bugün

Al birini vur ötekine. Zall zaten tipsizdi, hisse alan herif ondan da tipsiz. işlek caddelere yakın ama kuytu sokaklarda 1 lira 1 lira diye ondan bundan para toplayan ballycilere benziyor mk.
görsel

Balık baştan kokarmış, şimdi 2 baştan kokacak.
twitter sayfasına biraz göz gezdirdim.

zall ve serkan ile arkadaş gibi. zaten işleri yine onların yürüteceğini düşünüyorum. yani yapısal bir değişiklik olmayacak gibi maalesef.

ilk izlenim, arkadaşı işe ortak etme tadında ama yakında göreceğiz ne olup bittiğini.
güldük eğlendik tamam ama olay gerçekse böyle iş insanlarının olması sevindirici.
demek ki gülmeyi, rahatlığı seviyor.
ben olsam yaparmıydım?
evet hem de çok önceden yapardım.
güler yüz her şeydir.
benim yüzümü güldüren hiç bir şey pahalı değildir.
Sözlüğün yüzde 50 ortağı olduğu söylenen haberler dönüyor. Var bu işin içinde bir iş ama hadi hayırlısı.

Edit : bir araştırın eski parayla 10 milyon olabilir. Bak o daha inandırıcı.
10 milyon ne amk! büyük kerizlik.
inşaat ya resulallah.
inşallah beni silmez dediğim yeni patron. hoş gelmiş. evet.
yeni patron.

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
kendisi de burada yazar olmalı. bir kaç sene sonra satın almaya karar vermiştir. doğru bir adım mı tartışılır. misal emrah gibi twitter hisselerinden de alabilirdi. riskli bir yatırım ancak ucuza kapattığı kesin.
Zall size söylemiş olmalı her bir sözlük yazarı 5000 lira maaş alıyordu. Sgk ve yol parası ya da senelik izin istemiyoruz.
Parayı çöpe atmış. Yazik olmuş.
başkan geldi hoşgeldi. bende uzun süreden sonra döndüm. bakalım neler olmuş bitmiş.
(#42164538)

Çeşme’de şezlonguna uzanırken düşüneceğim diye güneşte kalmış herhalde. Uludağ sözlüğü satın almasının başka açıklaması olamaz.

Tanım: yeni patron.
Sözlüğün yönetimine kadro istiyoruz.

(bkz: padişahım çok yaşa)

Şaka bir yana, şöyle ki;

Sözlüğün Twitter hesabını takip eden bir allahın kulu yok, muhtemelen bot tweet atıyordur.

Şu madem bu kadar önem veriyoruz sosyal medya nın gücüne iyi güzel, başta sözlüğün sosyal medya hesapları olmak üzere mobil uygulamaların elden geçmesi, yeni tasarıma yeni temaların gelmesi, radyo uludağ ın yeniden açılması gibi taviz verilmeyecek yeniliklerin gelmesi,

Sözlük hiyerarşisinde değişiklik yapıp, işini yapmaz moderatörlerin ve yetkililerin görevlerinden el çektirilip yerine yıllardır sözlükte olan, sözlük yapısını işleyişini bilen yazarların getirilmesi gerektiğini siz de biliyorsunuz.

Neden bir ekşi sözlük olmayalım, neden bir ekşin çıkmasın bizden 7/24 live bordcast yapma imkanımız var. Neden yapmayalım? Ha derseniz ki yok kardeşim ben böyle memnunum yönetim eski yönetimin elinde olacak ben gelir gider tablosuyla ilgilenirim sadece, etliye sütlüye bulaşmadan

O zaman devam zaten bir şey değiştiği yok.
Milyonlara mı seslenmek?
Yarısı feyk 350'yi geçmeyen online istatistiği ile mi?
Matematik engelli bir arkadaşımız.

(bkz: milyon ne arar lan bazarda)
görsel
keşke biraz daha düşüneydin reis.
allah akıl fikir versin kendisine diyeceğim ama o işler öyle yürümüyor. kendince bir şeyler karalamış iyi hoş. amma ve lakin...

tereciye tere satmasın bence. şu sözlüğü idrak edenler, gediklileri, demirbaşları, çoğu kullanıcısı neyin ne olduğunu bilir. hem de gayet iyi bilir. her anlamda.*
lakin durum böyleyken böyle iken "ancelotti bana hikaye anlatmasın". güzel satış oldu mu? oldu. her iki taraf da mutlu mu? mutlu. alıcı tarafından bakıldığında çöp yatırım gibi görünse de durum öyle değil. zira 10 verdiyse karşılığında 20 almadıysa ben hiçbir şey bilmiyorum. ya da 20'lik, 30'luk vaatler...

çılgın çocuk iso'da epeydir yaptığı yanlamaların sonucunda voleyi vurmuş oldu. heee o parayı ona yedirirler mi bilmem. ama yiyebilirse güzel para. hem de çok güzel para helal-i hoş olsun. ama sanmam yedirmezler. zira men dakka dukka.

rant güzel şey. yemesi keyifli. ama kılçığı çok olur... sıkıntı orada.
ağam bizimle eğleni. şu havalara bak sanki ejderhası var.
Bugün sözlük için ne yaptın? Diye sormak istediğim patron.

Madde bir: Rastgele butonunu istiyoruz.
Sözlüğü gerçekten sözlük yapması ümidiyle kendisine hayırlı olsun diliyorum. Umarım sözlükte kutsal değerlerimize dinimiz, dinî büyüklerimiz, Atatürk ve bayrağımız hakkında küfür ve hakaret içerikli başlıklara izin vermez. Eh bide şu ergence sapık başlıkları ortadan kaldırsa fena olmaz.
görsel
Seeenn büyük patron, milyarder, para babası, fabrikal....
Hemen götün kalkmasın olum şaka yaptım.
Emin bey acaba uludağ ve inci sözlüğü satın alma kararından emin mi? Bence serkan inci ve zall kazıkladı. : ) ellerindeki kalan yüzde elliyi de satacak yeni girişimci (girişimci derken şey yani) arayışında olabilirler.
Sözlüğü alırken insanların göğüslerini ve külotlarını paylaştığını bilerek mi aldı merak konusu olan arkadaş.