bugün

Kolay öldü pezevenkler, azcık acı çekselermiş keşke.
sonra diyorlar ki neden ekşi sözlükte takılmıyorsun ?

lan bir orada şükela modunda en çok oy alan entry'ye bakın bir de burada.

neymiş türk askeri milletini bilmeliymiş. lan sikik devamlı pusu kurup bizim kardeşlerimizi öldürenlere neden insaflı davranacağız.

diyarbakır karakoluna bombalı saldırı yapılınca orospu çocuğu pkk'lılar tivitırda neler paylaşmıştı.

kral insanlar dolu bu sözlükte. diğer taraftaki gibi çakma hümanist değiller.

türk askeri değil de saçma sapan bir eylemde ölen birine bir şey yapılsa ortalığı ayağa kaldıracak itler duyar kasıyor orada.
on numara infazdır.

gerekli istihbaratı alıp anında infaz edilmelidirler. köpekler. it yaşayın orada sonrada köpek gibi ölün.
yıllardır kazanmaya çalışıldı olmadı, çözüm süreciyle ara düzeltilmeye çalışıldı olmadı. 'oh ellerine sağlık demiyorum.' ama üzüldüm de demiyorum.
olum o kadar mermiye degmez lan bunlar. gozunuzu seveyim kafalarini kesip kulaklarini kurda kusa yem etseydiniz ya....
uykusunda uyuyan polisimi yolda eşiyle yürüyen askerimi şehit edenlere az bile. alıştılar hapiste karnını doyurup salınmaya salındıktan sonrada tekrar eylem yapmaya, birazda böyle olsun..
ellerine kollarına sağlık askerlerimizin, az bile olmuş.
ohhhhhh beeeeeee ulan var ya zevke geldim, gebertin şu it sürülerini böyle sikişip çoğalmasınlar.
Aslında kanunla teminat altına alınması gerekir. Gayet hukuksal bir cezalandırma yöntemi ben olsam briketten bi dama doldurup amonyum nitrat bombası ile patlatırdım asıl bu müstahak sen savaşa götün yetmediğinden kahpe gibi yöntemler kullanırsan böyle gebermeyi hakedersin normal savaş esirine yapılsa zaten kızardık hiç değilse bu pezevenkler bu işin sonunda başına gelecek tek şeyin bu olduğunu anlamıştır. .
Bu adamların ve kadınların sistemin açıklarını kullanıp aynen devam etmesi tekrar dağa çıkması terör örgütlerinin hakim, savcı vs. Yaptıklarının salması göz önüne alınırsa yapılacak tek şey.
O teroristler olu lan baksaniza tepki yok yasayan biri mermiyi yiyince bok cuvali gibi dusmez bizimkiler hincini aliyor bok torbalarindan o kadar.
Olması gerekendir bir de besleyecek miyiz birkaç tanesini ibreti alem olması için güney doğudaki illerin girişine asacaksın bak bakalım kalıyor mu terörist.
savaşın da bir ahlakı vardır ama savaş iki devlet arasında olursa ve her iki tarafta bu kurallara uyarsa geçerli olur. pazarda eşiyle alışveriş yapan askeri eşinin yanında arkadan vuran, pusu kurmaktan, şalvar giyip kadın kılığında gezmekten başka halt bilmeyen bu aşşağılık şerefsizlere anladığı dilden konuşmak lazım. neymiş mahkeme bilmem ne. yok öyle bir dünya. askere değil ateş etmek taş atanın sonu bu olmalı. o zaman belli olur el mi yaman bey mi yaman.
Türk askerinin merhametini kaybetmemesi için yanlış bulduğum ama bu dağ domuzlarına merhamet edilmemesi gerektiğinin düşündüğüm için mutlu olduğum bir kurşunda benim için sıksalarmış dediğim görüntüler.
kınadığım eylem. (ağır ironi)

çamaşır makinesinden daha kötü çekim yapan bir alet kullanılarak görsel olarak doyurmayan eylem.

fazla kurşun harcanmış ama helal olsun.

hümanizm kasacak yavşaklar az ötede ulusun, havlasın.

vur gerilla vur diyenler fena kudurmuş. kıymet mi biliyorsunuz amk. topkek ile meyve suyu ikram edilmemiş vah vah, çözüm sürecini özlediniz dimi. oysa çok kolay öz yönetim ilan ediyordunuz.

aslen emperyalist uşağı olan kendileri sırça köşklerde yaşayıp kendi çocuklarını yurtdışına gönderen yöneticilerine kananarak dağa çıkan ne için öldüğünün bile farkına varamadan vatan haini olarak ölmek böyle bir şey işte.

kimbilir ne kadar sürmüş çatışma, kaç aslan parçasının canına kast etti, kaçını babasız bıraktı hain.

bu videoyu kamuya açan da ayrı bir şerefsizlik yapmış. onu da eleştirmemek olmaz, oturduğu yerden gencecik fidanları kandırarak dağa gönderenlere niye koz veriyorsun, itlaf et geç, yem olsun kurda kuşa.

bu vatanı bölmek isteyen, bizi birbirimize düşüren her hainin bir gün ekmek yediği elden kurşunu yemesi dileğiyle.
içimize su serpen görüntülerdendir. Darısı diğer orospu evlatlarının başına.
Herkesi bağışlayın ama vatan hainini asla.
hz. ali r.a
Allah bana da nasip etsin inşallah.
O kadar asker şehit olurken tek kelime yazmayan sevgi kelebeklerinin duyar kastığı video.kaldıki videodakilerin kim olduğu ve ne amaçladığıda belli değil.
Bu ülkenin kanunları var. Silahlı kuvvetlerin görevi bu kanunları uygulamak ve uygularttırmaktır.
onları kahraman, teröristi alçak yapan aradaki bu farktır.
Teslim olmuş teröristler mahkemeye çıkarılır. Yargılanır. cezası neyse çeker.
Bizi birbirine boklarını fırlatan şebeklerden ayıran ve insan yapan bu gibi detaylardır.
her askere 100 maaş ikramiye verilsin . Allah böyle yiğit evlatları doğuran yetiştiren ana babalardan razı olsun.
Esir edilmiş insan öldürülmez işte bunlar Türkiye'yi bitirecek.
ooo idam gelsin dediler. şimdi çözüm sürecinden sonra gaddar hareketler. bunlar bizim zihniyetimiz değil. bunlar vahşi arap zihniyeti. türklükle alakası yok. ülke üzerinde ciddi bir operasyon var.
acımayın yiğitlerim, bunlar bizlerin görmek istediği hareketler. elinize kolunuza sağlık. anlaşılan ölen her bir it için canları yananlar varmış.
föşik dövletçiler gelmeden yazalım. ne yapsaydı asker adam yerine koyup su falan mı verseydi?