bugün

herhangi başka bir makyaj malzemesine gerek kalmaksızın tek başına sürüldüğünde bile kişiyi canlandırıp, bakışlarına anlam katan rimeller içerisinde en iyisinin hangisi olduğuna yönelik sorunsaldır. tartışmasız maybelline dir.

not: amway in mascarası kesinlikle tavsiye edilmemektedir.
loreal telescopic carbon black.
daha iyisini görmedim.
Loreal lash architect 4d'dir.
Yves rocher yeni maskarasi olur efem denenmiş ve kesinlikle tavsiye edilir.
Golden rose deep black.
kesinlikle maybelline.
Mac- haute & naughty lash.
flormar'ın kendinden dönen mekanızmalı rimeli.
max factor' dür. tam bir canısı canısı, ömrümün yarısı rimeller üreten markadır.
başlığın sözlük içindeki sosyolojik hal ve ruhaniyeti:

kimi kızlarımız on liralık maskaralarıyla küçücük dünyalarından arabası olan az yakışıklı ağır tripli cahil delikanlılara göz süzerken, kimi kızlarımızda elli liralık maskaralarıyla baya derine giden dünyalarına mutluluğu dolduramamış yükte hafif pahada ağırlara sevinen beylere vurucu bakışlar atmaktadır.

yani rimel falan hikaye... başlığın etrafında imleci üç kez gezdirip gözlerinizi şaşı yaparsanız harflerin büğrülüp 'seks' kelimesine dönüştüğünü göreceksiniz.

hadi hayırlı tıraşlar.

sözlükklişesiyle özet : rimel süren kız yolludur.

facts: sürmeyen kız da yolludur.

öpücük, kalp, kucaklaşma...
maybelline rocket.
En iyi olduğunu kanıtlayan detaylar verilmemiştir. uzunluk, hacim, tek tek ayırma, topaklanmama, kalıcılık, kolay silinme vs. konusunda en başarılı olanı hâlâ merak ettiğim konudur.
maybelline ny black edition.
max factor 2000 calori.
fear factor 2000 kilokalori.
maybelline çeşitleri önde gibi gözüküyor. Tıpkı youtuberlar arasında olduğu gibi burada da durum aynı.
aynen meybilin.
aynen meybilin roket.
maybelline'in en ucuz hangi ürünü varsa en iyisi odur.
clinique, lancome, estee lauder gibi daha pahalı ürünler de var elimin altında. Ama hepsini kullanmış biri olarak ucuza maybelline almak varken bunlara para vermeye değmez.
Orta halli çok pahalı olmayan bir şey arıyorsanız Loreal paris miss manga.
(bkz: Av başlıkları)
Edit:Bencede maybelline her şeyin sırrı maybelline.
ya meybilin isimden kazanıyo ben açıkcası hep loreal double extension kullandım ama açıkcası çok ağdalı yani her an ıslaklık hissi var gibi oluyo ayrıca temizlemesi en zorlardan biri. fakat çok canlı ve hoş duruyo tavsiye ederim. kutusu da çok şık.
alix avien'ın diamond adlı maskarasını tavsiye ederim.
Rimmel'in bir rimeli vardi, su an adini ve numarasini hatirlamiyorum. ilk aldigimda benden baska herkes kullandi. Sonra aldim, gayet memnun kaldim. Birkac ay once de rimel alacakken daldim mi, ne olduysa mascara almisim. Eve geldim, bir surdum; kirpiklerim tarantula bacagi gibi oldu. Allah'tan o rimmel rimelimin fircasini atmamisim, onun fircasiyla suruyorum mascarayi, kurtariyor biraz.
chanel- le volume de chanel.