bugün

90 li yıllarda terörist olaylarına fazla rastlamassınız. çünkü o zamanlarda infaz edilirlerdi. oçlar korkudan mağaralardan çıkamazlardı. Haine merhamet edilmezdi.

ne zaman haine merhamet edilmeye başlandı, o zaman kaybettik.
bu harekete türk askerine yakışmıyor diyorsanız eğer bir an aklınıza hain pusularda bombalı saldırılarda şehit olan askerlerimizi getirin. sonra siz vurmak isterseniz bu şerefsizleri emin olun.
olması gerekendir ama böyle afişe edilmesi hem türk kültür ve devlet geleneğine hem de askerlik ve savaş mesleğine çok ters.
Türk askeri türk

Ne mutlu türküm diyene.
Boyle infaz mi olur birader? Bu ne ya kiniyorum askerlerimizi..

Bu kadar kolay olmamaliydi!
Ne güzel vurmuş gençler helal olsun. hapse atıyorlar 2 sene sonra paşa gibi çıkıp yeniden dağa çıkıyorlar. kesin çözüm budur.
Çok ayıp ama yaaa biraz ekonomik olalım, lütfen bu kadar kurşun israf etmeyelim. Bu ne müsrifliktir. Kafaya tek sık geç. Değmez bu pisliklere o kadar kurşun.
Ağizlarina el bombası soksalar daha iyi olurdu.
Düşmana merhamet ülkene hıyanettir bu kadar

Ne olucaktı ya bi söyleyin hele yakalayıp besleyecek miydik?
dünyada oksijen kalitesini arttıracak gelişme.
Ellerinize sağlık. Allah sizden razı olsun.
Demokrasi özgürlük hukuk hayvanlara
uygulanmaz.
Bu pkklı şerefsizlerin hayvandan farkı olmaz.
andavallı terörist başlarının zamanında megri megri çektikleri için üzülmesi normal, geberin. türk askeri zaten düşmana acımasız olmalıdır. türkler tarih boyunca kazandıkları savaşları millete gül dağıtarak mı kazandı?
Aylar önce bir operasyon esnasında esir alınan teroristler için cast diyen adamlar geliyor bu başlıkta da hümanizm kasıyor.

Canlı bomba cenazesine giden, onlar için taziye çadırı kuranlar ve destekçileri bugün gelmiş bu yapılan savaş suçudur diyor.

Tabiki de eğer teslim olan birisini öldürmek doğrudur demiyorum, yanlıştır. Fakat buna yanlış diyenlerin yukarıda bahsettiğim şeyleri yapan veya destekleyen insanlar olması ikiyüzlülüğün alasıdır.

Videoda da onların türk askeri olduğuna dair bi ayrıntı göremedim, görenler aydınlatsın. Söylendiği gibi ise eğer Olayın öncesinde beler oldu ve bu olaya zemin hazırlayan etmenler nelerdir.

Örneğin önceden(hâlâ öyle mi bilmiyorum) keskin nişancılar askerden sayılmazdı. Bu insanlar savaşa dışarıdan müdahale eden hain kimseler olarak görülürdü. Bu yüzden de onlara işkence yapmak ve öldürmek gibi olayları kimse savaş suçundan saymazdı. Burada da buna benzer bir durum olabilir mi diye düşünmek gerek. Mesela bugün bir intihar bombacısını öldürdüğü için bir askeri suçlayabilir misiniz? Olayın öncesini bilmeden konuşmak biraz cahilce oluyor. Videoya çekilip internete konulması tabiki yanlış.

Mutluluk verici olan 2 tane teröristin imha edilmesi durumudur.

Edit: burada hümanizm kasan pek kimse yokmuş, başlığı ilk ekşide görmüştüm, cevabım onlara ve sonradan bu başlığa gelecek hümanik cihangir solcuları ve pkk barış örgütüdürcülere olsun.
içimin yağları öyle bir eridi ki anlatamam.
Kanı bozuk orospu çocuklarını rahatsız eden görüntüdür kendileri.
Bu arada en güzel cumhuriyet bayramımı geçirmeme sebeb olmuş videodur kendileri.
ha şöyle.
teröristin neresine acıyorsunuz
acıyacaksanız şehitlerimize acıyın.
hem bu memlekette yaşayacaksın
hem bu memlekete ihanet edeceksin
ibreti alem olsun.
dürüstçe diyorum hiç üzülmedim yalnız bu görüntülerin 29 ekim'de yayınlanması veya bunların çekimine müdahale edilmemesi garip değil mi?
Koltukta oturup, elinde cayla internetten durum degerlendirmesi yapan insanla orada olan insanin psikolojisini, ruh halini karsilastirmak imkansiz. Soguk kanli dusundugun zaman o hareketin ulkeye kaybi, getirisinden cok daha fazla. Ama iki dakka evel benimde kafamin ustunden mermiler ucsa, o adrenalinle heralde bende sarjor bosaltirdim o herifin ustune.
yapanlardan allah razı olsun dediğim olay. daha 1 saat önce 3 askerimizi şehit etti bu piçler. mermisi bitince teslim olup ertesi gün savcı tarafından salınıp dağa çıkan bu orospu evlatlarına bu yapılan azdır bile. 5 ton bombayla karakol patlatan piçlere hangi insaftan bahsediyorsunuz. bunlar imkanları olsa bütün türkleri öldürürler. bunlara acıyan yarın acınacak hale gelir. yok dış basın öyle der yok böyle der. sikerim dış basının anasının amını lan. sanki normalde çok iyi söylüyor. oğlum anlayın bütün dünya bize düşman. askerlerimiz şehit olunca gidin yabancı sayfaların yorumlarına bakın. sevinçten dört köşe oluyorlar lan. bunlara mı kendinizi ispat edeceksiniz. azıcık omurgalı olun lan. ne kadar piç kurusu pkklı varsa bu sözlüktekiler de dahil aynen böyle kafalarına sıkılmalıdır. bunların kafalarına girecek olan tek şey 7.65 mm lik mermidir. gerisi lafı güzaf.
Olması gerektiği gibidir.

Bugün burda kafasına sikmadigin yarin şehrinde canlı bomba olarak sana olmasa bile eşine, dostuna, aile'nden birine zarar verebilir.
Eczanede çalışıyordum, bebeklerde gaz giderici olarak metsil damla satardım. Yetişkinlerde ise bu tür videolar servis ediliyormuş demekki.
Artık ne kadar kötü bir şey yaşandıysa bu video servis edilme ihtiyacı duyulmuş.
insaf edin demeyeceğim çünkü sizlerin de dediğiniz gibi bu insanlar 5 ton ile karakol havaya uçuruyorlar.
Kirli bir savaş bu masumu suçlusu haklısı haksızı olmayan.
düşmana merhamet vatana ihanettir.
bu ülkenin ekmeğini yiyip ihanet eden ekmeğini yediği yerden kurşunu yer.
Avcı olarak oraya gidenler av olduklarında adaletten bahsediyorlar. Avcıyken orman kanunları ile insan öldürünce hesap vermemek ne kadar güzel değil mi? Jitem zamanında abdullah öcalan'ın kürtler katlediliyor diye avrupa insan hakları mahkemesine ağlaması gibi bir olay.. islam'da cezaları ölümdür. Işid ile karşılaştırmak tamamen salakça ve basit. Ayrıca dünya nüfusu yoğun ve kalabalık bu tür asalak canlıları yok etmek tüm dünyaya hizmettir. Her türlü kahpelikle asker öldürmenin planını yapanlara onurlu davranmak salaklıktır.

Güneydoğuda askerlik yapanlar bilir. Türk ordusu bu maymunlar için bütün araziyi geziyor, bazen gün boyu dinlenmeden yürüyor. Ne için? Olaylar sonuçları kendi doğuruyor.
iyi olmuş.
yakışmamıştır. köpek bizi ısırdı diye biz de köpeği mi ısıralım?