bugün

donuz a eklenendir.
görsel
"alenen" imzasıyla amaçladığı gibi dikkat çekmeyi başaran vatandaştı.
donuz sayesinde bu sik kırıklarının entrylerini görmemenin mümkün olduğunu öğrendim.
bir de başlık engellense on nümero olacak.
Sanırsam bazı yazarların aşık olduğu kişi.
Alayına gider. Evet
Bu arkadaş 3 gün yazar 30 gün çaylak olmaktadır.
Entrylerinde direkt olarak kişiye ağır hakaretlerde bulunan ve tanım dahi girmeyen embesillere karşı hiçbir bok yapmayan moderasyonun bu adama gelince aşırı kuralcı tavrını takınacağı tutuyor. Nerede adalet? Herkes borusunun öttüğü yerde öteki olanı, farklı ve aykırı düşüneni susturmaya çabalamaya devam ettiği sürece o güne son aürat yaklaşmaya devam edeceğiz. Herkesin tek tip düşündüğü, aynı ağızla konuştuğu o güne.
yok ve haksız yere çaylak yapılan mason üstad'dır. sozlukte çaylak yemesi gereken onlarca format tanım bilmeyen godoş varken bu adamın çaylak yapılması adilsizliktir.

alenen!
çaylak olması insanı içten içe öfkelendiren ve bir o kadar da üzen durumdur. kendisi her entry'sine tanım yapmasına rağmen akıl almaz şekilde çaylak yemiştir ; üstelik sözlükte o kadar çok tanım,format nedir bilmez kişiler varken. modlardan medet ummayı bırakmayı sağlamıştır.

kendisi uludağ sözlük mason ordusunun neferidir. büyük adamdır ki bunu en basitinden israilli olmasından anlayabilirsiniz. efsane yazarı sürgün ettiler lakin şahıslar gider fikirler ve düşünceler kalır.

alenen!
Alenen sasirtmistir.
Değişik.
sözlüğe şahsını ilah olarak gören, kendisiyle kafayı acayip bozmuş, 1.20 bacak boyuna sahip bir içim su Rus-italyan kızları akın ettiği için mülteci krizi yarattığından olsa gerek, yine çaylağa alınmıştır. Çok ayıp ediyorlar artık benim Çorumsever Yektama. Kınıyorum.

(bkz: Hayır entrymi alenen ile bitirmeyeceğim)
Filmlerdeki şantaj sözüdür.
üzdün bizi reyis.
Mod çaylaklığı basınca ne monşerlik kalıyor ne artistlik. Hahahasiktir evet.
Yok ben altıncı nesilim altıncı nesil üstündür falan diyordu?

Eee çaylak olunca bi silke yaramıyormuş altıncı nesil olmak demek ki*

Silkelemişler alenen*
Kendisi sayesinde sinir olduğum bir başka yazara (bkz: Oytunkaran) sempati duymaya başladığım, oytunu bile özlememe neden olan sorunlu kişidir. Aynı zamanda çaylaklığına ilk sevindiğim yazardır.
oytunkaran denen zibidiyi bile nickaltına entry girdirecek kadar kudurtmuş olan altıncı nesil ateist mason ve elit bir yazar. kısa süre sonra aramıza katılacaktır.
http://m.uludagsozluk.com/e/36120056/

Su entryisi ile yeni bir sey katmistir.

"Turk asilli yahudi" nedir lan biri bana aciklasin.

Turk ebevynler turksun iste. Yahudi olabilmen icin annenin yahudi olmasi lazim ki yahudiler disari asla kiz ver-mez!

En fazla musevisindir. Neyse artistliginde sokmemis moderasyona zaten.

Sevgiler.
yahudi bir masondur. kendisi büyük bir yazardır ve sözlük elbet anlayacaktır bunu.
Kaşların olsa baya erkeksin aslında yazarı. Dene derim babako.
halen mapushanede olan mason ve ataist olan israil ajanı yazar. kimsenin en ufak şüphesi olmasın mason ordusunun neferi olan din kardeşimizi mason ordusunun başında görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

alenen!
Öldüğünü düşündüğüm yazar. Ulaşılamıyor bir süredir. Umarım iyidir.
vaktiyle siyasetçilerin birbirlerine yönelttikleri tehdittir.
sonunda cezaevinden çıkıp sahalara geri dönmüş mason elit ve ateist bir yazar.

kendisi yahudidir. alenen.
Anladığım kadarıyla itlerini iyi besleyen yazar. Neyle besliyor meçhul.
Hasta ruhlu yazarın teki.
Tez zamanda psikolojik sağlığına kavuşması dileğiyle.