bugün

''beter olsun'' diyen arkadaşlara sesleniyorum, bugün ona yarın sana . Nedir bu kin,nefret ?
Nerde kaldı ''Yenikapı Ruhu'' ?
kandil gibi orospu çocuklarının türediği aksi görüşe sahip olanları içinde barındırmadığı için kapatılmalıdır.
"Solcu", "pkklı" var diye kapatılmasını istemek sol oluşumlar var diye üniversite kapatmak kadar mantıksız olur. Nitekim burada pek çok milliyetçi yazar da entry girmişlerdir.
(bkz: arpad)
görsel
sistemin çöktüğü söyleniyor. en iyi ihtimalle Anormal data yeteklerinin de anormal sürelerde geri yükleneceği düşünülürse uzunca bir bir süre sonra ancak geri gelecektir.

benim asıl merak ettiğim şu: ekşiye yazamayıp, ulen sözlük beni nasıl da esir almış, yaşadığımı yeni farkettim. ilk defa dedemi aradım, ilk defa yakın bir arkadaşıma çaya gittim, ilk defa sinamaya gidip hunharca mısır patlağı yedim diyen tipler çıkacak mı acaba? Zira ağır işsizlerin modern kahvehanesidir bu tür yerler (bkz: swh)
Ekişi sözlük bir nevi Sosyal medya aracıdır. Sadece belli kurallar dahilinde belli sayıda yazar alımı yapılıyor. Umarız açılır. Devlet eliyle yapıldıysa bir daha zor açılır.
Açıkçası pek üzülmedim fakat 2000 lerden kalma güzel bilgiler vardı onlara ulaşamamak kötü zaten şu günlerde iyice çöplük olmuştu.
Yazarı olduğum sözlük gayette kaliteli. Tamam kabul, yavşak heryerde, ama burada daha çok.
Biz hacklendigimizde dalga gecenlerin oldugu sözlük.
Ne oldu la?
Nedemisler gülme komşuna gelir başına.
0:00 5:26
sözlükte kış temizliği olduğu için temizlik bitene kadar kapalı kalacak olan sözlük. camlar, kapılar, perdeler, halılar her şeyler temizleniyor. off çocuklar benim eve de gelseniz çok iyi olacak beh.
Naptınız lan?
görsel
doğru düzgün bi tane sözlük vardı o da yalan oldu.
Bağlanmakta sıkıntı çekince uludağda yazarlığımın olduğunu hatırlamamı sağlayan sözlük.
hesapları 150-200 liradan satılan sözlük.
bir insanın bir hesaba bu kadar para vermesi ilginç gelse de isteyen olursa hesabımı satabilirim.
Yalan söylemiyir adam haklı. Ortalığı karıştırmak isteyenler için hesap satanlar mevcut.

Şey barınağı. Immm şey iste.
hesaplarını satmak site bile açılmış.

http://www.eksihesap.com/

sonra hop leyla olmuş site. dolandırıcılık böyle bir şey.
kanzuk ve ssg nickinde 2 adet hesabım vardır isteyen olursa pm atsın satıyorum diye ilan verdiğim sözlük.
Sözlüklerin babasıdır, mizahın yuvasıdır, bilgi kaynağının membasıdır, yalnızlığın dermanıdır.
Kendi gibi düşünmeyenleri Trol ilan eden sözlüktür.
1999da kurulmuştu herhalde ama en eski gördüğüm entry'i 2003teydi adam orda nasıl yaşıyordu lan.
Sonu cok kotu olacak bu sozlugun. Oyle basliklar öyle entryler okuyorum da nasil boyle bir nesil olduk diye hayiflaniyorum. Aslina kufreder, dinini asagilar hale nasil geldik sahi? Yazik cok yazik!
balıklarını gormyeyim butonu tiklamama rağmen başlık gördüğüm yer.
bilenlerin yeşillendirme Reca olunur
militan yuvası.
insanı zorla tayyip erdoğan destekçisi yapar bu anasını siktiğimin teröristleri.
kürtçü nüfusu oldukça fazla olan sözlük. bunların bir de kardeşleri var: instela. tamamen aynı kafadalar ve iki sözlükte de aynı başlıklar açılıp, aynı entryler giriliyor. üstelik son günlerde başlık engelleme ile başka görüşlere karşı ne kadar tahammülsüz olduklarını da göstermişlerdir.