiğini sanıp ayarın babasını yemiştir.

edit:Eksile eksile artık takmıyorum çöpteki kondom kadar değeriniz var.
bu da silik. noluyor lan.
beşinci nesil silik.
(bkz: son şakasını yaptı)
(bkz: bu sefer güldürmedi)*
(#3915195)
(#3915321)

(bkz: yha nheeolurr qittmaaa)
kaliteli yazar.
çıldırtıcı bir durum yaratan nickin sahibi yazar. nedense bu nick günün belli saatlerinde aklıma gelir, saatler boyunca beynimde birisi ara ara bu nicki söyler durur.. offf..
sözlüğün kaliteli yazarlarından biri. duyduk ki silik olmuş. ne sebeple silindi ya da kendi mi hesabını sildirdi bilemiyorum ama her türlü sözlüğün aleyhine sonuçlanmış olaydır. sözlük sürekli altıncı nesil alımı yapmak yerine biraz da bünyesindeki kaliteli yazarları kaybetmemeye çalışsa daha iyi olacak.
terk-i diyar eylemiş yazar. bekle geliyorum anacığım. *
bak işte,

-"hacım kafa izni aldım ocağa kadar yokum" dedi, eyvallah dedik bu silik' lik olayı nedir şimdi!

mezuniyet öncesi, kaçış mı yoksa? **
eski günlerin hatrına bişiler yazmasam eksik olur diye düşünmekteyim, o yüzden yazıcam. oysa buraya budur işte entrylerimden birine bakmaya girmiştim, şöyle dolanayım derken önce bu rumuza baktım. ve silik. kaç hafta oluyo bana ekşiden mesaj atalı? anca uluya girince anımsadım rumuzu. gerçekten ihtiyarlıyorum sanırım.

iyi yapmışsın be enderun. zaten değmiyo burda çıldırmana. benim gibi, bir süre sonra sen de sıkılacaktın. yine çok iyi dayandın. attılar geldin, attılar geldin, belki hala burdasın ama en azından bu rumuzda ve bu etiketlerle değil. hayat kısa, değmiyor kızlara ve oğlanlara. salla gitsin. memleket kurtarmak bize kalmadı, kalmayacak da bu kafayla. pc başında tırnak yiyip diş sıkmakla hiçbişi düzelmiyo, sen kafayı yediğinle kalıyosun. ben sevindim silinmene, senin adına.

irtibatı kendi isteğimle keseli çok oldu. belki geç kalmış bi cümle ama, yine de yazmalıyım.
yolun açık olsun.

pardon, bi de tanım lazım değil mi? silinmiş yobaz yazar. oley.

edit: yine bissürü eksi yemişim. hey gidi günler hey.
bir adaşım varmış yeni haberim oldu.
(bkz: niye sildiniz uleyn)
arada bir de olsa geldiğim şu sanal platformda gerçek olanlardandı.. oysa buraya gelmeme vesile idi.. evet ihmalkar yapımla ben tembellik ettim yazmakta lakin bu demek değildi ki okumuyorum.. kendini mi intihar etti yoksam öldürdüler mi diye araştırmalardayım şimdi.. neredesun uşağum ha ? tamam sol frame hızlı aksın bırak, ben de sabredip yazarım hem..* ii haberlerini beklediğimizdir..
beşinci nesil silik.
(bkz: özlüyoruz reyiz)
çoğu konuda fikir çatışması yaşadım kendisiyle, ama birgün olmadığını farkettim meğer silinmiş. yokluğunu farkettiren yazar, keşke buralarda olsa tekrar..
sozluk un eski dindar-kurt kanadini basini ceken bir yazardi.
sözlüğün eski "dinci", "kürtçü"lerin başını çeken bir yazardı. "Dindar" ile "dinci"nin, "Kürt" ile "Kürtçü"nün ayrımı çok belirgin olmakla beraber bunları birmiş gibi göstermek dine de, dindarlara da; ülkede yaşayan aklı başında kürtlere de büyük zarar verir.