bugün

(bkz: çekici)
(bkz: forklift operatörü)
davulcular, zurnacılar.
(bkz: estetik cerrah)
Hatunu kaldıran meslek değil kişilerdir.
para ve şöhreti en çok olan her mesleğe gelirler.
çağrışım:

(bkz: karpuzkaldıran)
tartışmasız pezevenklik.
(#12633612)
Pilotluk bunlardan biridir efendim. *
kişi potansiyeline göre değişir ; ''hatun kaldıran'' döner ustası da gördüm, kaldıramayan pilot da.
doktor, armatör, tv yıldızı( artık şarkıcı, manken , futbolcu) ilgi alanına göre değişir, avukat, iş adamı, barmen.
zannımca barmen ve doktordur ikiside beynin uyuşuk hallerinde yanında olabilen olduğundan olsa gerek.
Ulan yeter ramazan davulcusu yazmayın amk. Ekşide bile en beğenilen entrylere girmiş bu. Herkesin ağzında sakız. Ne kadar fake, pis insanlarmışsınız.
Dizi de üstadın(Barney Stinson) da dediği gibi: "Dude! Lot's of chicks think architects are hot." (bkz: ted mosby)
Sezon 2 bölüm 4: Ted Mosby the Architect
fotoğrafçılardır. 'ımm bebeğim seni daha önce nasıl keşfetmediler anlamıyorum.' gibi cümlelerle konuştukları için egosundan yanına varılmayan kızlar süt dökmüş kedi oluyorlar. dur ya düşündüm de olay meslekte değil konuşmayı bileceksin. *
cinsel suçlara bakan savcıların katipleri.
(bkz: zenginin malının züğürdün çenesini yorar)
fakülte kantininde çalışan yeşil gözlü kantinciler. hepsinin mınakoyum.
marka bir mağazada çalışıyorsanız örnek olarak adidas. boynunuzda kokart vardır, takması zorunludur isminiz ve soyadınız yazar. ki karizmanız da vardır büyük ihtimalle adidas gibi mağazalar pek yavan görünümleri bulundurmaz bünyesinde. sonra kıyafetleriniz de belli ki adından adidas, gayet hoş olacaktır. şunun garantisini verebilirim bütün alış veriş merkezi size imrenerek bakacaktır.

kokartınıza başkasının ismini yazmadığınız sürece bir ayda en az 10 kişi eğer var ise face hesabınız sizi ekleyecektir.
ben müdürümün kokartını takıyordum... kısacası alışveriş merkezlerin bunun için ideal yerlerdir.

tezgahtarlık gayet hatun kaldırılabilecek meslektir. fakat elindekini de iyi değerlendirmek önemlidir.
üniformalı mesleklerdir.polislerin, yunus olarak anılanları çekicilikte ilk sıralardadır.
buz pateni yapanlar abi. eşli olanları izlemişsinizdir. kaldırmazsa eğer o seri sayılmaz. mecburi hareket yani, illa kıçından tutup kaldıracaksınız hatunu.
Kendilerine bakıyorlarsa ve tipleri de müsaitse taksiciler.

Taksici cinayetlerinin bir kısmının, sanılanın aksine gasptan değil, onun bunun karısını ayartıp götüren taksicilere infaz niteliğinde olduğu söylenir kimi zaman.
Şüphesiz havacıdır. Çünkü kızlar bulutların üstüne çıkmayı severler.
turizm, denizcilik..