bugün

yabancı kökenli olanlar.
rojin rojda hewal.
Emine.
Esra.
Sümeyye.
rüveyda'dır efendim.

anlamı güzel olabilir/olmayabilir amma velakin kaç kişi sevdiceğinin adının rüveyda olmasını ister ki?
sare, hande, ayşenur, şeyma, buse, bengi.
Ismimi tekrar tekrar okudum valla sayeniz de. Tişikkirler.
Ecrin. Sırf kuranda geçiyo diye konuluyo ama aslında kötü bi anlamı varmış diye duydum. Bir de hayatta tanıdığım (neredeyse) tüm tuğçeler çok affedersiniz ama ırısbıydı. O yüzden tuğçe adına da ayrı Bi gıcığım vardır. Didemle irem de son derece itici, tiksindirici, Allah belasını versin dedirtici...
Edit:Yareni unutmuşum.
asuman. daha hiç hanımefendi bir asuman tanımadım. hepsi fingirdekti.
Murvet'tir, sündüs'tur.
Pardon filminde vurguyla söylenişinden dolayı asuman. orospu asuman

Kişisel tecrubelerden dolayı aslı.

Okan bayülgenden sonra istanbul. Bi insan kızına ''sen mi büyüksün ben mi büyüğü, ananı sikecem senin'' mottasında geçen ismi koyar mı ya?
münevver,fatma,fadime,zöhre...
Meral, dilara, salime, şeyda/şeyma ve türevleri...
(bkz: fatma)

geber dann geber dann geber dann lanet ossun.
(bkz: furmayın öldüm)

gandırdım, gandırdım. sıra bende, yakala geliyor, fiçuu, fiçuuuu...oleyyyy, sol taşağından vurdum seni.

tanım: çok iticidirler. siz de kakılmış olun o zaman, macera başlasın.
Kezban.
dürdane. iğrenç ötesi bir isim. evet.
firdane.
büşra, kübra, merve, tuğba ve serpil.
Esra, ebru.

Lanetler.
itici isim mi olur ? Sorunsalını doğurur.
Halk oylamasına sunulan isimlerdir.nedir bugün isimdir diye gidiyo meğer kızların içine sinderemediği ne isimler varmış dökülüyorlar.
bir buse, bir pelinsu bir de bunlar olmaya calışan aytenler.

buse genel verici, lisede dersleri dinlemeyen erkekleri dikizleyen ve sevismeyi özgürlük sanan, babasının ekmek parasıyla makyaj malzemesi alıp erkek arkadaşlarıyla kafede buluşan kızdır.

pelinsu elinden iphone eksik olmayan, sürekli selfie cekilen ve aşırı duyarlılık kasan, olaylar hakkında bilgisi, matematik dersindeki iq derecesi kadar olan bir kızdır, popülerlerdir genelde, çok saf erkeklerimiz hemen prim verirler bunlara..

ayten evde oturur ve anne babasına çay yapar ve der ki, keşke pelinsu kadar populer olsam ve keşke buse gibi erkek arkadaşım olsa. yapma ayten, senden de bir bok olmaz ama yapma ayten.
kübra, esra, beyza, şeyma, melike, merve... ve daha sayamadığım niceleri.
Büşra, Rabia, meryem, Fatma, Fadime (hala bu ismi koyan var mı amk), kezban (sjfbdkjf), Kübra, Ayşe, rojda (best Kürt name ever), Mihriban, camiryo.
fatma, zahide, hanife, fadime. babanne misiniz siz aq zahide ne?