bugün

(#15527593) absolutla bu kişinin alakası ne açıklasın.
ayrıca ben içiyorum şuanda diye hava yapan yazar.

bense içmediğim zamanlar "ben içmiyorum şuanda" havası yaparım.
ailesi bir yere kalmaya gitmiş sanırım. kıyamam.
7-8 aydır bir tane, tek bir tane nickaltı yazılmamış adamdır, her gün onlarca kavga çıkıyor, zibilyon adet gereksiz, zibilyon adet nickaltı alıyor ama bu 5. nesil arkadaşa en son nickaltı yazan adam le ilkan, el ilkan, yani el nalki, daha sonra aldığı nickler sırasıyla, ..... ( neyse ) kacak camel soft. paşalar ayıptır yahu, hakket ayıptır...

5.nesil bir yazar. yeter değil mi? bence de yeter...
- el klasiko' nun pek bilinmeyen erkek kardeşi.
harika bir the black keys albümü.
yazdigi yazilara surekli rastladigim yazar. ayrica The black keysin albumunun adi. ve ayriyeten my name is earl adli dizideki earlin kullandigi kamyonettir.
(#5663140) kendini tatmin etmiş yazardır.
sevgilim *
güzel bakınızlar çıkartan yazar.
(bkz: el ajitasyon)
Kırmızı clio 4ümle selam ettiğim yazar. Güneşte fazla kalmamasını tavsiye eder zeka gelişim kitapları okumasını öneririm. Bir süre toplum arasına karışma kardeşim. Saçma sapan mesajlarını da benden uzak tut.
Kafayı kızlarla bozmuş yazarımsı. Bir sözlük kızı sevabına mesaj atsın kurtulalım.
aklınca yazıp sonra engelleyerek kaçacağını sanan kompleks yazar.

benim cevaplarımdan kurtulamazsın boşuna debelenme.

senin gibi gözünü fanatizm bürümüş katil fanları oldukça bu kancıklıklar bitmeyecektir.

çünkü senin gibiler insanlıktan o kadar uzaksınız ki sırf o katil senin takımını tutuyor diye korumaya, öleni öldüren kadar suçlu göstermeye çalışıyorsunuz.

dilerim bir gün sen veya bir yakının herhangi bir nedenden ötürü benzer kancıklığa maruz kalmazsın.
özel mesajdan küfür ve hakaretler yağdıran klavye eşcinseli.

gereken cevabı alınca kudurmuştur.

ben bu kımıl zararlısı gibi şikayet etmem. zira şikayet edip birini çaylak yapınca hiçbişey değişmiyor. en fazla 1 hafta özel mesaj atamıyor o kadar. o da önemli değil 1 hafta sonra yazarsın.
özel mesajdan hakaret ve küfür etmekle kalmayıp kişisel sayfama da ağır hakaretler yağdıran klavye eşcinseli.
beyni biz ve onlar olarak çalıştığı için başkalarınıda kendisi gibi sanan beyni rasyonel düşünme yeteneğine sahip olmayan holigan.

sırf kendi takımın taraftarı diye utanmadan sıkılmadan katili savunan, maktül'ü de katil gibi suçlu göstermeye çalışan katil sempatizanı.

bu gibi insanlık dışı mahlukatları suçluyu övmekten ötürü yargılamak gerekiyor.
--spoiler--
birisi sokakta gördüğü rakip takım taraftarına sataşan bir holigan.diğeri ise kavga sırasında canice bıçağını çıkarıp bir insana defalarca saplayan psikopat. forma renkleri farklı olsa da benim yorumum yine değişmez. ikiside benim babamın oğlu değil tanımam etmem. fakat iki zihniyet ile de ayını toplumda yaşamak istemiyorum.
--spoiler--

klavye eşcinseli; nereden duydun lan laf attığını allahsız kitapsız. ses yok videoda.

ne biliyorsun laf atıldığını.

ayrıca laf atılsa bile bunun neresi holiganlık allahsız kitapsız.
laf atıldı diye anında bıçağı çekip saldırılır mı? bu kancıklığı savunana insan denir mi?

holiganlık senin gibi sırf kendi renktaşı diye bir onun bunun çocuğunu savunmaktır.

7 kişi saldırmış, dövmüşler, çocuk dayak yemekten kurtulmak için bıçağını çekmiş sallamış diyen onun bunun çocuğu bazı gs'lileri de gördük buralarda.

holigan bu gibi katil fanlarıdır.

holiganlık bıçağı çekip durup dururken saldırmaktır,otobüs durağında bekleyen gencecik bir insana üzerindeki forması yüzünden birkaç kişiyle saldırıp döve döve öldürmektir.

tekrar ediyorum senin gibi allahsız kitapsızların suçu ve suçluyu övmekten ötürü yargılanması lazım.
özellikle little black submarines, lonely boy ve gold on the ceiling şarkıları dinlenilesi hoş bir the black keys albümü.
sekiz silindirli beş litrelik motoru anadol kamyonet kadar kasasıyla bir garip amerikan vasıtası.

son cümleleri başa yazsaydın okumazdım lo.

bir yazar.
güzel bir the black keys albümü.
the black keys' in yaptığı en iyi albüm. turn blue aynı etkiyi yapamadı, zira çok farklı bir albüm oldu diğerlerine göre.
abazaların cirit attığı bu sözlükte yasemin ünlü hakkında entry giren tek yazardır.

helal olsun koca yürekli adam.
bir gipsy kings şarkısı.

https://www.youtube.com/watch?v=F8RUlhStBJE

tadından yenmiyor ha.
Breaking bad'in yeni çıkacak filmi. Netflix projesi olacak ve olay jesse pinkman'ın kurtulduktan sonraki durumunu anlatacakmış. Aaron paul başrol.
Dizi çıtayı o kadar yükseğe koydu ki umarım film hayal kırıklığı olmaz.