bugün

bence galatasaray ın en büyük kazancıdır. sevdim bu çocuğu.
imza: bir fenerbahçeli.
oynadığı mevkide* yeterli değil. yetenekli ve iyi pasör. ortasahaya daha yatkın ama fizik gücü yetersiz. gerçi ikili mücadelelerde artık ayakta kalmayı başarıyor. *

yalnız kasımpaşa maçında dikkatimi çeken bir hususta ortasaha'yı çok iyi oynadığı için sık sık göbeğe gelip top dağıtması. bu durumuyla selçuk inan'ı da etkisizleştiriyor. selçuk'tan rol çalarak parlaması, ileriye dönük düşününce çok ta iç açıcı değil çünkü selçuk'u kesmesi falan çok mümkün durmuyor. bizim de içimizin yağlarını eritmesin boşu boşuna. "ulan göbekte çok güzel oynar bee ama işte" diye içimizi kemiriyor bazı olumsuz şartlar. kanattan git kardeşim, yardır orda.

son olarak, sağ kanatta daha başarılı olacağına inandığım topçu.
kasımpaşa maçında içine messi kaçan futbolcumuz maşallah.
hastasi oldugum bir diger futbolcu.kisa boyu celimsiz haliyle asiri sempatik geliyor.
biraz daha kuvvetlenirse, bu sene galasarayın yıldızı olacak futbolcudur.

sergen yalçından sonra türk futboluna gelen en ince bilekli futbolcudur.
http://s14.directupload.n...mages/120722/n479ctvt.swf

kendisine dikkat sağ kenarda.
görsel

kendisine dikkat sağ tarafta.
karı kız işlerini iyice ele almış. hem de yabancılar amk.

(bkz: hayat sana güzel)
eleştirmek için erken davranılan oyuncu. lan adam bi sahaya çıksın bakalım performansında düşüklük varsa dersiniz "hah işte pompadan pompaya koşarsan olacağı bu" diye. ama yok ben demiştim zaten yeaa demek için saldırın adama anca.
topu ezmeyi bıraktıktan ve bencillikten sıyrıldıktan sonra milli takımda da şans bulacağına inandığım genç futbolcudur.
iyi oynuyor dedikçe şımaran, topu ayağından çıkarmayan, her topu alışında kendi ekseni etrafında dönmeyi marifet sanan orta saha oyuncumuz. umarım çabuk oynamayı öğrenir yoksa anadolu kendisini bekler.
25ine kadar kalsın galatasarayda. bu futbolcu galatasarayda avrupa çapında kupa görsün. sonra gitsin avrupaya, barça, manU, real madrid, milan gibi takımlarda oynasın. ofansif orta saha sever takımlara yani. yapsın lan bir şeyler. fenerbahçeli halimle çok sevdiğim galatasaraylı futbolcu. ardayı geçecektir ilerde kesin.
--galatasaray sözlük alıntı metni--
fiziğinde gözle görülür bir gelişme vardır ve scott piri gibi birini yakalamışken daha da gelişecektir.

2010:
http://www.gophoto.it/vie...atasaray.jpg#.UFSGirLN-Zk

2012:
http://www.gophoto.it/vie...0d62bc5f.jpg#.UFSGi7LN-Zk

diroix adlı yazardan alıntıdır
--galatasaray sözlük alıntı metni--

spor yorumcularını dinleyerek ''fiziği kötü yaaaa'' demek klişeden başka hiçbir şey değildir. fiziğinde gözle görünen bir gelişme vardır ve bu gözardı edilmemelidir. yakında milli takıma çağrılabilir.
19 eylül 2012 manchester united galatasaray maçında sonradan oyuna girip beraberlik golünü kaçırmış olan futbolcudur. zira o şut girmiş olsaydı şu anda kral olurdu ama olmadı.

bu adam daha 21 yaşında ve daha alması gereken çok yolu var. evet söz konusu maçta vasat bir oyun ortaya koydu ama ben bu çocuğa inanıyorum arkadaş. bu çocuk bu takımın yeni arda'sı hatta ondan daha iyisi olacaktır. sadece biraz sabır ve biraz daha zaman.
1991 doğumlu galatasaray oyuncusudur. *
orta açamayan, adam eksiltemeyen, bir kanat oyuncusunun sahip olması gereken bitiriciliğe sahip olmayan, kendi ekseni etrafında dönüp yan pas yapan arada sırada sert şutlar vuran galatasaraylı futbolcu.
yaşı önemli değildir.
bir futbolcu 20'sinden sonra artık futbolcudur.
oynuyorsa oynuyordur, oynamıyorsa oynamıyordur.
üst düzey bir oyuncu olacak gibi de görünmüyor.
şu haliyle galatasaray'ın yalnız maçı soğutması gereken zamanlarda oyuna sokabileceği iyi bir yedek olur.
bu gece çok beğendiğim eleman..
top kontrolü iyi olan ayağına top yakışan futbolcu. bu varsa gerisi çalışmayla olabilecek şeyler. benim gözümde yetenekli. galatasaray da şişirilen bir çok futbolcudan da iyi kanımca.
braga maçında tamamen kanıtlamıştır galatasaray futbolcusu olamayacağını, ha derseniz ki galatasaray sadec türkiyede olacak o zaman sorun değil kalabilir.

dün gece ne kadar aciz kaldığını kendisi kanıtladı. bu maçta özellikle ona çok dikkat ettim, takımın el freni gibiydi tam kontra yapılacak boş alan görme özürü olduğu için ne ara pası ne oyun kurma ne de adam eksiltme hiçbirşey yoktu açın izleyin. top ayağına her geçtiğinde evirip çevirdi topu 3 kişi basıncada hoooop yere, yerlerde süründü maç boyu kendi acizliğinden, asla ve asla bir galatasaray futbolcusu olamaz olmamalı. galatasaray böyle adamların ayakları altında ezilmemeli.

fatih terim bu adamın bi işe yaramadığını takıma zarar verdiğini acaba ne zaman farkedecek merak ediyorum.
nesine güvenip üç tane zenci futbolcunun arasına girdiği merak edilen futbolcu.
kendi ekseni etrafında dönmeyi bırakırsa top oynayabildiğinin farkına varacak ve hala gelecek vaad edebilecek genç oyuncudur.
biraz tolerans gösterilirse çok parlayacağını düşündüğüm futbolcu.
sipirlig'de top koşturan 55 kiloluk babyface fitbolcu.
Orta sahanın ortasında oynadığı zaman mükemmel oynayan genç yetenek. Kasımpaşa maçını izledim, adam Xavi, Inıesta gibi oynadı resmen. Çok iyi top tutuyor. Solda oynadığından daha iyi ortada.
tamam yetenekli, ilerde klas bir futbolcu olmaya aday.

ancak sahada kendine gereğinden fazla güveniyor. bu aralar çok şımardı, kızağa çekilmesi şart gibi görünüyor.