bugün

Çaylaklar için çok dandik bir uygulaması var.. özenip bezenip yazdığın entryleri silip listenin en sonuna atıyorlar.. pardonda bulunmaz hint kumaşı değilsiniz.. mal bir sözlük.
pkk yuvası sözlüktür. üyelerinin yarısından fazlasının kandilden entry girdiğine eminin. ulan apo bile bu kadar korumuyor bu örgütü! solunuz batsın.
ölmüştür, toprağı bol olsun.
orospu çocuğu kaynayan yer. bakıyorum umut bulut un en acı günü adamlar bugünde bile 4 yıllık sözleşmeyi garantiledi.... lan vallahi şerefinizi sikeyim sizin. konuşamıyorum.
Orospu evladı dolu sözlük sitesi.

Adamların düşmanlığı o denli büyük ki, umut bulut başlığı altında yazılara bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Vatan haini kaynıyor ortalık.
ulaşılamayan ete mundar diyenlerin sövdüğü sözlük.
Çaylak onay sırasının hızlı ilerlemeye başlaması iyi oldu. Entry silen yazarlar bi işe yaradı hiç olmazsa.

Entry silme Biraz daha sürse kanzuk yoldan adam çevirip yazar yapardı.
ulaşamadığmiz icin bokladigimiz sozluktur. çünkü o kadar küçük hayallerimiz var. la bi sktrin. hayat ne la sizin için?
Amma da kıskanılmış ha. Siz önce ekşide yazar olabilecek kapasiteye ulaşın sonra eleştirirsiniz. Buradaki gibi kuru milliyetçilik yok. Bir başlık açıldığında o konuda bilgisi olan konuşuyor mesela. Herkes atlamıyor. at gözlüğü takan insan sayısı az. Göte göt diyen bir site. (Bütün yazarlar için konuşmıyorum.)

Eksileyenler için edit:
(bkz: #31708344) demek istediğim buydu gençler. Bazılarınız gerçekten iğrençsiniz.
2.edit: bazılarınız aynı zamanda mal da. Neyini eksilediniz ulan.
Uzun zamanlar yazdığım, okuduğum bir platformdu ama son olaylardan sonra sözlükten iyice soğumuştum. çünkü bildiğiniz bir dikta rejimi var orada bende tüm entryleri silip buraya geldim .
Bu gün bile ak parti'li yazarları sözlükten attırmaya çalışan kansızların olduğu lağam.

Ordu çocuğu bir kavat kampanya açmış. Neymiş hükümeti destekleyen ak troller varmış.

Be ırzı kırık, herkes senin gibi düşünmek zorunda mı? Orası her olayda "ohh, iyi oldu akparti'ye %60 oy vermişler" diyen bunu da debeye sokan piliçlerle dolu.

Bekleyin ananızı öpmeme az kaldı.
bir türlü giremediğim sözlüktür, sanırım çöktü açılmıyor dünden beri.
Limonumsu bir tadı olan sözlüktür.
yine uçurulmayı başardığım sözlüktür.

faşist sıfatının tahammülsüz ve dışlama eğilimli insanlara neden çok yakıştığını şimdi anlıyorum.
Kalitesinden, özgünlüğünden gün geçtikçe kayıplar vermektedir. Bir 10 sene daha böyle devam etse yakalarız.
yuvadan hayli kuş uçurmuşlar, rosava yı da bekliyoruz
çoktandır egonomi çoh guzel yorumlarına hasret kaldık.

https://www.youtube.com/watch?v=AlVara5bEGM
Biz ki seferoğulları, onlar ki tellioğulları.
gün itibariyle yazarlığımı dondurduğum sözlük.

o derece. yemin ediyorum rezalet. davulun sesi uzaktan hoş geliyor, başka bir şey değil.
Vatan haini piçlerle dolu it yuvası.
yeni tasarımı bok olmuş sözlük.

bir süre il dışındaydım, geri geldim. o tasarım ne lan öyle. link yönlendirmesi sandım amk.

ayrıca bok atan tek hücreli organizmaların çaylak sırasında beklediği sözlüktür.
hangi taraf güzel hala çözemedim. Ekşi de çok kaliteli yazarlar var bi o kadarda karaktersiz olanlar. Buraya hala bir tanı koyamadım. Bu sebepten sözlükte geçirdiğim zaman dilimini yarı yarıya kullanıyorum.
kendilerinden farklı olanları/düşünenleri böcek gibi gören tipik türk (yarı) aydınlarının mekanıdır.
çoğunluğu hem chpli hem de solcu/sosyalist olduğunu düşünür ki; birazcık sosyoloji politika bilen birisi bile bu konumlanmaların/kavramların birbirinin tam zıddı olduğunu bilir.

ortalama ekşici, yeminli akp/tayyip düşmanı, pkk/hdp sempatizanı; tc ile papaz olan hangi ülke varsa onların hayranı; türk/islam kültürüne gıcık; avrupa/batı kültürüne asimile olmuş bir tiptir.

onların gözünde fabrika/üretim tesisi kuran kapitalistler (chpli koç holding dahil) sömürücü; esnaf/zenaatkar üçkağıtçı; köylü aklı hiçbirşeye ermeyen koyundur.

ideal konumları devlette bir yere girip hayatboyu risksiz şekilde çalışır gibi görünüp maaşa bağlanmak, bu arada da çok ezildiklerini, haklarının verilmediğini; özelleştirmelerle avanta depolarının ellerinden alınmakta olduğunu söyleyip ağlaşan devlet memurluğudur.
yada devlet kuruluşu gibi kötü yönetilen büyük bir özel kuruluş bulup orada göze çarpmadan gününü gün edebilmektir.
veya onyıllardır iğrenç bir mafyamsı yapıyla yönetilen (hangi reform yapılırsa yapılsın bir türlü adam olmayan) "akademia"ya kapağı atmaktır, ki bu en büyük/saygın hedefleridir.
hani dünyada hiçbir kıymet-i harbiyesi olmayan, osuruktan tezlerle doktorluk/profluk alınıp verilen, yabancı dil bilmenin bile hiç önemli/gerekli olmadığı tc "akademia"sı.

--spoiler--

haa ne var, vaktiyle benzerinin olmadığı bir format yakalanmış; bu sayede bir isim/tarz/karizma oluşturulup bunun ekmeği yenmektedir.
zaman içinde üyelikler de mafyamsı biçimde "kendi çocukları" içinde kotarılan, çatlak ses çıkaranların atıldığı bir yer olmuştur ki, her geçen gün de ağırlığı/etkisi azalmaktadır.
son olaylardan sonra 7 yılda yazdığım 1500 küsür entry'i yaktığım, 14 yıldan fazladır da takip ettiğim, paragöz, sinsi, ekşilikten çıkıp kabak tadı vermeye başlayan oluşum.
Elin hintlisinden medet uman sözde solcuların mekanı, pkkya laf edemezsiniz ederseniz akpli çomar veya ırkçı çomar oluyorsunuz.
sözlüğe vatan haini damgası vurmak saçmadır.