bugün

Soyadı mordur. Kim tanımıyorum.
artık dortmund'lu. 16 milyon euroya.
bugün almanya ya dortmund'a transferi açıklandı hayırlı olması dileğiyle türkiye ye gelmeyerek yerinde bir karar verdi ki gelseydi beşiktaş da kendini geliştirebilirdi şenol güneş hoca sayesinde ama dortmund ile çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum top tekniği çok yüksek.
en doğru yeri tercih etmiş. gelişimi açısından çok yararlı bir kulüp olacak dortmund. evet.
annesi güzela bekirov'un yaptığı açıklamaya göre galatasaray taraftarı kendisi. ama ne olur gelmesin bu ülkeye, harcatmasın kendisini...
Dortmundla beş yıl sözleşme imzalayıp hayatını kurtarmış oyuncudur.
bence dortmuntta yedek kalacağı için salih uçana döner ...
ama gelişmesini çok isterim ...
kapağı iyi yere atmış sevdiğim futbolcu. yaşarsak barcelona uzak değildir.
Adamın daha resmi milli maçı yok.
16 milyon euro gibi bir transfer olayı gerçekleşmiş.
Menajer + f. Hoca + aracılar
iyi ticaret hayırlı olsun.
avrupa'nın gelir bakımından ilk 15 klubunden biri borussia dortmund.

http://www.accafin.com/bl...efa-benchmark-raporu-2015

buna rağmen, tam bir fm styla ile transfer etmiştir emre mor'u. 5 milyon € peşin, 5 yıl 1'er mio € taksit ve sonraki satıştan %25 pay.
tebrikleri kabul etmiş.

görsel
euro 2016 21 yaş altı oyunculardan oluşan kadroda yer almıştır.

görsel
2 sene sonra b.munih bunu da alır dortmundun elinden kıh kıh kıh.
dortmund'a gittiği için bir tık üstüne daha çıkacağını sandığım bebe. önemli olanın ise çıkmak olmadığını orada kalmak olduğunu takım arkadaşı nuri ispatlamıştır.
a milli takimda buna iyi turkce ogretirler. zirto hic bilmiyor.
balondur.
Ben bu çocuğu beş dakika izledim bak sadece beş. dedim ki içine messi kaçmış.
Tarzı messi yi andıran Türk futbolcu. Adamın her videosunda defans oyuncuları sadece düşürürerek durdurabiliyor. Çok yetenekli ama biraz bencilliğini yenmesi lazım. Serdar Özkan da böyleydi.
Herif 1 hafada parladı dortmud'a gitti az daha kassaydı barcelona falan olurmuş. Evet.
kenarda ısınırken yanacak ve parlayacak yedek. evet.
"messi is great but emre more" diye destekledigimiz genc.
cenk tosunun yerine giren çocuk.
Oyuna giren topçu.

Hadi lan olm beklentimiz büyük senden. Net.
Oyuna girdi. Benden 3 yaş küçük kendisi. (bkz: yetenekli velet)
oyuna sonradan girmesi daha da motive edecek olan topçu. olum adamı kötüledik ama iyi gidiyor nazar değdirmeyin. susun amk.