bugün

sözlükte çok örneğini gördüğümüz anlayıştır. Söyleyecek söz bırakmıyorlar efendim.
büyük yetenek ve fanatiklik gerektirir, ilginç bir o kadar da acınasıdır. en kısa zamanda akıllarını başlarına toplamaları dileğiyle.
benim ve o saldiran kisinin avukatinin yapabilecegi istir.
Klavye delikanlısı orospu çocuğunun işidir. Bu puşt karakterli salak sözlük denen bu sanal ortamda caka satmaya çalışmaltadır. Nick altına yazılsın diye konuşmaktadır. Eğer gerçekten savunuyorsan sana vereyim adresi gel de elindeki o kamayı götüne sokayım.
amerikan kuklalığını savunabilmek ile aynı cehaletin örneğidir.
cahilliktir. savunan da yok sanırım.
molotof atıp vandallık yapanların anlam veremediği hareket.
göt kılıysan veya polissen savunursun. elini vicdanına koy be adam. Not: istediğiniz kadar eksileyebilirsiniz şakirt bozuntuları. azcık yuvanızdan çıkında görün hükümetin nelere göz yumduğunu.
kendisini bile koruyamıyan birinin vatandaşa ben sizi korurum görüntüsü vermeye çalışan bir ezik gösterisidir.
(bkz: hep koşan adam)'ın yaptığı eylem.

Adam troll veya değil, açık açık "birilerini kesseler de rahatlasak" nevinden bir şey yazmış.

Sözlükte bir avukat, bir hukukçu yok mu?

Sabah akşam hukukçuyum diye gezinen, onu bunu dava etmekle tehdit eden yazarlar var burada. Böyle söylemlerde bulunan birini şikayet etmek gerekmez mi? Adam resmen, kasten adam öldürmeye kışkırtıcı laflar etmekte.
palalı adama karşı gelsene mustafa kemalin askeri diyecek kadar şeref ve akıl yoksunu kişidir.
mümkün olmayandır. aynı görüşte olmam veya olmamam önemli değil, insanlara satırla saldıramazsınız. bu polisin cop kullanmasından farklıdır. polisin cop kullanma amacı her ne kadar saptırılsa da etkisiz hale getirmektir. satırla saldırmaktaki amaç ise etkisiz hale getirmek değil, zarar vermektir.
küfür etmeyeceğim sadece cahil olmak gerekir. onlarla aynı ülkede yaşadığım için utanıyorum.