bugün

ankebut suresi okunarak delinir. bu sure her zirhi deler. saka yaptigimi saniyorsaniz fena halde yaniliyorsunuz.
(bkz: uppiah)
(bkz: 21 eylül 2012 istanbul da duyulan enteresan ses)
(bkz: türk jetini amerika vurmuştur/#16405934)
(bkz: tesla makinesi)
(bkz: 16 05 2001 casa uçağının düşmesi sonucu 34 şehit)
Dünyayı güneş sistemindeki patlamalardan koruyan ve evrenin yaradılışında bulunan manyetik bir tabakanın insani yol ve yordamla üretilmiş hali.

en son 2009 yılında IBM firması elektromanyetik zırh ürettiğini açıklamıştı. IBM bunu 2009'da açıkladı peki bu silaha Amerikan hükumeti ve diğerleri ne zaman sahip oldu? bilmiyoruz.

elektromanyetik zırh; havada uçan herhangi bir aracın içinden geçtiği taktirde, bilimsel prensipler kullanılarak düşmesini-infilak etmesini sağlamaktadır.

(bkz: 22 haziran 2012 türk f 4 ünün akdeniz e düşmesi/#15924194)

(bkz: türk jetini amerika vurmuştur/#15932492)

(bkz: pilotlarımız nasıl şehit oldu sorunsalı)

(bkz: tektonik silah)

görsel

ek: olay çok daha derin bilgiler gerektiriyor. ben kendi aklımca kavraya bildiğim kısmın birazını yazıya dökebildim. konu içerisinde elektrik akımı, manyetik alan, jenaratörler, transformatörler, faraday kanunu gibi bir sürü ince detaylar var.

çok zeki biri olmayı isterdim ancak değilim maalesef. özellikle elektrik-elektronik mühendisliği okuyan arkadaşlardan, bazı bilgileri sindirebilmiş olan bireylerden daha kalıcı ve detaylı yorumlar bekliyorum.