bugün

"Ben ve Alioski… Eğer bir adamla evlenmem gerekse Alioski ile evlenebilirim. Beraber çok iyiyiz. Onu ilk gördüğüm günden itibaren çok iyi anlaştık."
Ağlama aq adam yapması gerekeni yaptı.
galatasaray' a karşı sergilediği çoğu performansı sürekliliğe yaysaydı milli takımın değişmezi olabilecek futbolcuydu. hem galatasaray' a hiçbir şey katmadan gitti, hem fener' de oynayıp katkı yaptı hem de son maçta asist yaptı. gel de sev bu adamı.
çok hızlı.
Arda turan'ın eyüpspor'a istediği, 6 aylık kiralık sürecinde maaşının fenerbahçe tarafından ödeneceği futbolcu.

6 ay boyunca her maça ilk 11 başlaması şartıyla, maaşını fenerbahçe ödeyecektir.
Galatasaray forması altında şimşek gibi çakması beklenirken bir cep telefonu flaşı kadar bile etki gösterememişti. Şimdi fenerbahçe forması altında döktürüyor.
41 dakikada 2 gol attı. 41 kere maşallah koçuma.
Çok güzel gol attı be.
Yeminle keyfim yerine geldi..
Fişi çekti. Aferin sana oğlum.
hagi golü attı resmen.
uy ahha. heeey heey.
seviliyor yapacak bişey yok.

görsel
Çok büyük.
aferin çocuk.

görsel
Şov yapıyor şov.
Messi'nin veliahtı.
Yazdı yine koçum.
vaaay, sezonun transferi, muhtesem oyuncu diyen fenerliler sanirim kendisini ilk kez fenerbahcede izliyor.

emre mor gittigi her kulupten kovulurken de boyle calim atip top suruyordu.

3 mac sonra anasina soversiniz.
Dün gol atmış olabilir ama ben bu çocuğu hiç beğenmiyorum. Normal şartlarda Fenerbahçe'de oynayacak bir topçu değil..
leblebi gibi adam geçiyor, dün de çok güzel bir gol attı. böyle devam ederse formayı vermez.
görsel
(bkz: #44310379)

2 hafta oynayıp 6 ay salma yapacaktır. mümkünatı yok bu bebe eğitilmez.
görsel
Şu çocuğa verilen paraya yazık!
Ali koç yönetimi hatalı transfer yapmaya devam ediyor.
Potansiyeli yüksek.

Hala genç.

Her şey kendi elinde.

Biraz kişiliksiz ve bencil.

Mesela pas kendine verilmeyince el kol yapıyor. Böyle adamı arkadaşları bile sevmez.