bugün

Uludağ Sözlüktür.
Sözlük Ergenleride olmasa tadından yenmez.
süslü sözlük. evet
Henüz üye olup yazmadığınız sözlük.
grafiğinden tut ortamına kadar uludağ sözlüktür. evet.
(bkz: Büyük Türkçe Sözlük)
Ulu değildir.
fransızca-ingilizce sözlüktür. evet.
uludağ sözlük.

zall entryini beğendi.
Uludağ'dan sonrasını okumadım.
Uludağ sözlüktür.

Zira, ilk kayıt olup, yıllarca yazdığım sözlük burası. Ama nedeni değil iyi olmasının.

1- özel mesajlara müdahale edilmez. Bir taciz, hakaret vs. Gibi şeyler yoksa. Başka sözlüklerde modları buna bile karışır. Bu komik bir durum.

2- ismail abim çok yakışıklı adam. Allah sahibine bağışlasın.

3 - en geç saatlerde bile 300 online yazar sayısı olan sözlük.

Uludağ'da geceler başka güzel geçer. Evet.
cevabı yoktur 3 büyük sözlük vardır üçü de yalnız insanın gerçek dostlarla edemediği muhabbetin yerini doldurmaya çalışır ayrı ayrı biri olmasa eksik kalır.
bir zamanlar avare sözlük vardı amına koyim 20 25 kişiydik ama ne muhabbet dönerdi beee.
her sözlüğün kendine has bi havası var bilgi ve çeşitlilik açısından ekşi, eğlence açısından uludağ denilebilir. itü öldü instelaya döndüğünden beri girmiyorum o yüzden en kötü sözlük kim derseniz instela derim.
Olm inşallah bu sözlük olur lan bizde ekşi gibi fenomen olmak istiyoz.
Tabiki Uludağ sözlük.
Not:ekşi diyenler eksilesin.
Tartışmaya gerek yok cevabı uludağ sözlüktür. Ekşi sözlüğünde gideri var ama inci sözlüğü hiç güzel bulmuyorum çünkü küfürbaz ve ergenlerle dolmuş. En iyisi uludağ sözlüktür diye düşünüyorum.
(bkz: redhouse)
iyi vakit geçirdiğin sözlüktür.
http://anket.uludagsozluk.com/s/297/
Kesinlikle bu sozluk degildir.
en iyi sözlük henüz yazmadığım sözlüktür!
Benim olan sözlüktür.
(bkz: inci sözlük) değildir.
ekşi sözlüğün ilk olma avantajı nedeniyle en bilinir sözlük olmasını bir kenara bırakırsak içinde barındığımız sözlük türkiye'nin en iyi sözlük sitesidir.
red hause.