bugün

kuyruk acısının yazılı metnini görüp eğlenmek isteyenlere ilaç gibi valla.
istatistik butonunun varlığıyla beni sasırtmıs uludağ klonu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sözlük.
giderlerken sözlüğü neden aşağıladıkları artık bir anlam kazanmıştır. küçük balık olmaktan korkmuşlardır. hayırlı yolculuklar hepsine. ama hala her iki tarafta yazarlık yapanları vardır. bunların da yakında bir veda mektubu yazması gündemde olsa gerek...
buton isimleri çok hoş düşünülmüş,an itibari ile daha açılmamış sözlük.
an itibariyle kisisel meseleler yüzünden atıldığım, icinde cok kaliteli insanları barındıran ama birkac hatta tek bir kalitesiz yüzünden yazık olabilecek sözlük.
(bkz: kendin pişir kendin ye)
yayın hayatına başlamış yeni bir sözlük oluşumudur...
http://www.elmasozluk.com adresinden ulaşılabilir...
garip acamice geldi klon olup olmadığını bilmiyorum belkide renginden garip geldi bakın bi.....
bir çok eski arkadaşı görebileceğiniz, siteye girince çok şaşıracağınız bir sözlük. allah yollarını açık etsin.
yazarlarin uludag sozlugun reklamini yapmamasi icin uyarildigi sozluk.
ayrica bir klon, ama uludag'in klonu. * (bkz: ulu adi gecmesin reklam oluyor)
herhangi bir şikayet mesajından sonra mail'e gelen mesajda "ULUDAĞ SÖZLÜK DANISMA HATTI" yazması, özüne ne kadar bağlı bir sözlük olduğunu gösteriyor.
nıcklerın klonlanmıs oldugunu gordugum sıte * .. ayrıca yenı olması dolayısıyle cok karısık.. acıl onlemler gerekmekte kanaatındeyım
yapim asamasinda olan, birsure boyle kalacak olan sozluktur. copy/paste harikalarindan biridir. * *
montajelemanının devedikeninin hektorun passifloranın moderatör olduğu şeyisi.
passifloranın,montajelemanının,devedikeninin,atanalırsporun,hektorun ünlü olduğu sözlük.
her iki tarafta yazan arkadaşlar var hala.
yüz fırın ekmek yemesi gereken sözlük klonu.ilk açılan klona yazacaktım,kısmet bunaymış.
hala 10,000 bakımında olan sözlük.
klonun klonu
kendine ait bir e posta hizmeti bile barındıramayan,
sahibinin gmail'den aldığı "elmasozluk@gmail.com" adında bir e posta adresiyle iletişime girilebilineceğini düşündüğümüz, en klon sözlükümsü. * * *
an itibari ile acılamayan sitedir. *
inanılmaz yavaş saçma sapan bir sözlük. * *
ayrıca insana uludağdağlı yazarların bolluğundan evineymiş hissi veren sözlük.
an itibariyle yazarlarına sözlük adında e pposta hizmeti sunan sözlük.
.@elmasozluk.com gibi.
an itibarı ile girilemeyen şey.

--spoiler--
Site kisa bir sure kapalidir.
--spoiler--
elmasozluge girdigimiz de "kurdish security isimli pkklı orospu cocuklari sebebiyle site bir sure kapali kalacaktir. Su an site yetkilileri emniyete bilisim sucu hakkında suc duyurusunda bulunmaya gitmişlerdir. Site en kısa sürede acılacaktır. Elma Sözlük pkk sempatizanı değildir, atatürk ün yolundan ilerler, ne olursa olsun bundan geri adım atmayacaktır! orospu çocuklarına pabuç bırakılmayacaktır!" yazisiyla karsilastigimiz,uludag sozluk klonu.
saldiriya ugramis ve kapanmis klon..acilacakmis yine