bugün

garip bir şekilde tahrik eden kadın. ilk açıklamasındaki sert üsluptan mıdır, nedir... bir an gözlüklerini çıkarıp saçlarını savuracak sandım. oo yee!
alışılmışın dışındaki tartışma üslubu ile cnntürk'teki tarafsız bölge programını izlenilir kılmıştır.
bağırIP ÇAĞIRMADAN kendini dinletmeyi başarıyor, akıllı uslu ayarı da dayıyor. ne kadar hasretmişim böyle akıllı insanlara. bu ülkenin aydınlık kadınlarına örnek olarak gösterilip kendisiyle gurur duyulabilir.
bu kadında tam bi anda saçlarını açıp sevişecek kadın tipi var. Partisi beni ilgilendirmiyor.

Editto: arkadaşlar ben oyumu partisine vercem galiba tutamiycam kendimi.
yarsavı tanımama neden olan saygı duyulası, kültürlü hatun kişi.
bu kadın kırsın kalemimi. hem haklı hem güçlü hem güzel.
yarsav başkanı, kemalist bir türk kadını.var olsundur.
tam olarak sebebini kavrayamadım ama, nedense bu kadın bana çok seksi geliyor lan sözlük.
yürekli ve dobra bir siyasetçidir. 23 nisan ile alakalı yazıda çarpıcı bir anlatımda bulunmuştur.

--spoiler--
ilk derslerimizi doğadan aldık çocuklar…

“Köstebeklerden tünel kazmayı, kunduzlardan güvenli limanlar, kuşlardan ev yapmayı öğrendik...Örümceklerden dokuma, aşağı yuvarlanan kütüklerden tekerlek, yüzeyde salınan kütüklerden gemi yapmayı öğrendik. Rüzgardan ise yelken yapmayı…Peki kötülükleri kim öğretmiş olabilir bize? Hemcinsimize acı vermeyi ve hor görmeyi kimden öğrendik dersiniz.” diye sorar bir düşünür. Bugün bizi yönetenler, hergün savaş çığırtkanlığı yapanlar, cezaevlerini gençler, gazeteciler, aydınlarla dolduranlar bu zorbalığı kimden öğrendiler bilmiyorum çocuklar…

Başbakan ister asarsınız ister kesersiniz diyor 23 Nisanlarda size ama bence asmayın da kesmeyin de…

Asmaktan kesmekten çok acılar yaşadı bu ülke…

En iyisi siz araştırın, bulun, sorun, öğrenin, ülkenizi ve insanlarınızı tanıyın. bizi, halkı, sanki bizim efendimizmiş gibi aşağılamaya çalışanlara, öfkeyle bağırarak, kibirle yönetmeye çalışanlara karşı itiraz edin.

Kızlı erkekli oturmayı bile yoldan çıkmak olarak görenlere bırakmayın bu ülkeyi…

Cumhuriyetimizi bir sessizlik cumhuriyetine dönüştürmeye çalışanları izleyin ve sessiz kalmayın. ve sakın sakın ha, onlar gibi olmayın. son olarak, bu toprakları sevin ve bir an önce büyüyüp bizi daha iyi yönetin. bayramınız kutlu olsun çocuklar…

Emine Ülker Tarhan

--spoiler--
istifa ederken bile geçirmiş!
ulan şu kadındaki delikanlılık topunun erkekliğine yeter be!
--- alıntı ---
Ülkemizin içinde bulunduğu savaş tehlikesini de içeren koşullar nedeniyle çocuklarımızın geleceği açısından olağanüstü önem kazanan 2015 genel seçimleri öncesi partide demokrasinin işletilmesi, seçim yenilgileri ve özellikle de cumhurbaşkanlığını ilk turda iktidara teslim eden hatalardan dersler çıkartılıp, ciddiyetle yol haritası çizilmesi için yaptığım çağrıyı görmezden gelerek, kurultayı bir koltuk kapma yarışına çeviren;

Kurucusunun büyük fedakarlıklarla inşa ettiği devletin yıkılıp, diktiği ağaçların sökülüp, yerine, adına “ak” denilen ucube sarayda somutlaşan otoriter bir devletin kurulması girişimini ve cumhuriyetin köşkünün, hanedan sarayına dönüştürülmesini sessizce izleyen;

Türkiye’nin iç ve dış tehditlerle karşı karşıya olduğu, iş ve terör cinayetleri ile sarsıldığı bu çok kritik dönemde sorumsuz çağrılar, tutarsız tezkere söylemleri, belirsiz politikalar ile halkımızın duyarlılıklarından kopuk muhalefet anlayışında ısrar edeceği anlaşılan CHP yönetiminin olası vahim tercihlerini değiştiremeyeceğimi anladığımdan, iktidar umudu da hedefi de bulunmayan yanlış ve zayıf politikaların parçası olmamak için büyük umutlarla geldiğim CHP’ den istifa ediyorum.
--- alıntı ---
http://www.milliyet.com.t...detay/1963004/default.htm
son dönemlerde chp'nin başına geçmesi gerektiğini düşündüğüm yegane isim. beğeniyorum bu kadını.
bu kadına bayılan bir sürü erkek olduğuna eminim.

edit: ben beğenmiyorum, teyzem yaşında.
hem yüzü hem fiziği hem de beyni güzel kişi.

her aydın türk erkeğinin evlenmek istediği zeki çevik kişi.
`
aptal sarışın` deyimini yerin dibine gömen akıcı bir türkçe konuşan, açıklayıcılığı ve hukuk bilgisi had safhada olan insan.
övünüyoruz kendisi ile.

konuşmalarını dinledim de..

hakim yerine yargıç demesini seviyor / demeyi yeğliyor kendisi..
parti kur oy verelimcilerin tuzağına düşmüştür. sanırım kendileri siyasetten uzak kalmayı, huzurlu bir yaşamı seçti. ayrıca türk siyasi hayatına damgasını vuran kadınların en önemlilerindendir.
kariyeri ve zekası bir yana gerçekten çok hoş bir kadındır.
Gerçek bir Atatürkçü olduğu için, mezhep faşisti ve Kürt milliyetçisi, şeref ve haysiyeti zor bulunan tipler tarafından haksızlıklara uğrayan inanılmaz bir kadın.

(bkz: chp milletvekilini dövdüren sözde chp başkanı/#43356279)

Zaten nerede teni beyaz gözüken bir tip varsa partiden ihraç ettiler. Bunlardan biri de ben olabilirdim ama bu olayı erkenden fark edip Ulu Önder Atatürk'üme olan saygımdan partiye dahil bile olmadım.

Girerken 'bıyığı ağzını kapatan dedelerimizden icazet aldın mı?' falan diyorlarmış partiye son duyumlara göre.