bugün

http://haber.sol.org.tr/m...hapis-talebi-haberi-77646
Sahibi ve bir kaç (40 küsür) yazara dine hakaret suçundan yalnızca 6 ay ila 1 yıl hapis isteniyormuş ! Az bile ! Direkt idamlık olmaları gerek hiç abartmıyorum.

Hadi idam kalktı , cart curt falan da 1 yıl ile 6 ay nedir aga ? Bare 20-30 yıl verde hadlerini bilsinler !
zırt pırt çaylak edildiğim site. her defasında da gidip yeni bir isimle hesap açıyorum da bu sefer ne oldu anlamadım. 67 küsür bindeydi sıra 1 hafta önce. şu an 5219 da. imana mı geldiler nedir?

not: uludağı bırakmam orası ayrı ama. buranın yeri başka şimdi allah için. bu kadar dangalak adamı nasıl tekrar bulurum ben?

edit: oha lan. 5093 olmuş. ekşi sözlük moderasyonu bayram da mesai yapıyor herhalde.
Kolay siler zor yazar eder.
Ancak 5 ay gibi bir sürede, üye olduğumu bile unutacakken çaylaktıktan yazarlığa erişmemi sağlayan sözlüktür kendisi.
yıllar sonra lütfedip üyeliğe kabul eden sözlük.

buradan uludağ yazarlarına selam eder orada görüşmek üzere demeyeceğim çünkü bir uludağ sözlük değildir gözümde.

o değil de zall`bak görüyorsun ekşi'den teklifler geliyor.
şu maaşımı da bir attır artık hamına.
uludağ sözlük'te bulunan 175 boyunda 92 kilo olan gözlüklü ve -2646 karması olan ağır bir trollü bünyesine katmış oluşum.

kendisine teşekkürlerimi şükranlarımı sunuyorum. bizi o trollden biraz kurtardı.
buradaki samimiyet orada yok gibi fakat spor, anket gibi kanallarıyla buraya göre daha derli toplu. uludağ yeni tasarım yapılırken kanal uygulaması kullanılabilirmiş.
(bkz: real mardin)
terbiyesiz ve alçak yazarları ile ünlüdür.
yaş ortalaması 16-24 olan sözlük eğer gezi parkına hakkında olumsuz bir şey söylersiniz makarnacı kömürcü hüloooğcü dinci yobaz şakirt beyinsiz salak orospu çocuğu olursunuz.
yaklaşık 6 aylık çaylaklık döneminden sonra bugün itibariyle yazarı olduğum sözlük.
uludağ sözlük gibi klavye kullanan herkesin yazar olamadığı bilinçli oluşum. tabi her iki sözlükte de istisnalar mevcuttur.*
eski birikimli, çok yönlü yazarlarının yerinde yeller esen sözlük. uludağ sözlük' de daha fazla birikimli yazar bulunmaktadır ekşi' den. altyapısında en çok bilgi başlığı ve entrysi bulunan sözlük olsa da, şu anki yazar birikimi ve entry doluluğu açısından uludağ ve itu sözlük karşısında herhangi bir üstünlüğü kalmamıştır.
yazar olduğum halde uludağdan daha az yazdığım sözlük. nedeni ise burada daha çok eğleniyor olmam,buradaki çoğu iyi yazarı takip etmem ve sohbeti harika olan yazarlar olmasıdır.
https://eksisozluk.com/entry/36069980

şöyle bir entrynin istatistiğe 4. sıradan girdiği sözlük.

- dünün beğenilenleri 50 entryden oluşmakta
- uludaki gibi 3-5 şukuyla girilmemekte
- aynı başlıktan 10 tane entry buraya girememekte (şimdiye kadar denk gelmedim, diğer sözlükler de yapsa keşke bunu)
- entry uzunluğuna dikkat

dünün beğenilenleri çokta skimizde diyenler, okuma fırsatı varken entry kasmaktan başka amacı olmayanlar...
eyvallah...
marjinal insan yuvası. chp nin yayın organı. milli ve manevi duyguları olmayan yiyip içip sikişmekten başka hayat gayeleri olmayan garip garip tiler var burda. herşeye muhalefetler. hiçbi siki beğenmiyolar. varsa yoksa seks içki. arada bir dine küfür etmeler. garip bi yer oldu çıktı.
burdaki samimiyet orda yok gibi biraz daha kasıntı sanki.
(bkz: reklam yuvası)
bugün itibarıyla uçurulduğum sözlük.bu da demek oluyor ki artık burada daha çok yazacağım.islamcılarla ve sosyalistlerle gayet iyi anlaşmama rağmen kemalistlerin kanına dokunduğum ve atatürk'ü eleştiren yazılar yazdığım için siktiri yedim.hiçbir ortam bu kadar baskıcı , hoşgörüsüz, anlayışsız, taraflı, gerizekalıca olamaz.zaten son birkaç aydır ekşi sözlük iyice sığlaşıp lağıma, bataklığa dönmüştü.benim yazdıklarımın on katını karşı görüşteki yazar sıçarlar yazmalarına rağmen torpilli oldukları için uçurulmadılar.eğer kemalist bir koyun değilseniz sakın orada yazmayın.
sözlüklerin abd'si.
(bkz: genelev)

(bkz: kerhane)
bazen şu yazıyı çıkaran site, yeter lan...

--spoiler--
büyük başarısızlıklar sözkonusu

merhaba. ekşi sözlük'te bizim test etmeyi unuttuğumuz ya da biliyor olsak bile düzeltmeye vakit ayıramadığımız bir şey yapmayı başardınız. bu yaşadığınız problemi kenara köşeye kaydettik ve ilgileneceğiz. bu arada siz ana sayfaya dönerseniz oradan hiçbir şey olmamış gibi devam etmeyi deneyebilirisiniz. eğer ana sayfa da yamulduysa sıçtık. çaktırmayın.
--spoiler--
kimim butonu zaman zaman çıldıran sözlük.
Eski etkinliğini yitirmiş sözlüktür.