bugün

"insanlar para gibidir. ışığa tutup içinde atatürkü göremediniz mi sahtedir" sözünü hatırlatan kişi
(bkz: #14511300).
Umarım canını yakmazlar bu değerli yazarın.
şikayetim sonrasında çaylak yapılan yazardır, helal olsun moderasyona.
kendisi gün itibariyle çok sevinçlidir. eskiden(3 yıl önceye kadar) fikirlerini yazınca destekleyenler bir yana küfür edip hakaret eden çok fazla kimse oluyordu. 22 sayfa başlık altı yazısı var ve yarısı hakaret ve sövme barındırıyor. şimdi ise destekleyeni ve hakkı hakikati görmeye meyilli insanlar sayıca daha fazla.

not: ayrıca kendimden 3'ncü kişi olarak bahsetmeyi severim.
(#15066530)

doğru tespitlerin sahibi.sonundaki değil mi kemalcik ? i silse daha şık olur kanaatindeyim.sonuna kadar uzlaşma taraftarıyım çünkü.konuyu güzel izah etmişken bu aşağılamalara lüzum yok diye düşünüyorum.tabi ki buyurmuyorum emretmiyorum sadece tavsiye ediyorum.
BBC'de hala ilgiyle seyredilen yarışma. O kadar popüler ki sabah akşam garip bir tekrarlama sisteminde gidiyor. Verilen paralar Türkiye'deki yarışmalara nazaran çok komik olsa da ingilizler koşa koşa katılıyorlar. En beğenilen yanı ise yarışmacı sayısı düştükçe soru zorluğu kademesinin aynı oranda abartmadan veya sıçıp sıvamadan artması.

O kadar soruyu bulup çıkarmak da kolay değil amk. Yarışma başına 100'ü aşkın soru soruluyor.
sözlükteki zihniyet değişimini fark eden yazardır. 2 yıl önceye kadar yazılması silinme sebebi olan şeyler bugün gayet rahatça yazılabiliyor.

gayet sevindirici bir durum.
eğer ismiyle nick almadıysa, itüsözlükte adaşı bişeyler yazıyor.
ben de diyorum nerden çağrışıyor bu isim. hey gidinin. gayboldu gitti.
master of tesadüfs.
seri eksi oy vermekten zevk alınan yazar.
başka bir hesapla yazabilir, yazmaya da bilir.

esen kalın.
anlamayamadığım bir biçimde kendisini sildirmiş sanırım!...

not, imla.
bir dönemler siyaset sohbetleri yaptığım yazardır kendisi. bir amaç için toplandığımız da olmuştur. silik olduğunu tesadüfi gördüm. entry'sin de okuduğum üzere kendisini silik yaptırmış. yakın zamanda twitter hesabını da göremedim. öyle ya da böyle bir selam uçurursa sohbet ederiz.
(bkz: altıncı nesil yazar)
"hakli" hesabım moderasyon'dan ricam ile kapandı ve başka bir ricam ile silinen eski hesabım aktif hale getirildi. Artık "en zayif halka" nickiyle -eski nick name'im ile- yazmaya devam edeceğim.
yobazın biri. genelde pedofiliye yatkındırlar.
(bkz: karma sıfatı yazar uyumu)
nickinin hakkını veren yazar. sözlüğün en zayıf halkası. kafası boş yazar.

(bkz: #18659946)
kemalistlerin bu saldırgan tutumu yüzünden en yakın zamanda bir (bkz: atatürk paspası) edineceğim.
600 lü yıllarda ortadoğu da yaşamış birinin paspasını edinmesi gereken köfte.
sarı selim...
bir zamanlar böyle bir yarışma programı vardı, suratsız kısacık biçimli kesilmiş saçları ve kemik gözlüğü ile yarışmayı sunan hatun ise hala gözümün önünde... lise yıllarımızda bize gani gani malzeme olmuşluğu vardır.
kimin ne olduğunu, nelerden korktuğunu nick altına fişlemek iyidir... daha sonra lazım oluyor.
bulduğu en pislik yere pislemiştir pislediysede. bir kafirin nik altı ancak heladan ibarettir. adamın hasıdır. bulduğu en pis yere yapmıştır yapacağını.
komiktir. Kürt olduğunu belli etmek için aklı sıra zulüm görmüş ve ezilmiş toplum olarak lanse ettirme çabalarında olan yazarcık. Tayyip yalamalarından. (#19149367) Tayyibe koş benden iki çay söyle. Ağla ona biraz gelsin beni tutuklatsın abicim. Götünüz yiyorsa ben burdayım.
türk devletinde yaşamaya bile hakkı olmayan yobaz kürtçü.