bugün

uludağ sözlük yazarlarının bir çoğunun kaynağını, bünyesinde yazar olarak barındıran, sözlüklerin babası.
Mart'tan beri çaylak olduğum sözlük. 5000 6000 lerdeydim ancak 4000 lere inebilidm. bir de olay kısmında dalga geçer gibi bir mesaj eklemişler "Yazar olacakken bakıyorsunuz önünüze 10 kişi daha geçmiş." gibi bir şeydi. bulabilseydim kopyalayacaktım. iyice cinlerim tepeme çıktı. ne 10 kişi be adam yüzlerden bahsediyoruz burada.
tartışılmayacak bir kaliteye sahip, arada cinsel ve bolca hakaret içeren başlıklar olsa da okuması keyif veren sözlüklerin babası.
yazarı olunması imkansız gibi görünen sözlük.
ters yöndeyim galiba.

1. gün--> şu anda çaylak onay listesinde 6019. sıradasınız.

10. gün--> şu anda çaylak onay listesinde 6021. sıradasınız.

1. ay--> şu anda çaylak onay listesinde 6045. sıradasınız.
taraf gazetesinin duruşunu beğenmeyenlere, bir gazeteyi eleştirenlere 'orospu çocuğu' diyebilecek yazarlara sahip oluşum .

hayır, moderasyona sordum okumadan nasıl takip ediliyor diye cevap veremediler ?

- taraf bugün de çıktı mı osman
+ evet abi takipteyim satılıyor

böyle ıspanak tohumundan türemiş, milletin annesine küfreden arkadaşların üzerine ' hepinizin anasını s*keyim' yazılmış bir t-shirt giydirip adanaya salmak gerek .
bugün yazarı olmadığım için üzüldüm sözlük. gözümden yaş gele gele okuyorum. [gülmekten ]
az önce göz atarken denk gelen bir başlık sayesinde nutkumun tutulduğu oluşum.

(bkz: avrupa altyapı yaparken kendine yat alan ata)

bu nasıl bir gerizekalılıktır anlamak mümkün değil. yoğun kanalizasyon patlaklarından bu yazarların beynine bok mu doluyor ne oluyor arkadaş hayret yaa....

aklı başında ekşi yazarları ayar manyağı yapmış ama ben yine de yazayım : allah akıl fikir versin.
10. köydür.
sanal ortamda varlığından haberdar olduktan sonra, -ki bu farkındalık 2009 martında olmuştur, okumaya başladığım, akabinde hadi bende iki satır birşeyler karalıyayım diyerek yazar olmaya çalıştığım, fakat yoğunluğundan ve popülerliğinin getirmiş olduğu burnu büyüklüğünden dolayı çaylak olarak isimlendirdiği yazar adaylarına yüz vermeyen, bu vesileyle uludağ sözlükle tanışmama vesile olan web sitesi, artık orada ne okurum ne yazarım, burada keyfime bakarım, neşe dolarım.

edit: bu yazıda eksilenecek bir nokta bulan gönlü zengin aklı kıt arkadaşa selam ederim, şok oldum vallahi.
urban dictionary'den fena ayar yemiş götlek sözlük.
bazı konuları kendileri biliyor diye herşeyi biliyor sanan gerzek yazarların bulunduğu sözlükdür efendim.

örnek:http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=ftuff

neymiş bu ftuff diye bi bakayım dedim gerizekalılar bi tane açıklayıcı bi entry yok. öyle yapan site, böyle yapan site.

en sonunda uludag sözlük'e baktım da olayı anladım rahatladım be.
yazar olmak için beklediğim süreyi askere gitmekle değerlendirebilirim,en azından askerlik aradan çıkmış olur. şaka bi yana sanki hürriyet gazetesine yazar oluyoz a.q.bu ne lan!
şimdi bir baktım da, onay bekleyen çaylak listesinde 40.773'üncü sıradayım. yazar alımları bu hızla giderse ve biraz da şanslı olursam 2019 yılında yazar oluyorum. "uzun vadede hepimiz ölmüş olacağız" sözünü hatırladım şimdi ama yine de bir umuttur işte.
islam düşmanı sözlük gibi bir işlev üstlenmiş gibi gözükmektedir. özellikle ramazan aylarında bu tip islam ve türklük düşmanlarının hazımsızlık sorunu tavan yapmaktadır.
artık traş bir sözlüktür, uzun bir süredir kafasız yazarların saçma yazıları ile dolmaktadır...
sözlüğün çıkış noktasıdır 9. ve 10. nesilin batırıp içine sıçtığı bu aralar tadı tuzu kalmayan eski bilgi kaynağı.
(bkz: f tipi sözlük)
bir zamanlar sözlüğü bırakıyorum triplerine girmiş ve ardından başka bir nickle tekrar geri dönmüş cin ruhiye ve ekibinin uğraşları sonucu islami terimler kazandırılan sözlük.
bugün bile yapılan tartışmalar okunduğunda farkı açıkça hissedilen sözlük. çoğunlukla çok sağlam mantık örgüsüyle desteklenen fikirler, argümanlar ve kaynaklar görürsünüz. demagoji azdır. tabi hangi başlıkları okuduğunuz da önemli.
bu gidişle yakın dönemde hüseyin üzmez'e üyelik teklif edeceklerinden korktuğum.
(bkz: şerri sözlük)
son zamanlarda saçma sapan yazarları bünyesine dahil etmiş, o güzelim ekşi tadı giderek acımtırak olan sözlük.
gece itibariyle birçok yazarın çaylak olma ve uçma arasında gelip gittiği sözlüktür.
an itibari ile müslümanların cihad eylediği platform. ateistler ise karşı ayaklanma ile onlar ile çarpışmaktadır.