bugün

görsel

https://onedio.com/haber/...9Eey&utm_medium=tweet
Hiç haketmese de oscarı kapmıştır.
en iyi kadın oyuncu.

görsel
soyadının "stone" olması durumu açıklıyor. zamanında bunun bir de "sharone" modeli vardı.
gözler olmasa kurtarmayan biridir.
çok güzel demek zor. bu tiplere genelde anna faris sevimlisi demek lazım.
bugün doğum günü. 29 demiştir.
Tatli bir kadin ve kesinlikle bakir tonlarinin en cok yakistigi insanlardan biri. Ayrica peltek konusma tarzina sahip olup hollywoodda bu kadar cok yer bulan nadir oyunculardan bence. Ama onu farkli kilanda konusma tarzi sanirim.
çok güzelmiş de berbat bir trafik kazasından sonra yüzü dağılmış ama sonra fena sayılmayacak bir dizi estetik operasyonla yüzü düzeltilmiş gibi duruyor. tatlı kız tabi. saçlarını kıskanıyorum.
gelmiş geçmiş en iyi kadın oyuncudur açık ve net.
oyunculuk konusunda helena bonham carter'ın sol tırnağı olamaz. istediği kadar güzel olsun.
dünyanın en güzel kadınıdır bana göre.. gözleri yeter. birtanedir. mükemmel kelimesinin sözlükteki anlamı.
tekin değil bu kız, bu kız tekin değil. anooomm.
Şu rezil oyuncuya bile en iyi kadın oyuncu Oscar'ını verdiler aldığı günden beri içimde tutuyorum. Oscar çok kalitesizleşti.
başıma bir iş gelmeyecekse gelmiş geçmiş en iyi kadın oyuncu olduğunu düşündüğüm muhteşem insan açık ve net.
dün itibariyle 30 yaşına girdi.
the favourite filminde önemli rollerden birini üstlenmiş ve en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında bu seneki oscar adayları arasına girmiştir.
(bkz: andrew garfield) sonrası folloşa dönmüş.bir 2012-2013-2014-2015 e bak birde şimdiye,gerçi güzellik görecelidir.(yaşlandı demeyin lütfen)
bakışlarıyla düşürebilen kadın.

görsel
görsel
hastayım bu hatuna.
soyadının hakkını veren taş. lan çok güzel.
zombieland ve la la land filmlerinde pek hoş performanslara imza atmış çekici aktris.
Çok güzel ve sempatik bir kadın filmlerini izlerken keyif alıyorum.
Akademi ödüllü muazzam bir oyunculuğa ve güzelliğe sahip bir kişidir kendisi. Yeni gelecek Poor Things filmini büyük bir heyecanla bekliyorum.