bugün

şu an için pert olmuş sözlüktür.
An itibari ile çöktü diyebiliriz. Çok okuyucusu var ve herkes seçimlerle ilgili olarak ekşiyi okuyor. Bu durumda yoğunluğu kaldıramadı. Türkiyenin en fazla okunan ve popüler olan sözlük oluşumu.
Gündem takip edeyim derken topluca haşat ettiğimizdir. Halbuki daha okuyacak binlerce entry vardı.
Giremezseniz de çok bir şey kaybetmezseniz. Teröristler şimdi seviniyordur.
benim girebildiğim sözlük.
an itibari ile yazar olduğum yer. çaylaklara mesaj bölümünden yardim edebilirim. Fakat gözünüzde fazla buyutmeyin.
seçimin kaybedenidir .

herkez kazandık diyor bari siz kaybettiğinizi kabul edin.

harbi sistemi bu seçimi kaldıramadı.
Seçimle ilgili 1500' ü geçen entry vardi galiba. Ondan şalter atmiş olabilir.
Takip edemedigim sözlük. Adamlar saniye başı on entry giriyo. Bi durun da.
hâlâ yazar olduğuma inanamadigim sözlük. ne oluyor lan. böyle entry'lerim gözüküyor, mesaj falan atabiliyorum. garip.
~~UCUZ SERVER KULLANMISLARDIR ONDAN. BAK ULUYA HIC GECIMEL OLUYORMU! ZALLIM 100 TL YETER
Bir kaç yazari var hakkimda kotu şeyler yazdikları için sürekli takip ettigim afımı birkez daha kullandıklarinda yazarlarına dava açacagım sözlüktür.
Pkk yuvası.
giderek bok gibi tiksinmeye başladığım site. sözlükteki yazarlar utanmasalar apo piçine tapacaklar.

edit: an itibariyle hesabımı da kapatmış bulunmaktayım. artık sittin sene ekşide yazarlık yapmam.
Diyarbakır'ın bağlar'ıdır.
Kaydolduğunuzda yıllarcar gerçek bir yazar olamayacağınız sözlük. Kınıyorum.
Devletin yerinde olsam orada pkk entryleri girenleri tek tek ifşa eder ònlerini keserdim pkk yuvası.
pkklı oç sürüsü barındıran hain yuvası.
Şu aralar çekilmeyen sözlüktür.
Birkere de bir filmi begenin be kardeşim.
Acayip şekilde pkklı ve hdpli (gerçi aynı şeyler bunlar) barındıran bir sözlük haline dönüşmüştür. yoksa başından beri öyleydi de ben mi yeni fark ediyorum.
Pkklı yavşaklarîn ergen teröristlerin yuvasıdır.
ulu sözlüğün yan sanayisidir.
Elit olmaktan cikip gitgide 500 t tadında olan sözlük.gün geçtikte entellektüelligini kaybetmekte.
din karşıtı ne kadar ateizm müridi varsa orada toplandığı yerdir; iki tane inançlı insan çıkarsa öpüp başına konulası durumdur. ne kadar din ve efendimize düşmanlık, kin ve nefret besleyen liboş takımı ekşi cemaatinin müridi olmuştur. tavsiye edilmez.