bugün

an itibariyle irem sak'ın instagramda paylaştığı fotoğraf hakkında başlık açılmış ve sayfalarca yorum yapılmaktadır.uluda aynı fotoğraf hakkında başlık bile açılmamıştır.
Entel abazalardan o kadar olur zaten.
Buradakiler profesyonel koku falan o şekilde bi sistem var.
soz konusu olayi gorunce beni de sasirtan olgu. neredeyse bir (bkz: prüzsüz platform) kalmadi gibi.
neyse ki burda öyle bir problemimiz yok.
Keşke sadece irem sak hakkında yazılan entrylerden anlaşılsaydı abazan dolu olduğu. Kadın yazarları fark ettiler mi ölümüne yürüyorlar, burda da yürüyorlar ama burada 1 2 kişi, orada yüzlerce kişi... allah sabır versin ve yardım etsin hanımefendiler.
Genellikle entrylerinde kendilerini elit birer birey gibi gösteren ekşi sözlük kitlesi, iki meme görünce ağızlarının suyu aktığı gerçeğini saklayamamış, iç yüzlerinin ne kadar abaza olduğu gerçeğini yansıtmışlardır.
arkadaşlar bu kitle, götünü gösterecek kadar kısa şort giyen kızlara bile bakmayı eleştiren insanlarla dolu. ama şu fotoğrafa ne kadar salya akıtmışlar değil mi ? işte bunlar o karıları düşürsünler diye böyle iki yüzlülük yapan insanlar. Kendileri de diğer erkekler gibi tahrik edici şeyler görünce çıldırıyorlar. Zaten normali bu. sadece sanki böyle bir şey yok gibi davranınca bu durum onlara daha fazla kadın sağlayacak diye düşünüyorlar.

sonra sevgilisinin giyimine karışan erkekler olarak bizlere demediklerini bırakmazlar. He izin verelim de gözlerinizle sikin kızları. Midemiz o kadar geniş değil kusura bakmayın.

Görün oğlum en büyük ispatı lan bugün bu konunun. Milat lan bugün. içinizde en ufak şüphe kalmasın. Twitter'da Tt oldu bu fotoğraf. Ekşide gündem. instagram zaten cayır cayır.

Bu durumu eminim kızlarda görmüştür. Beyni çalışan kızlar gerekli mesajları umarım almıştır.
sadece ekşi değil her yer abazan kaynıyor. cinsel açlığın afrikası diyenler boşa konuşmamış anlaşılan.
(bkz: her yerin artık abaza kaynaması)
Ekşiyle sınırlı olmayan abaza istilasıdır.
abaza+görgüsüz+kıskançlık+cahillik= ekşi sözlük yazarı.
abaza değilde abazandır. lan sizin gazınıza geldim gittim baktım mevzu nedir diye. güzelde bir giydirdim alayına. orada toplaşıp parçalarlarsa beni günahım boynunuza olm..

işin şeysi bir tarafa buraya geldim geleli aynı şeyi yazıyorum. orada açıktan yazılan şeylere değil özelden yazılanlara bir baksanız hiç öyle "entellektüel bir yer" falan diyemezsiniz. bu mevzu daha bir şey değil yani..
Şu başlıktan çıkıp gündemde neler var bakın. Şaşıracaksınız.