bugün

yaklaşık iki aydır çaylak olduğum efsane dandiklikte küfrün hakaretin gırra gittiği ak partililere zerre tahammülün olmdığı sözlüktür.
lan bu sözlükte bi olay var, entry sayısının çokluğundan mı, adamların gereksizliğinden mi.

çok alakasız bişey arıyorsun.

skimindogrusu

-finlandiyalı grubun şarkısı sözlerini de yazayım tam olsun.

ulan her başlıkta olur mu ya, oluyor vala.
cahil,hayatlarında hiç bir başarı kazanamamış beceriksiz,aptal ve tüm amaçları oturmak olan asosyal homo neanderthalislerin toplana yeri. pislikhane.

2 ile 2'yi toplayamayan çocukların ve ergenlerin sözlüğü.
uludağ sözlük yazarlarının uludağ sözlüğü açmadan önce açtıkları site. ama ''ekşi x abi ya'' diyince az bi hava katıyor bünyeye tabi.

poza devam.

(bkz: poser)
buradaki sikko trollerin, varlığını borçlu olduğu sözlük. kullanıcıları, bayanları hariç mal bence.

ekşi sözlük kızları eqlesin.
yalnızların sözlüğü. bütün sözlüklerde ki gibi orada da genelde hayattan bıkmış, farklı tarzda insanlar bulunur. en iyi yanı da bebeler yoktur.
yaşamı sadece bu dünyada olduğunu zanneden ve bu dünyanın da sadece kızların koynunda olduğu düşüncesinden

ve

klavyeye dokunmaktan öteye gidemeyen kemal kılıçdaroğlu zeka seviyesindeki şahısların bulunduğu web sitesi.
kadim zamanlarda değerliydi.

şimdi mi tırt sözlük.
kabak tadı veren sözlük.
Kusura bakmayın ama yazar alma sisteminizin içine edeyim.
3 yıl önce üye olduğum, 6 ay geçtikten sonra yazar olduğum herkesin krallığını ilan ettiği sözlük. Uzun lafın kısası elveda ekşi, merhaba uludağ.
sözlük gibi sözlük.
Kimse inanmayacak belki, çoğunuz da aranızda bana gerizekalı diyecek ama..

Çaylaklığımın bittiği hatta içerisinde 40-50 entry girip de, içerideki ağır havadan bunalıp hesabını başkasına hediye eden biriyim.

Neden mi?
-Adamlar sanırsınız Nato' da çalışıyor. Aq kıçı kırık bir sözlük işte.. Ne farkı var?
inanmazsınız, sanarsınız ki havyar yiyip, ıstakoz sıçıyorlar.

Ceplerinde yemeye bir kuruşları yok, starbucks' ta kuruşsuz yer bildirimi yapan dingilleri mevcut. Bir de üstüne sözlükte bunlara kızıyorlar.

isimleri emekçi sözlükçü, tripleri entel çakması..
Ha değerli yazarları var mı?
-var.
Ama inanın bir sike yaramıyor.

Oylamasına laf yok. Oylama oranı yüksek. Neden mi? Öyle kasıntı bir havası var ki, yeni üyeleri yazmaya korkuyor.
Kıçımla güldüm yeminle. *

Ekşi sözlük demeyelim, kasıntısözlük diyelim

Karşıdan zengin, içeriden dandik.
Ne derseniz deyin, Uludağ' ın ortamı belki bozuk, belki ergeni çok ama.
Hepsi cesur delikanlılar.
Kimse tırsmıyor yazmaya!
Aferin ulen adamsınız!
Şu an o çaylak sıralamasına bakmaya korktuğum site. Hayır bazen artıyor lan. Mesela sen en son baktığında 11.000. Sıradaysan bi bakıyorsun 12.000 desin hay aq.
öyle bir sözlük ki trollerin yazdıklarını okumaya da sanki devlet dairesine memur alır gibi beklemeye aldılar .

atama yaparmış gibi sıraya almışlar yuh dedim başka da bir şey demiyorum nokta .
Kendini elit kesim diye göstermeye çalışanların doluştuğu sözlük.
kaliteli sözlüktür ama eskisi kadar kaliteli değil kanımca. bazı yazarlar çok ukala. bazısı da yorum yaparken çok abartılı laçka yazılar yazıyor. gene okurum ama.
ilk zamanları çok güzel olan sözlük. nerde o eski yazarlar. yazdıklarıyla beni benden alırlardı bakış açısı katarlardı ama şu ankiler tam bir mal geneli itibariyle.
Tatlı değildir. *
artık seviyesi iyice düşmüş, uludağ sözlük'ten pek bir farkı kalmamıştır.

https://eksisozluk.com/entry/42020674

kargosu gecikince dünyayı yıkan, hatta ve hatta bir de başlık açan bir tip var misal. her gün neredeyse herkesin başına gelen bir olayı başlık açıp anlatarak sanki avrupa standartlarında bir ülkede yaşıyormuşuz da her şey zaten düzenli, yerinde imiş gibi bir alt mesaj vermeye çalışmak boş bir safsata ve lümpenlik değil de nedir? entry'e bakılırsa olaylar esnasında ses kaydı falan da alındığı görülebilir. bir de yazar kişisi olayı şovenistliğe vurmadığını, sadece derdini izah ettiğini belirtmiş entry'de.

https://eksisozluk.com/entry/42032709

entry'de belirtilen görüş bana göre kesinlikle düz ve kapsayıcı değil, benim eleştirim o denli büyük değil. bir derdin anlatılmasına da değil benim şikayetim. bir problem olduğunda elbet dillendirilecek. bunu yazar da entry'sinin sonuna doğru belirtmiş. ancak kendi ile çelişkiye düşmüş. "şovenist değilim, duyarlıyım, hede hödö" kafalarında takılan bir adam hem olaylar esnasında ses kaydı yapmayı, hem de gelip ayrı başlık açmayı düşünmez. gider yurtiçi kargo başlığına, paşa paşa anlatır derdini. misal, benim de bir derdim var, benim de bugün sövmeye ihtiyacım var. gideceğim itiraflara veya söz konusu kurumun başlığına, paşa paşa söveceğim. "15 nisan 2014 lasvegascocugu'na yapılan orospu çocuklukları" diye başlık açmayacağım. velhasılı kelam, hâl böyle olunca "amacım ülkede bir şeylerin düzelmesi, -aynı tas aynı hamam- felsefesinin devam etmesini hazmedemiyorum" açıklaması pek samimi gelmiyor adama. inanın uludağ sözlük'te açılan "14.06.2011 karnımın acıkması" veya "31 nisan 2013 ziraat atm'nin yaptığı büyük şerefsizlik" gibi geyik başlıklar çok daha samimi ve işe yarar -evet, işe yarar- nitelikte. yani diyeceğim odur ki, şu sikindirik lümpen siteyi gözünüzde büyütmeyin. artık hiçbir şey eski kalitesinde değil. bugün

"kate upton'ın meme kanseri olması"
"ekşi sözlük yazarlarının otuzbirci olması" -evet, otuz ile bir birleşik..-
"erkeklerin bacaklarını açarak oturması"
"papatya çayı içen erkek"
"evlilik dışı cinsel ilişkide bekaret bozan erkek"

gibisinden gram zekâ unsuru içermeyen başlık ve entry ler havada uçuşuyordu. vaziyet böyle olunca..

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
http://galeri12.uludagsoz...94/eksi-sozluk_617624.jpg
orada bulunan moderasyon karılara bırak torpil geçmeyi, direk yalıolar ha.
götü kalkık, her şeyi eleştiren, entel, fularlı abi ablalarla dolu sözlüklerin babası. ha gözlüğü unuttum.
Ekşi sözlük ovası
Bildiğin troll yuvası.
zamanında volta atmak için, zaman geçirmek için kullanışlı olan ama moderasyon ekibi ve arkadaşlarını uçurduktan sonra kendini elit göstermeye çalışan basitleşmiş sözlük.