bugün

"Ekşi Sözlük'te Yazar Maaşlarının Azaltılmasına Tepki Yağıyor"
http://www.sozlukhaber.com/h/8095/
günden güne dandikleşen yer. bunu buradan yazmak ayrı bir ironi olsa da, benzeri yeni bir ortam türediğinde -ki mutlaka türeyecektir, miadını doldurmuş olacak sözlük.
karsit goruslu veya sevmedigi bir seyi soyleyen, her hangi bir konu hakkinda zittina giden bir entry giren yazarin psikolojik sorunlari oldugunu iddia eden yazarlara sahip sozluk. bunlara kalirsa sozlukteki herkes hasta ve doktora gorunmesi lazim.
Yazar olmak için yıllarca çaylaklıkta kalabileceğiniz, orda yazar olamayanların buraya geldiği sözlüktür, sanırsın cumhurbaşkanı seçiyorlar.
A.. koyulası sözlük, aylardır hesabım çaylakta hala yazar olamadım o sözlükte. Onay veren şahıslar günde 10 hesap onaylıyor galiba taksit taksit üye kabulü yapıyorlar. Şimdi baktım da 4522. sıradaymışım, küfürmü edersin sabaha mı bırakırsın bilemedim.
2 haftadır yazarım fakat bir türlü alışamadım sevemedim.
ibneler size alıştım burda la.
yazar mı seçecek başbakan mı seçecek belli olmayan yıllarca çaylaklıkta yazar olmak için sıra bekleyebileceğiniz bir platformdur.
yazarlık sırası beklemem ağa ben diyip buraya geldiğim sözlük.
an itibariyle cortlamış olan yer, giremiyorum bir türlü, en son ettikleri hakaret sonrası çarpıldılar herhalde.
kitlenmiş, heklenmiş, kapatılmış, olması muhtemel site.
sabahtan beri zar zor açılan sözlük. sağlam saldırı var anlaşılan ya da onun gibi bir şey...
entel olma hevesli kişilerin yazar olmak istediği bir platformdur. o gibi yerlerde bize yer yok amk.
An itibariyle girdiğim hatta yazdığım kaliteli sözlük.
Uludağ sözlüğün Sol framesinden haberi olmayan bir kaç yazarın kötülemelerine maruz kalmıştır. Kusurabakmayın ama Ekşi sözlüğün en kötü hali bile uludağ sözlükten iyidir.
an itibariyle girilemeyen site.

pazar pazar sağlam saldırı yediler muhtemelen.
http://m.haber7.com/haberDetay.php?id=1156481 dindar hackerlerin saldirdigi site.
An itibariyle mobilden cayır cayır, sıkıntı yaşamadan girebildiğim Sitedir.
nazlı site. üyelerini kabul etmez, sıraya falan koyar, ne kadar yazarsak okadar değerlendiriceklermiş, yesinler. uludağsözlük gibi 3-4 ay sonra aramıza hoşgeldin diyip sımsıcak bir mesaj atçak siteye fazla benzemiyor. ama ilk sözlük şeysini onlar yapmış, tribinide yapsın, dimi?
onay sistemini bozmaması gereken, hatta biraz daha sıkılaştırması gereken güzel sözlüğümüz. son yıllarda çok bariz bir düşüş var kalitede, fakat bazı kalitesizlerin uçurulmasıyla düzeltilebilir bu durum. gerçi çok iyi yazarlar bıraktı sözlüğü ama olsun. canı sıkılan trollük yapmak için benim gibi bu sözlüğü kullanabilir. neyse yeni nick'imle de, yani bu nick'imle de yakında giriyorum ekşiye.
yazar olduğum sözlük. bazı embesiller uludağ sözlük daha kaliteli falan demiş ya bi siktirin gidin amk. ekşi sözlüğün ölüsü burdan evladır kendinizi kandırmayın benim sinirimi zıplatmayın. ezikler.
gündem sözlük.
uzun bir süre önce üye olduğum sözlük. bi türlü yazar olamadım şuanda 4000. sıradayım. hayır en sonunda resti çekicem o olacak. (bkz: beni istemeyeni ben hiç istemem) de diyemiyorum. egom izin vermiyor. bir şekilde yazar olarak giriş yapmam lazım.
bu alemin coca colası.
bu alemin gazı kaçmış coca colası.
içi boş turşucuk.
Uzun bir zamandan sonra bu aksam 1-2 saat gecirdigim sozluk. Kendi sozlugumden ziyade orada yazilanlarin her seye ragmen daha seviyeli ve akli basinda kisiler tarafindan yazildiginin farkina vardim tabi... yani benim sozlugum gun gectikce daha da boka sararken bir baska sozlugun, daha fazla yazari barindirip daha kaliteli isler cikarmasi bana koydu acikcasi...

Bu konuda Sorumlular her kimse gidip oradakilerden ders almali bence... nasil yazar secilir sorusunu sorup ona gore adim atmali bu sozlukte. Aksi tehlike...