bugün

herkezinbeyendiği entry ler .
(bkz: gazeteli tayt giyen kız) benimkine örnektir.
bazen utandıran yazı. ne ulan öyle; prezervatife türkçe isim önerileri
en kelimesinin anlamını bilmeyenlerce oluşturulan kişişel istatistikleri gösteren aparatlardan biri.

güzel kardeşim adı üstünde en beğenilen demek en çok olumlu oy olan demek. son beğenilen entry'lerime bakıyorum 5 oy almış entry o listeye giremiyor! ama 2 olumlu oy olan entry o listede! hayır eksi oyları da hesaba katıyorsan ya da haftalık oylama yapıyorsan onu "entry karması" gibi bir başlık altında göster.

taviye edilen bir yazara bakıyorum. en beğenilen entry'leri vasat. allahtan arkadaşlar en beğendikleri yazıları nick altında göstermişler. "haa tamam" diyorsun o zaman.

şşşşttt yetkili abi
en beğenilen kısmında hakikaten en beğenilenler olsun.
dur şimdi anlaşılmamıştır şöyle söyleyeyim.
"en çok artı oy olanlar olsun"

yok yok yine anlaşılmadı heralde.

hani oylayanlar ":)" butona basıyorlar ya. işte en çok ":)" butonuna basılan entry'ler görülüyor olsun.

kapiş.
Sosyal hayatında başarılı olmak için, yazarın hangi yönlerini ön plana çıkarması gerektiğinin ipuçlarını veren bir yaşam koçluğu hizmeti gibi değerlendirilebilir.

ilk üç:

1. (#8399515)
2. (#4602939)
3. (#6652044)

Mal olmaya karar verdim.
(bkz: yazarların artı oy rekoru kırdığı entryler)
topu topu bir tane şükela entrysi olanlar için * o liste hep aynıdır, hiç değişmez. *
en birbirinden alakasız entrylerin listelendiği kısımdır.
günün, dünün ve artık her ne haltınsa bu entariler, en azından ilk 5 sıradaki entarinin kaç oy aldığını da göstermek gerekir entryleri.
benimkiler çok kral lan. ama anlaşılmamış entrylerimi bir ayrı severim. inanır mısın çocuğum gibi onlar.

tanım: ben butonuna tıkladığımızda karşımıza çıkan istatistik şeysi.
bitsin!

bende bulunan kısmın hepsi itiraf lan. utanıyorum. silsem diyorum bu sefer de onun yerine daha boktan bişiler gelcek diye yapmıyorum.

itiraflar dışındaki entryim ise behlül kaçar başlığına yazılmış siktiriboktan hede.
(bkz: behlül kaçar/#5606549)

eksileyin lan bu entryi, çıksın listeden.
inanılmaz bir aparattır artık benim için.

entrylerimden bir tanesi en alt sıradan bu listeye girdi. sonra ilerledi, ilerledi. üçüncü sıraya kadar yükseldi. sonra iki oldu. sonra birinci sıraya geldi. 5 dakika sonra bir baktım ki listede yok. uçmuş. vay anasını dedim, demek ki o kadar beğenildi ki intihar etti. popüler olunca götü kalktı heralde.
an itibariyle en beğenilen onuncu entrym şudur;

başlık: usualsuspects
entrym: (bkz: the usual suspects)'

alt tarafı yazarın nickinden esin kaynağı olan filme bakınız verdim. bunun nesi beğenildi amına koyim. entryi silmemek için zor tutuyorum kendimi. beğenmeyin kardeşim böyle şeyleri.
o kadar yazmama rağmen hiç sahip olamadığım entrylerdir. nasıl alındığı konusunda hiçbir fikrim yoktur.
kesinlikle bozuk olan sözlük aygıtı.
neredeyse sileceğim entrylerimdir efendim. lan o değil lan! elano blumer'in galatasaraya transferine bir fenerbahçeli olarak helal olsun demem olmamalı benim en iyi entrylerim arasında. ne entrylerim vardı bir zamanlar o listede. arada bir açar okurdum, güzel de yazmışım hani diye sevinirdim. 10 adet entry'den ikisi ise sadece bakınızdan oluşuyor. bu mudur bu sözlüğün zevk anlayışı, kalite anlayışı. bambaşkaymışsınız lan!
bazen silesim gelen entrylerdir. eğer oylayanları görebilseydim onlara şunu demek isterdim:
beğeninize çok memnun oldum. teşekkür ederim. ama "eski sevgiliye son kez seviselim mi demek/#663535" sizce de "alinan hediyeyi begenmemek/#643602" entrysinden daha basit bir espiri içermiyo mu? ya da ne bileyim "barzani nin turk ordusunu yeneriz demesi/#1400435" evet güzel bi bakış açısı da bu kadar artı oy almak için fazla gerçekçilikten uzak değil mi?
tabi siz artı oyladıkça ben çok süper şeyler yazdım sanıp silemiyorum. o da benim ayıbım. beni dinlediğin için teşekkür ederim sözlük.
edit: bu entryninin eksi oy alması sus ve diğer entrylerin hakkını yeme anlamına mı geliyor. tamam peki... hımhımhum
en beğendiğim entrylerimin arasında bulunmadığı, en sıradan entryleriminse başı çektiği liste. garip bi yersin sözlük.
okumakla değil beğenilmekle seçilen entrylerdir.
insanı kimi zaman çeşitli yollarla üzebilen fasilitedir. en beğenilen entrymi, entry bilgilerim bölümünde 180 sayfa kadar arama yaparak buldum ve aldığı oyun sadece 82 olduğunu gördüm. en beğenileni 82 oyda ise, kimse okumuyor ki bizi lan..
2 tane artı oy ile entrylerin girebildiği liste. lan zilyon tane artı alanlar var. onlardan tık yok ama garip bir pes 2009 entrymin birkaç tane artısı var hemencecik giriyor. acaba diğerleri çok eski aldı da benim mi yok? paranoyak olacağım ya.*
budur. *
bizi en çok şımartan entrylerimiz.
birinciliğe ulaşan entry'lerine eksi oy dokunulmazlığı veren listedir.
edit: üzerimde denemeyin kardeşim * *
yazar için geri bildirim tadında güzel olay.