bugün

ekşi sözlük'ün kemal kılıçdaroğlu elinden ödüller alan ssg başkanlığında chp nin faziletlerinin anlatıldığı bir foruma dönüşmesi durumu.
farklı görüşlere ekşi sözlükte yer yok. demokrat, muhafazakar, dindar, ülkücü, kürt, liberalleri sevmiyorlar. chp allah chp de ekşi sözlük bitmiş be ssg abi. gerçi konseptin ırzına geçeli 10 sene oldu. ssg amcam anarşist, devrimci, muhalif, anti kapitalist falan derken cukkayı düzeltti. yahu bu adamların misyon adamı, dava adamı olduğunu falan savunan ahmaklar var onların halini garipsiyorum en çok.
ekşi sözlük bildiğin chp forumudur. bir de olaylı zamanlarda yasa dışı örgütlerin eylem planladıkları bir yer.
inanmışlar inanmamışlar umurumda değil de bir partiye bu kadar angaje olmuş anarşist bir yapılanma bana komik geliyor.
meşrebince takılıyor abiler. uludağ sözlük o anlamda daha özgürlükçüdür. cahil ama özgürlükçü, buradaki yazar çeşitliliği ekşi sözlükte mevcut değildir. ekşi sözlük farklı türde haşhaşilerin, niklerin arkasına saklanıp kişilik, düşünce ve insan onuruna suikast düzenledikleri bir ine dönüştü.
ama bu da özgürlükler kapsamında değerlendirilmeli diye düşünüyorum. tıpkı benim bu duruma tepkimi ifade etmem gibi.
bir şakirtin isyanıdır.
bir gerçek. ulu da akp ve şakirt forumuna dönüştüğü için herkes yavaş yavaş kaçıyor buradan. ekşiye sıra oluyor azıcık aklı ve kişiliği düzgün olan insanlar.. sizi sizden başka kimse istemiyor amk, sizde akepe sözlük açsanız da ulu da kurtulsa, sabaha kadar akapenizi ve padişahınızı övseniz orada..
uludağ sözlüğü akp forumuna devşirmek isteyen birinin ifade ettiği tepkidir!
(bkz: gezi parkı ile lobilerin olmayan ilişkisi) bir deli kuyuya taş atar 100 akıllı çıkarmaya çalışır, geziye arkasinda yahudi lobilerinin oldugunu soylemek yalanlar icerisinde yuzmektir.
Zall'ın ders çıkarması gerekir bundan. çünkü Yakında sadece 50 kadar akboy ve kendisi kalacak sözlükte.
uludağ sözlük moderasyonunun azıcık feyz alması gereken durumdur. zira burası da bildiğin akp gençlik kollarına dönmüştür. özgürlük falan hikayedir.
Ekşisözlüğün problemidir.
Uludağ sözlüğün böyle bir problemi yoktur.
istemeyen beğenmeyen siktir olup gidebilir. Özgürdür.
Doğru tespittir. 10 yila kalmaz ekşiye de ak günler gelecektir. Faşist chp ile mücadele artarak devam edecektir.
yanlış tespittir.10 yıl sonra ne olacağını nerden biliyorsun?diye sordurur.
ödüllü yağlı.
Doğru tespit. Hayatımda karşılaştığım en büyük orospu çocuklarının ilk 3ü ekşidendir. Farklı düşüncede olursanız ne trollüğünüz kalır ne de küfrünüz. 2008den beri ekşide de burada da yazarım hep söylerim ulu daha samimidir. Kaliteyi de 1 gecede bir kaç bin yazar uçurularak yükseltmek mümkündür.
sizde ak sözlük açsanız gitseniz burası da rahatlasa kasıyo olum ya gerçekten bak.
küfür etmemiş hakaret etmemiş üstüne üstlük bir sürü küfür ve hakaret yemiş yazarlarını ak partiyi savunuyor diye yazarlıktan çıkarıyorlar,

yani doğru önermedir,

ekşi sözlükte *allaha bile sövebilirsiniz, ama chp ve kurucusu hakkında konuşmanıza tahammül edemiyorlar, kendileri sözde özgürlükten yana ama onların çizdiği çember içerisinde kalırsanız.
aklınca ekşi sözlüğü onaylanan internet yasasına hedef gösterme çabasıdır. abilerinin o siteden haberi var zaten çocuğum, bu yalamadan bir aferim alamazsın, daha çok çalış.
ekşi sözlükte 3 farklı nikle 2002-2013 arasında yazarlık yapmış bir kimsenin fikridir. hiçbir yer ya da hiçbir şey kutsal değildir bu yüzden eleştirisi de normaldir. bunu ekşiyi kutsayan beyinsizler için söylüyorum.
ekşi sözlüğün sözlük olduğu zamanları bildiğim için bu işin farkında olmam kadar da doğal bir durum yok sanırım.
kafası çalışan falan demiş birisi ama ekşi sözlüğün yazar profilinin zeka ve kültür düzeyinin uludağ sözlüktekilerden pek farkı olmadığını düşünüyorum an itibarı ile.
ha 10 sene önce deseniz durur düşünürdüm. ama şu an ekşi sözlük chp nin goygoyunun yapıldığı vasat bir sitedir.
oraya gidin buraya gidin türünden faşizan kafasızlıklar okuyorum bu başlık altında saçmalamayın rica ediyorum. sözlük sahibi bu sözlüğe ak partiye oy verenler giremez ya da yazamaz demediği ve canım istediği sürece buradayım. zira özel mülkiyet fikrinden yanayım.
akpliler: oy verecek başka parti yok.

ekşiciler: eleştirecek başka parti yok.

sosyal bir durum.
şakobenlerin rahatsız olduğu durum.
dsp, tkp, ip'yi tanıtmak varken chp gibi siktiri boktan partilerin şakşakçılığını yapan yandaş sitedir artık ekşi sözlük. rezalet...
ekşi sözlük hep daha iyi derlerdi. doğruymuş. şimdi daha iyi anlıyorum.

aktroller rahatsız.
kesinlikle doğru bir tespittir.
görsel seçim zamanı ekşinin tam ekran melih gökçek reklamları yayınlamasıyla çürütülmüş önermedir.