bugün

Kimseye tamah etmeyen karizmatik Sıfırdır. Bu sayıdaki felsefe çoğu insanda yok yeminle.
En boş nick'e sahip kişinin en boş başlık minvalinde entry girdiği başlık.
(bkz: adam olacak cocuk)
4 tür. çünkü 2x2≠4 olayından dolayı. acaba kim istemiş de 4 demişler ?

(bkz: mühendis mantığı)
EN FAZLA DÜŞÜNÜLEN VE SORGULANAN SAYI NEDiR? EN HiKMETLi SAYI HANGiSiDiR? BANA GÖRE 19.
Sonsuzluktan bir tanesini seçmek Saçma.
Üç harfli olup 2,
iki harfli olup 3' tür.

Hem felsefik hem ironiktir.
x sayısıdır.
Pi sayısı olma ihtimali olan sayıdır.
Belli olmaz. Garip.
Sonsuz ve sıfırdır.
Felsefik derken.
sonsuz bir sayı değildir.
Pi sayısıdır. 3 alınmalıdır.
4 sayısıdir. trockiden ötürü.
On uc benim ugurlu rakamim.
8 ve 0'dır bi yere ulaşamaz ikisi de.
başta abazan olduğumu düşüneceksiniz ama gerçekten 31 bence. her duyduğumda beni derin düşünmeye sevk eder. neden seçmişler acaba bu sayıyı. türk erkeğinin boşalma süre ortalama 31 saniye filan mı diyorum sonra. neyse efendim beni bu kadar düşündürdüğü için 31 diyorum.
1 milyon dolar.
tabi ki 8 çünkü sonsuzluk sembolüne benziyor ve benim ugurlu sayım. Ayrıca Japonyada uzun ömür getirdiğine inanılır. 4 rakamının sa yazımı ölüm kelimesi ile aynı olduğunu için Japonyada 4 rakamı mümkün olduğunca kullanılmaz. Öyle ki binalarda 4. Daireler ya depo olarak kullanılır ya da hiç öyle bir kat yokmuş gibi davranılır. asansörlerde 4. kat düğmesi yoktur. barkodlarda 4 rakamı bulunmaz. araba parklarında ve bir çok yerde de bu böyledir. tıpkı amerikadaki 13 gibi uğursuz olduğuna inanılır. 9 rakamının ise zenginlik ve bereket getirdiğine inanılır. çiftler bebek yaparken bile bunu doğum tarihinin 8 ya da 9lu bir tarihe gelmesini hesaplarlar. Telefon Numaraları, barkodlar vb çoğu şeyi mümkün oldukça içinde çok 9 ve 8 bulundurarak alırlar.

Ben bu kadar bilgiyi gece gece niye entry olarak girdim hiç bilmiyorum ama olsun fazla bilgi göz çıkarmaz.
Bu arada 13 rakamı islami olarak uğurlu bir rakamdır. niye uğurlu olduğunu da araştırın bir zahmet.