bugün

2 yıldır yazar olmak için ara ara girip baktığım sözlüktü. 10 tanımımı girmiştim şimdi bugün baktım lanetli olmuşum. neden böyle oldu bilmiyorum ama güzel entryler girerek kalıcı olmam gerekiyor sanırsam. bugünün başlıklarına bakılırsa uludağ sözlük'ü de sikerttiği görülür yaptığı alımlarla.
2 yıl 1 aydır yazar olmak için uğraştığım lanet olasıca! sözlük. 3 gün önce girdiğimde bir de ne göreyim, silmişler. bu adaletin hangi sayfalarında yazıyor ey ekşinin akıllı bıdıkları. yazık...
http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=21264639

terbiyesizlikleri içinde barındıran.
kondüktör olayına girerek, bekleyen çaylakları sabırtaşı olmaktan kurtarmışlardır.
sadece meraktan şimdi üye olsam çaylaklıktan ne zaman yazarlığa geçebileceğimi merak ettiğim site.
filmler hakkında entry girilirken sürekli ve istisnasız her film için 'klişe' kelimesinin kullanıldığı sözlük.
(bkz: uludağ sözlük teki ekşi yavşaklığı)
her girişimde işte bunu düşünmemiştik diye bir ifade ile karşılaştığım sözlük. noluyo lan?
ansızın 18 bin küsürüncü sıradayken yazar olunabilen sözlük. noldu peki? bilmem. ama tek bildiğim ulu sözlüğüm candır, ilk göz ağrımdır, bebeğimdir.
bildiğin sözlük.
4 ayrı nick ile yazar olduğum sözlük. 3'ü eski, biri yeni. ama tamamını sözlük anarşisi ve sözlüğün a.q. için kullanıyorum.
(bkz: olaf yersen jansen)
ilk göz ağrım, benzemez kimse ona.*
son günlerde girilemeyen sözlük. köklü değişiklikler oluyor galiba.
an itibarı ile dön bebeğim butonunun çalışmadığı sözlük.
yaygın kanının aksine, çaylak entry'lerinin niteliklerine değil, formata hakim olunup olunmadığına bakılarak alım yapılır ekşi sözlük'e. o yüzden, sizi almadılarsa, ağlamayın buralarda, lütfen. komiksiniz çünkü.

o değil, şu yeni alımlarla uludağ'dan farkı kalmadı amına koyyim, yanarım buna yanarım..
gün itibariyle ''işte bunu düşünememiştik'' yazısından başka bir şey görülmeyen sözlük. yazar yapmadıklarını hiç mi almıyorlar acaba siteye.*
çaylak onay listesinde 35.000. sırada olan birinin 3 günde 32 bin'e ilerlediği sözlük.

günde ortalama bin kişi.
ssg'nin doğumgününe denk gelen büyük yazar alım gününden sonra, bariz bir kalite düşüklüğü olan sözlük. nasıl da belli ettiniz kendinizi..
2001 senesinden beri tövbekarı olduğum sözlük. ha keza dördüncü nesiller geldi işin tadı kaçtı be...

(dörtler 2001 de geldiydi diye hatırlıyorum yanılıyorsam affola.)
ktunnel ile girilen, ama normal girince ''işte bunu düşünmemiştik: 0 empty'' yazan sözlük. ayrıca bunun nedenini bilen varsa keşke paylaşsa dediğimdir.
an itibariyle ulaşılamayan ve muhtemelen saldırıya uğramış sözlüktür. saldırı için ilk akla gelen inci sözlük ama ona da ulaşılamıyor şu anda. nedeni büyük bir merak konusudur.
yaldır yaldır ulaşılan sözlüktür.
1.5 yıldan sonra beni yazar yapmış olan sözlüktür. ilginçtir hiç hayal ettiğim gibi bir heyecan uyandırmamıştır. fazla nazdan dolayı herhalde.
her zaman var olup ara ara ön planda, ara ara söylemlerin gerisinde kalsa bile sıkça küllerinden doğan sözlüklerin atası.
kardeş sözlüktür. bilgi paylaştıkça büyürün en büyük örneğidir.
son günlerde hızlı bir çaylak elemesi yapılan kutsal bilgi kaynağı. hayır bakıyorum sırama 26 bin küsürdeyim iki gün geçmiş bugün 23 bindeyim. var bişiler. hep böyle devam edin oğlum 1 aya kalmaz bende 1 yıllık çaylaklık sonrası belkim şirinleri bile görebilirim.