bugün

chp den birilerinin gazı ile ayrılan saf kadın. bu kadını kandıranlar chp nin güçlenmesini istemeyenler. ama bu kadın zeki olmasına rağmen bunu uyanmadı. kendi bilir.
seçimde şu sonlarda 0,01-0,1 falan oy alan partiler var ya, heh işte onlardan birinin başkanı bu kişi.

yakın akrabaları , arkadaşları falan dışında bu partiye oy atacak kişi var mı acaba.
Gerçekten ayakları yere sağlam basan bir kadın. Yanlış ülkede yanlış konumda olmasından dolayı pek destek bulamıyor. Ayrıca akp oyunu olarak görülmesini öyle gören siyaset özürlülerine bağlıyoruz.
kendisinden zamanında çok umutlu olduğum siyasetçiydi. artık değil. anadolu partisi ne arkadaş? zamanı mıydı? önce akpyi indirmek gerek, neden acele ettin ablacım?
Cumhurbaşkanı seçiminde oyunu kime kullandığını merak ettim kadın *
lezbiyensel davranışlar sergileyen kadın.
bekleneni verememiş siyasetçi.

yok yere oy bölüyor şu anda. bu kadar emeğe yazık yani.
bu kadında tam bi anda saçlarını açıp sevişecek kadın tipi var. Partisi beni ilgilendirmiyor.

Editto: arkadaşlar ben oyumu partisine vercem galiba tutamiycam kendimi.
gençleri bedava internet ile kandırmak isteyen chp'li eski vekil.
Harcadılar kadını.
chp nin oyunu tamamen bölebilirdi şayet chp sağlaşıyor diyip anavatan partisinin tabanıyla yeni bir parti kurmasaydı.
chp'ye ölüm vuruşu yapmış kişidir.

--spoiler--
Bize gelen bilgiler de CHP'nin Güneydoğu'da belli bölgelerde HDP'yi desteklediği, sübvanse ettiği yönünde. Bunu ayrıntılarıyla düşünmek lazım. Çünkü bir siyasi parti başka bir siyasi partiyi sübvanse ederse bu çelişkiye yol açar. Bir siyasi partinin kuruluş amacı kendisini geliştirmek, güçlendirmek ve iktidar olmaktır. Eğer bir başka partiyi sübvanse ediyorsa şunu düşünürsünüz. Acaba ileride birleşmeyi mi düşünüyorlar birbirlerini beslediklerine göre
--spoiler--
ne nebatat çehre ne ajda pekkan tek gerçek bu kadın.
birilerinin gazıyla chp'den ayrılıp parti kurmuş, bu uğurda heba olmuş siyasetçi.

ben de bunu anlamam, chp'nin içinde farklı hayat görüşlerine sahip insanlar olması çok doğal. bağlayıcı olan tüzük. parti içi kavgalar nedeniyle savaşın ortasında düşmana fayda sağlayacak girişimde bulunursan kimse sallamaz.

düzgün, mücadeleci ve başarılı bir şahsiyet olabilir ancak siyasette başarı farklı birşey.chp'nin şimdiye kadar eleştirildiği ve oy kaybına neden olan herşey sanki bu kadında vücut bulmuş gibi. dolayısı ile siyasetçi kişiliği sınıfta kalmıştır.
Asla cevaplayamayacağı soru: Cumhurbaşkanı seçimlerinde kime oy verdiniz?

seçim sonrası yüzü en çok merak edilen kişidir.
Çılgın emine seçmeni coşturuyor

görsel
zamanında yüzde 10 barajı için bile mücadele etmeyip parti kurdu. ama 2015 seçimleri ile %0,06 oran 25.178 kişi ile siyasette sağlam bir darbe yemiştir. aklı başına gelir umarım. bu saatten sonra artık ne yapacaksa.
chp de kalsa da pek bir faydasi olmayacakmis gibi gorunen kadin gibi kadin..
genel başkanını seçimi kazanamadığı gerekçesiyle istifa etmeye çağıran ve ardından kendi partisini kurarak seçimlerde 25 bin oyla oldukça büyük bir başarı sağlayan sağlam siyasetçi! kendisi türkiyenin güneşi mübarek, parıl parıl parlıyor!

artık şu parlamentodaki iki konuşmasına aldanıp birilerini "yıldız" ilan etme hastalığımızdan vazgeçmemiz lazım. buyurun size emine ülker tarhan. kendisi muhalefete sıkı bir muhalefet ederek 25 bin oy aldı! kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyorum. türkiyede emekli ulusalcı albaylar hariç hiç kimsenin kalmadığı bir dönemde kendisinin iktidara geleceğini zannediyorum. o zamana kadar k.i.b.
ben ona kızmam da partisine oy veren 25 bin kişiyi bulup neye istinaden oy verdiniz diye sormak isterim gerçekten. baraj olmasa ben de gider görüşüme yakın bir partiye tereddütsüz oy veririm de barajı geçemeyecek bir partiye oy vermek neyin nesi anlamak zor.
türkiye'nin mevcut koşullarında egona yenildin, parti kurdun da ne oldu, 25 bin oy alabildin. mücadeleni chp içinde sürdürüyor olsaydın, belki de olası koalisyonda bakan olmuştun. şimdi artık dışarıdan desteklersin koalisyonu ama epey dışarıdan....
25.000 oy aldı, bir daha ki hedefi 100.000 olmalı çalışırsa yapar bu kadın.Chp'den kopmalar olabilir , bunu iyi değerlendirmeli.
Chpden kopmalar olsa bile seçmenden kopmalar olmaz boşuna yaygara gerek yok. Tarih partiden ayrılıp yeni parti kuranları çok gördü. Tarih tekerrürden ibaret.
oy veren 25bin'in içinde bulunduğum cumhuriyet kadını.
bu boku yiyerek şimdi eline ne geçtiğini açıklaması gereken kadın.