bugün

https://www.youtube.com/watch?v=MBOABTtHtx8
Erkeğe benzemeye çalışandır.Ne guzel kız olmak hanım olmak varken erkeğe benzeme çabaları insanı soğutuyor.
Ben insanları kalıba sokmaya çalışan insanları sevmiyorum. Bir kız ile görüştüm. O gün 5 saatten fazla zaman geçirdik. Bizi tanıştıran arkadaşa demiş ki her şeyi iyi hoş ama çok konuşuyor.

Madem rahatsız oldun neden 5 saat oturdun çayını iç kalk değil mi.

Madem rahatsız oldun bana bir ima bile yapsan ben susarım sonra da çok oturulmaz zaten.

Biriyle ilk defa dışarı çıkıp ona eski sevgilisini anlatmak nedir . Sonra ben çok konuşuyor oluyorum.
sürekli kendini yeriyormuş gibi yapıp alttan alta öven. yani bir şeyden şikayet ediyor sözde ama asıl amacı istediği şeye dikkat çekmek. direkt söyle kurtul, ben çok güzelim de, popom kocaman de, beyaz tenliyim ve mutluyum de. egoist demem gerçekten. kendini seven insana saygım var. ama böyle sinsilikler hoşuma gitmiyor.
Egodan olusmus tum hucreli egodan meydana gelmis kiz tipidir. Hic cekilmiyorlar yemin ediyorum gulesim geliyor o an.
egoist yüzü aşırı makyajlı kız.
Mavi boncuklu, koduklarim.
Bi de çok şey biliyorum zannedip hiç bir şey bilmeyen ama ders vermekten geri kalmayan çenesine atladiklarim var.
Ha bir de tabi doğal görünmeye çalışan yapmaciklar var ki burada bol miktarda bulunan cinsten. Gösteriş yapmak için bir taraflarını yirtiyor ama doğal. Yersen.

Hasiktir.
seksiliğini kullanarak ilgi çekmeye çalışan tip.
küfür etmesi.bu konu hakkında kızlardan bahsetmek çok üzücü ama ne yazık ki duyuyorum ve o etmeye utanmazken ben uyarmaya çekiniyorum. dilim varmıyor.
Sigara içen, esaslı abi gibi olmaya çalışan, fok balığı gibi konuşan, instagramcı cecelist mecelist kızlar.
indie, hipster...

Erkek versiyonu da mide bulandırıcıdır.
Yemek yerken hanım hanımcık yiyen kızlar. Ya yemek bu yemek gömülceksin.

Her ortamda ay bu da sürekli bana bakıyo yeaa diyerek ağzını yamusturan kızlar. Arkana bakmadan kaç.

Çok fazla sevgilisi olması ile övunenler. Kız yelloz arkandan aa ne güzel demiyoruz orospu diyoruz sevgi lackasi.
Cicişmi pipişmi neyse iste o kardesler ve türevleri. Gördüğüm yerde... neyse..
Ruhumun derinliklerinde ki nefreti dışarı çıkarta bilmeyi başarmış bir kızın var olduğunu düşündüren kız tipi.
masum yüzlü olup yalan soylemeleridir.Arkadan iş çeviren ve yakalanmadığını düşünüp götünü kaldıran kızlardır.
Kendini ezdiren , özgüveni düşük, erkeklerin yalakası kızlar.
şımarık olanlar.
yüksek sesle konuşup küfür eden.
hemcinslerine saldırıcı beyanlarda bulunan, hayatlarında varsa yoksa para teması olan kızlardır.
Ben sanırım sen kim köpeğkk benim sevgilime bağk bağk diyen türbanlı abla tarzındakilerden pek haz etmiyorum.
Esas kızın sürekli kafasını karıştıran, ona iyi görünüp aslında onu kıskanan ve kötülüğünü isteyen kız tipi.
Genel olarak herkesin içinde özelini anlatan insanlardan nefret ediyorum.
Sadece kızlara özgü bir sinir değil yani.
Kendini zor kız ayaklarına sokan basit kızlar ulan senin düşkünlüklerinin listesini sağır sultan duymuş biliyor ama sen hala yok ben başak kadınıyım yok mizacım böyle yok şuyum şöyle de.8
her erkeğe kanka diyen tipler, sürekli, erkekle gezenler, erkeklerden telefon isteyenler.
ilk başta iyilik yapıp, güven verip sonra arkadan vuran kız tipi.