bugün

ups desem biraz fazla mı saçma olur acaba?
en kötüsünü bilmem

ama aras kargo dan daha berbat bir şirket,

tüm orta doğu ve balkanlarda

olduğunu sanmıyorum.
Evimi bulamayıp üstüne geldik ev yoktu diye dalga geçen ve sürekli “inşallah bu sefer evi bulur” diye umut ettiğim yurtiçi kargo mu, yoksa ne zaman hassas bir paketim olsa kırık, ezik, patlak getirebilitesi yüksek aras kargo mu emin olamadım. Bir de sürat kargoNun süratsizliği var tabii.

ptt kargo Bile diğer kargo şirketlerine nazaran daha güvenli ve en azından karşınızda muhatap olacak memur tipli medeni bir çalışan bulabiliyorsunuz.

(bkz: yurtiçi kargo pişmanlıktır)
Aras kargo... kötünün iyisidir. Ups çok iyi.
edit: yurtiçi normal...
(bkz: ptt kargo)

farklı farklı sitelerden yapılan tam 6 alışveriş. hepsi bu kargo yüzünden 10 günde elime ulaştı.
lanet bir şey bunlar. gelmez geldik diye sisteme işler. kanser verem ve bilumum hastalıkların anasıdır bunlar.
kargo şirketi bile demeye dilim varmıyor

(bkz: aras kargo)
(bkz: sürat kargo)
Iıı seçiyorum yurtiçi.
mng kargo. adamlar küçük ilçede de aynı, büyükşehirde de aynı. dağıtıma çıkarmıyorlar dahi.
Benim kargomu başka bir şehirde, başka bir insana veren şirkettir. (bkz: yurtiçi kargo)
aras kargo. 2 gün önce gelmesi gereken kargomu tüm gün evde beklememe rağmen getirmediler. baktım internete "yanlış eksik adres yüzünden teslim edilemedi." yazıyor. adresi kontrol ediyorum birebir doğru.

neyse yarın ben gider alırım dedim. gidemedim işlerim vardı. o gidemediğim günün akşamı baktım kargo durumuna "alıcı kargoyu kabul etmedi" yazmışlar. bugün hızlıca gittim sabahtan. kargoyu aldım apaçık yazıyor adresim. sordum neden adres eksik dediniz ve neden kabul etmedi yazdınız? black friday teslimatları nedeniyle yoğun olduğumuz için sistem otomatik yazıyor beyefendi dedi.

uzatmadım çünkü aras kargo yani. adamlar mimli, türkiyenin en rezil kargo şirketi.
biz susalım, şikayet var sitesi konuşsun

Aras kargo;
görsel

Yurtiçi Kargo;
görsel

Sürat Kargo;
görsel

MNG Kargo;
görsel

PTT Kargo;
görsel
Yurt içi,mng,Aras ve bugün itibarıyla ptt kargo.Aliexpresten aldığım ürün adres nedeniyle bulunamamış.Acaba adres yanlış mı diye baktım adres doğru adamlar farklı bir okula gitmişler.Ev adresi bulamıyorlar diye okul yazdım o da yanlış okul olmuş.Garip bir durum.Sanırım kargolar aramıyorlar artık yurt içi hiç aramıyor.insanlar her seferinde şubeye gitmek zorunda niye olsun ki?işleyiş kötü.
aras tabi ki tartışmaya kapalı konu bu.
seçim yapmanın dahi gereksiz olduğu versus.
Sürat kargo liderliği yıllardır kimseye vermiyor pek niyeti de yok gibi.
Ptt harbi kötü. Aras eh işte çalışana bağlı sanırım. Sürat desen adı ironi sanırım. Yurtiçi kargoyu henüz test edemedim çünkü her seferinde şubeden teslim alıyorum. Zira kendileri ne hikmetse bir sokak ötedeki evime teslimat yapmayı beceremiyorlar.
mng kargo.
Aras kargo dur kesinlikle. Bir ürün alırken ürünü getirecek kargo şirketinin Aras Kargo olmamasına dikkat edin.
eskiden ptt idi onun yerini şimdi mng aldı.
bence yurtiçi kargodur. ablamın kargosunu tam 1 ay getirmemişlerdi. kargosunun binasına gidip almak zorunda kalmıştım.
sürat net.
agt. açılımı aynı gün teslimatmış ama bir banka kartını 4 ayda getirmişlerdi. her şeyi unuturum bunu unutmam.
Mng kargo başı çeker.
hepsi birbirinden beter. koca türkiye'de işini doğru yapan bir kargo şirketi yok resmen hepsi rezalet.