bugün

takkeyi önüne koyup neden beni kimse sevmiyor diye düşünmesi gerektiğine inandığım futbolcu.
sahada iyi bir insan olup olmadığı ne kadar önemli bilemiyorum. hakemlerin çirkefliklerine sessiz kalmaları ise kendisinin sorunu değil bence, sen adama ses çıkarmazsan sahadaki adam da kazanmak için her yola başvurur. kaldı ki, maç esnasında nabızlar çılgın atar. emre çok iyi bir orta saha oyuncusudur. hatta şu anda ligimizde kendi mevkisinin en iyi üç oyuncusundan biridir. her hoca da emreyi takımında görmek ister.
futbolu bırakması ile tüm dünya futboluna en büyük armağanı verecek olan futbolcu.

inanır mısın emre sana futbolcu derken yüzüm kızarıyor.
kamera her ne zaman ki onu gösterdiğin de galatasaray taraftarınca saygıyla! anılan şahsiyettir.
son derbi maçında tekrar göstermiştirki, ahlaksızdır, haindir, para sevdalısıdır ama futbolunu da terinin son damlasına kadar oynar. o olmasaydı galatasarayım kesin galip gelirdi. ama her delikten emrenin ayağı çıktı.
takkeyi önüne koyup neden beni kimse sevmiyor diye düşünmesi gereken futbocuymuş...

sanırsın sahne adamı ya da şovmen. sanki tek işi herkese yalakalık yapmak.

adam canla başla sahada mücadele ediyor mu, etmiyor mu, aldığı paranın hakkını veriyor mu vermiyor mu? önce hakkını teslim et. sonra eleştir.

ayrıca, beğenmeyen küçük kızına almasın.
Nasıl bir teknik direktör olacak merak ediyorum doğrusu. Yılmaz vural , fatih terim karışımı birşey olabilir.
kendini sporsever sanan gs li güruhun hayatını cehenneme çevirdiği futbolcu. en son haberi okuduktan sonra bin kere hak verdiğim insan.

sanırım izmirde nişanlısıyla çorbacıda çorba içerken kendini bilmez bir gs linin küfürlerine maruz kalmış. tabi kavgayı garsonlar önlemiş. yuh be amk.

bu kadar mı delikanlılıktan nasibinizi almadınız? stadlarda ettiğiniz küfürler yetmedi de adamın özel hayatına destursuz dalmayı da mı hak görüyorsunuz kendinize? ondan sonra da ahlak diyerek bik bik yapıyorsunuz.
salı günü istanbul aydın üniversitresindeki panele katılacak futbolcu.
hertürlü hakareti,küfrü ve yaşadığı bütün olumsuzlukları sonuna kadar hakeden kalitesiz varlık.
fenerbahçe spor kulubü'nün şike yaparaktan kadrosuna kattığı fitbolcu. nüyvkasıl kentine bir adet yatla yanaşan aziz yıldırım emre'yi nüyvkasıl yunAytıd yöneticilerinden habersiz ıstanbul balta limanı'na kadar kaçırmıştır.

edit: hatta arttıyorum ve aziz yıldırım'ın yat ehliyeti olmadan yatı ingiltere'den buraya kendisinin kullandığını iddia ediyorum.
en büyük hatasının cezasını fener onu kapıya koyduğunda çekecek olandır. düşünüyorum da iyiki parçalıyı tekrar giyme şerefine erişememiş.
hattında 100 sayfa entry girilmesinin sebebi futbolu değil karakteridir. fenerbahçe taraftarı hariç bu adamı seven var mıdır, merak ediyorum. mesela bir alex olsun, lan onu geçtim lugano olsun bir galatasaraylı olarak severek izlerim. niye uzun zamandır alex gibi bir futbolcumuz yok onu düşünürüm. geçen sene lugano'da ki hırsı kendi futbolcularımda görmek isterim ama bu adamı hiç bir yerde görmek istemem.
atletico madrid'e gideceği söylenmekte. 2+1 yıllık sözleşmesi hazırmış bile.
fenerbahçe'nin saha içinde mücadele eden birkaç futbolcusundan biridir.kesinlikle takımda kalması gereken büyük futbolcu.
yerinin dolması gereken oyuncular arasındadır..

Fenerbahçe'nin bir maç oynayıp bir maç oynamayacak futbolcuya ihtiyacı yoktur..
ha iyi bir yedek olur, orası ayrı konu..
atletico madrid'in transferini bitirmek üzere olan fenerbahçeli futbolcudur.
hakkında atletico madrid e gideceğine yönelik söylentilerin ayyuka çıktığı topçudur. bonservisi elinde olduğu için yaşı göz ardı edilecekse bile insan içten içe ispanya ligi temposuna ayak uydurmasının nasıl mümkün olacağını düşünmeden edemiyor. türkiye de oynayan türk futbolcuların en büyük handikapları gözlerden uzak bir ligde top koşturuyor olmak ve daha da önemlisi kondisyondur. (bkz: arda turan)
çok yetenekli, özverili, hırslı ve verimli bir oyuncu olmasına rağmen tek handikapı olan aşırı sinirli bir tabiata sahip olmasından ötürü ciddi sıkıntı yaşayan ve bu zaafını bilenlerin bu yüzden sık sık üzerine oynadığı milli oyuncudur..

aykut kocaman da bu adama takmış... göremiyor sanki ''takımda koşan, doğru şekilde pres yapan, başarılı şekilde topu oyuna sokan ve 90 dakika mücadele eden tek adamın emre belözoğlu olduğu'' gerçeğini..

emre'yi çıkarttığınız anda fenerbahçe'nin pili bitiyor..adamın bırak fenerbahçe'yi türkiye'de alternatifi yok..

yaşı falan beni bağlamıyor..çünkü bilen bilir..yaşlanma olayı takvim yaşı ile alakası olmayan tamamen genetik ve moleküler düzeyde olan biyolojik bir hadisedir..

yani kendinize iyi bakar, spor yapar, sağlıklı beslnir, un-şeker-alkol-tuz gibi çevresel toksinlerden uzak durursanız, biyolojik yaşınız genç kalır ve daha yavaş yaşlanırsınız.. bu sebeple bazı insanlar genç gösterir, bazı insanlar yaşlı..mesela 30 yaşındaki herkes 30 yaşında değildir..

yani emre kendine bakıyor..en az bir 4-5 sene daha rahat oynar..üstelik alternatifi yok..

hal böyleyken basit bir olay yüzünden adama takmanın anlamı nedir ??

bence aykut kocaman gitmeli..emre'nin milyonda biri kadar katkısı yok takıma..ne taktik bir artı katabiliyor..ne kondüsyon yükleyebiliyor..ne motive edebiliyor..takım 2 sezondur emre ve alex'in bireysel yetenekleri ile yürüyor..

aykut değil pazarcı ahmet amca da fenerbahçe'nin başında olsa, o da fenerbahçe'yi ilk 3'e sokar..

yani aykut'un kattığı hiçbirşey yok..

tam tersi daum döneminde kaçan şampiyonluk, aykut'un yarattığı nifak yüzünden kaçtı..

aykut; sürekli asık yüzü, antipatik mimikleri ve soğukluğu ile takımın olan havasını da kaçırıyor..
- Potansiyelini bir türlü gösteremeyen bir futbolcu, ama ölüsü bile şu anki konjonktürde iş yapar.
- inter'e çok ucuza transfer olduğunda orada kalma şansının olmadığını düşündüğüm ve "Yanlış Yaptın" dediğim ve sonrasında haklı çıktığım futfolcu. Hiçkimse size kendinize biçtiğiniz değerin üzerinde değer vermez, en iyisi bile olsanız!
bu sezon fenerbahçe'nin tek ayakta kalan oyuncusu olmasına rağmen aykut hocanın egolarının kurbanı olmuş,altarnetifi olmayan oyuncu. ona duyulan nefretin altında yatan hayranlık ise inkar edilemez.
trabzonspor maçı kadrosuna alınmayan fenerbahçe futbolcusu.
aykut kocaman bu adamı kaybediyor ya göz göre göre yazıklar olsun. çirkefmiş, futbol oğlum bu. diz o zaman 11 tane ergün penbe'yi olsun bitsin.
alex'in sakatlanmasıyla beraber fener yönetiminin hemen açıklama yapmak zorunda kalarak, "emre bizim canımız ciğerimiz yok öyle bişi" dediği futbolcu.
170 civarı boyu olup '' uzun boylu olmayanlardan da orta saha olur'' tezine dayanak gösterilebilen, gs de pişen, newcastle de servis edilip fb de hesabı önenen futbolcudur.