bugün

Bir çok olayın ve insanın unutulmamasını sağladığı için bile önemlidir.
Cifte kavrulmuş zenci isimli arkadaşa bütün gönlümden hoş geldin diyorum. Siz bazı hainlerin kurbanı oldunuz mağdursunuz. Buranın kapıları size açık.
ekşiyi aktroller mi basmış ulan işiniz gücünüz palavra sıkmak.
Valla bugün yarın açılır diye umut edenlere wikipedia örneğine baksınlar.. Ondan burada yerimizi aldık duy bizi ey mod.
Sonunda sitedeki trollerin kendilerini patlattığı paltform yani arkadaş bu kadarmı strateji denen kavramdan yoksundunuz en başından beri zaten amaç buydu adamların trolleri açtıkları başlıklarla yorumlarla sizin iyice sinir uçlarınızı kaşıyıp durdular bunlarda dururmu tabii küfür hakaret içerikli bir ton entriyi döşedi durdu sonuç troller 1 ekşiciler 0. Size söz mevlidinizde pide ve ayranlar benden .
vpnsiz olana kadar sadece tabletten mecburen vpnyle girmekte olduğum site. vpn uygulaması yükleyerek telefonumun şarjının hızlı bitmesini ve hafızasının dolmasını istemem.
vpn'lerin çoğunda bulunan "yalnızca şu şu uygulamalar vpn kullansın" fonksiyonu sayesinde gayet ulaşılabilir olan, şarj da sömürmeyen site.

(bkz: Psiphon pro)
harbiden sildiler la ulan ne etkili arkasında ne siyasiler kimine göre foncular işadamları hukukçular var diyorduk
bi sille tokatla sildiler 10 gün oldu.
gerçi gotham city de normal bir olay.
uluyuda unutmamalı açılınca işbirliği falan bişeyler bunca zaman madem uluda ayakda devam etmiş hakettiğini almalı.
Erişime engellenmesini hoş karşılamıyorum demek isterdim ama gayet de olumlu bir hamle olarak bulduğumu belirtmek isterim. Bu ekşi sözlükte iki defa haksız muameleyle karşılaşarak banlandım. Üyeliğinizin onaylanmasının bu kadar zor olduğu bir sitede diktatörce hamlelerle tüm emeklerimi çaldılar. Karşı oldukları ve diktatörlükle itham ettikleri akp hükümetinin, eleştirdikleri tüm özelliklerini sergiliyorlar. diktatörlere yakışan bir tutumla insanları sorgusuz sualsiz bir kalemde siliyorlar... Kim bilir benim gibi kaç kişinin ahı vardı... Umarım kalıcı olarak da silinirler, umarım o günler de gelir...
bir yığın solculuk, düşünce ifade özğürlüğü, gibi algılarla kendi milletine söven kendi ülkesi'nin dini değerlerin'den yoksun ekşi sözlüğü siyasi arenaya çevirmiş, geneli sol görüşlü arkadaşlardır, birde çok fazla espri yapıyorsunuz lütfen yapmayın,gülmüyoruz çünkü, en büyük korkum ise bu ergenlerin uludağ sözlük gibi kaliteli bir sözlüğe gelip buranında kalitesini düşürmeleridir, umarım öyle birşey olmaz, aralarında kaliteli iyi niyetli gerçekten bilgi irfan sahibi arkadaşları tenzih ederim.
Açılacak elbet .....tüm yasakların bittiği gün
keşke yeniden vpn'siz erişime açılsa dediğim sözlük. ben orada asla kışkırtıcı entryler girmiyorum. küfür bile kullanmıyorum aynı buradaki gibi. eskisi kadar olmasa da hâlen girilmeye devam edilen sözlük.
Bakın Milli güvenlik sorunudur, yaşanılan deprem sırasında iç savaş çıkması, Suriyelilerin polisle çatışması, gibi aslı astarı olmayan başlıklar açılan ülkeyi kaosun içine sokacak daha bir sürü entry ler girilen artık gerçek yüzünü göstermiş ihanet çetesi olum demekki savaş çıksa bunlar hükümeti düşürmek için Yunana sarılacaklar, bunlar için yeterki Tayyip gitsin, aklınızı başınıza alın olum bir tane devletimiz var onuda kıçı kırık bir sözlük'le bir tutmayın, merak etmeyin dünya kimseye kalmıyor en son gideceğimiz yer 2 metrelik kefenli mezar, herşey gider ama vatan geri gelmez, tamamen Kapatılması gereken sözlüktür milli güvenlik sorunudur artık.
Terki diyar. Uzun süreler boyu tanımlara hasıl olmuş internetsel konumlanı.
getir götürümüzü yapar...
uludağ sözlüğe giydirmedim sadece artık eskisi kadar uğramayacağım sözlük gibi bir şey dedim ama sonra da o kararımdan vazgeçmişim bu kadar. buraya niye giydireyim. ben ilk burada yazar oldum. orayı da çok seviyorum tabii ki ve bence iki sözlük de çok güzel.
Akp gençlik kollarının 500-1000 lira karşılığında yazar hesabı alıp Siyasi propaganda yapıyorlar. Baktılar işin içinden çıkamadılar, yemiyor. Yeteri desteği alamıyorlar, engeli bastılar.
yok len bir sıfırı eklemeyi unutmuşsun 10000 o, hep büyük atarsınız bu sefer ufak atmışsınız. Allahım yarabbi siz solakların doğru konuştuğu birşey yokmuya.
'' Elbet bir gün buluşacağız . Bu böyle yarım kalmayacak . ''
Kanzugun Akplilere yazarlık saattigi iddiaları doğru çıkarsa bir daha gotunu dogrultamaz! izleyelim ve görelim.
yine erişim engeli uygulanmıştır maalesef.
Ah ekşi sözlük keşke provokatif başlıklar ve entryler girilmeseydi. Askerlerin koli çalması iftirası ne demek mesela. Keşke daha çok dikkat edeceklerini ekşi sözlük belirtse ve sözlük açılsa. Tamam sözlüğün doğruluk iddiası yok ama yalan başlıkların açılmasına da yer vermemeli. bugün itibarıyla telefondan girdiğim yerdir. telefonumda yer açtım.
Aynı gün ortaya çıkan 3-5 ağır haber ve neticesinde dünya'dan bihaber olduğunu öğrenen çok sayıda yargı çalışanının aldatılmışlık psikolojisinden intikam almalarıyla sonuçlanan araştırma sürecidir.

Şimdi onlar ekşi sözlük ve 1 boyut ilerideki gerçek dünya'yı öğrenirlerken, bulunduğu boyut/kattakilerin sersemlemeleri hali, her boyuta da kısmi tesir etmektedir.

imza: buzdağının ordaki okyanus.
chrome'dan

ayarlar -> gizlilik ve güvenlik -> güvenli dns kullan kısmına gelip cloudflare dns'ini kullanıp vpn olmaksızın hızlı ve sorunsuz bir şekilde giriş yapabiliyorsunuz.