bugün

istatistik bölümünden bakılarak en çok kimler oy veriyormuş diye öğrenilip sonra bu kişiler ile kanka olma eylemidir. artı da alsanız eksi de alsanız en azından entryleriniz okunuyor diye sevinebilirsiniz.**
(bkz: en cok oy veren yazarlar)
(bkz: kanka)
vermeyenle kanka olmaktan farkı olmayan ilişki kurmadır. her ne kadar kankam yoksa da, okuduğum her entrynin %90 ına oy veriyorum. Bunun da %99 u artı ve ya eh işte oluyor. ** Küfür, hakaret yoksa, çok saçma değilse, hangi görüşü yansıtırsa yansıtsın içerisinde bilgi içeriyorsa artı veriyorum. Hatta val mart başlığında belirttim bunu ve eksi oy aldım. Bence çok faydalı bir başlık ve entrylerdi. Hiç bilmediğim bir konu hakkında bilgi sahibi oldum.
sözlük bence iletişim amacının yanında bilgi verme amacını da yaşatmalı. aradığım pek çok bilgiyi ekşi de bulmak ulu sözlük yazarı olarak beni üzüyor açıkçası.

not: lütfen bilgi entrylerine eksi vermeyin. Vallahi uğraşıyor insanlar bunun için. Bana çok saçma gelse de fikrimi beyan ettiğim entrylerin eksi oylanmasına (misal besiktas in hincal uluc a cevabi) * ses etmem ama, emek verdiğim çalışmaların eksi oylanması çok üzüyor beni.

** Örnek olması amacıyla iki entry numarası vereceğim. Üsttekine "+", altatkine "-" verdim. Neden olduğu konusunu size bırakıyorum
(#3002352)
(#3002369)

tabi bu aynı kişilere her zaman + ve ya - vereceğim anlamına gelmez. Seri eksi oy vermek bence ruhsal bozukluktur.

bu arada konuyu nereden alıp, nereye getirdim neyse. içimdeydi söyleyip, rahatladım.
(bkz: oportunizm)
yolda selam vermeyin. alışmış bi kere hemen tıklar. en iyisi özel msj. uzaktan uzaktan.
- kanka ne oldu eline

+ fazla tıklamaktan kasları gevşemiş

- oha lan bu nasıl bahane olm.