bugün

(bkz: parkinson)
meslek kameramanlık veya fotoğrafçılıksa tripod gerektirir.
türkan şoray'da sık gördüğüm bir rahatsızlık.
cimrilerin para verirken elleri titremesi gibi.
sebebinin sigara olduğunu tahmin ettiğim olaydır. yıllardır elim titrer ben sigara içerim, ben içerim elim yine titrer... zor bir durumdur, öyle ki işinizi yapamaz hale gelirsiniz. mesela turizmci iseniz tepsideki çayları dökmeden götürmek epey bi zor olur. bunun yanında üniversitede ders anlatırken ellerin titremesi sonucu öğretim üyesinin heyacanlanma oğlum burada biz bizeyiz demesi ve buna cevap verememendir. *
tiroit bezinin fazla çalışması sonucu gerçekleşebilecek olay. *
entry girmeyi zorlastiran zimbirtidir.
düz çizgi çizme olayını kabusa dönüştüren başbelası rahatsızlık.
başka bir versiyonu için.
(bkz: el terlemesi)
basketbolda son saniye sutlarinda basa bela olan hede. son magduru italya macinda ibrahim kutluay olmustur.
demir eksikliğinden kaynaklı rahatsızlık.
Ciddi bazı hastalıkların belirtilerinden. Ciddiye alınıp doktora başvurulması gerekir.
bazen ağır yük taşıdıktan sonra gerçekleşir. bazen sebepsiz yere heyecanlanınca .insan çoğu kez ellerinin titremesinin görünmesinden korkar ve bir kat daha fazla titrer. heyecanlanılldığında dudakların titremesi de oluşabilir. eller gibi gizlenemezde ...
guatr belirtisidir.
(bkz: uludağ sözlük sağlık servisi)
panik atakları sırasında görülebilecek olan rahatsızlık.
nedeni beyindeki bir tümör bile olabilecek rahatsızlık.
ağzınıza kadar gelen laflar yutulmak zorunda kalınıldığında, sinirden bünyede görülebilecek hede.
(bkz: el titremesinden doğabilicek hastalıklar)

edit: bir el titremesinden neler çıktı yahu yaşamalım ölelim.
gercekten sinir bozucu olan bir durum. sebebinin de esansiyel tremor olması daha da sinir olan durum. dideral bir ölcüde iyi gelmektedir. günde 4 kere içersen istemiyorsa gelmesin.
polisler için önemli bir aşamadır.silah tutarken ellerin titreyip titrememesine bakılır.
elin herhangi bir rahatsızlıktan ya da aşırı heyecandan dolayı titremesi.
genç yaşta eliniz titriyorsa ya küçüklükte yüksek ateşli bir hastalığa mağruz kaldınız ya da sinirleriniz laçka olmuş demektir.

illet bir şeydir. "aa senin elin titriyooo ama. ay bu gencecik yaşta da olmaz kı, 10 sene sonra Parkinson, sonra da alzheimer.."derler.
sanane yani sa-na-ne. Dön, önünden ye şapşal.
elim titremesidir.
ortada heyecanlanmak için bir nedenin yoksa eğer; yaşlandığının göstergesidir.
bende bas gosteren bir olay.

arkadas, tek basimayken hicbir titreme yok. heyecanlaninca bir bastiriyor, bir bastiriyor... bir ornek vereyim. ornegin evimde tek basima canon rock'i, gozlerim kapali deliler gibi calabiliyorum. ne zaman is bunu kamerayla kaydetmeye gelse, en basit yerleri calmakta cok zorlaniyorum titremekten... baska durumlarda da oluyor, yeni bir kizla tanistigimda deliler gibi titriyorum...

arastirdim, norolojik veya psikolojik sebepleri olabilirmis ve ileride islerimi yapamayacak duzeye gelebilirmisim. sunu soyleyebilirim, bu arastirmayi yaptiktan sonra felc olmayi bekleyen bir hasta gibiyim. moralim su an cok kotu arkadaslar, cooook...

(bkz: olecek miyim doktor bey)
yüksek doz kafeinden de meydana gelen durum.