bugün

Eksi oy almayı göze alıp, "yeter ki fikrimi duyurabileyim" düşüncesini benimsemiş kişinin hareketidir. genellikle misyoner ruhlu yazarlarımızın davranışıdır. özellikle islamiyet, ateizm, fethullah gülen, akp ve kürt açılımı gibi konularda yorumda bulunmak "eksileneceğini bile bile entry girmek" kavramına uygun düşmektedir.
düşüncesini kimseden korkmadan dile getirebilen yazar hareketidir.
en doğrusudur. eksiyi o kadar takarsa özgür bir yazarlık olmaz o.
o bir kuş
hayır o bir uçak
hayır hayır o süpermen.
delikanlılıktır.
(#7060277)

tanım: genellikle subjektif entryler girerken dusunulen ya da soylenen hede.
hiç bir şeyi takmadan, düşünceleri kusmaktır. ben öyle yapıyorum akp'yi aşağılıyorum ya da onunla ilgili diğer herşeyi.
eksi alcağımı bile bile yapıyorum bunu, işte ben böyle biriyim. *
(bkz: torrent sitelerine sahte dosya koyan piç/#6765186)

entrysidir.
düşüncelerinin insanalr tarafından eleştirilmesine katlanabilen, yaftalanma korkusu olmayan erdemli insanın yapacağı entry girme işlemi.
futbol konularında her zaman eksilenirsin.
sadece karmayı düşünmeden fikrini hürce ifade edenleri değil sırf eksi almak için ibneliğine kasıp insanın sinirini bozan, troll diye adlandırılan şahıslar da bu kapsama girer.
düşündüğünü cesurca yazmaktır. ama bakın 'cesur' diyoruz. başlık ya da entry sıçmak cesurluk değildir...
her yazarın değil, er yazarın işidir. aynı zamanda eksilendiği kadar artılanan entrylerdir bunlar.
(#7215407)
ni haha..
alışmış kudurmuştan beterdir.
(bkz: tam olarak bu)
korkunun ecele faydası yok mantığıyla yazan arkadaştır, insan eksi oy alıcam diye düşündüğü şeyi yazamıyorsa, zaten yazı yazmasının bir esprisi yoktur.
karma, oy gibi kavramları umursamayan, düşündüklerini yazmaktan çekinmeyen yazarların yaptığıdır.. tebrik edilesidir.
özellikle kürtler hakkında açılan hakaretvari bir başlığın altına bir kürt olmadığım halde insanlara karşı ötekileştirme hareketine tahammül edemediğim için içine girdiğim durumdur.
öleceğini bile bile dünyaya gelmek gibidir.
kısaca; (bkz: troll)
(bkz: eksi alıyorum demek ki okunuyorum ne mutlu bana)
yazarın karakterli olduğunun göstergesidir. karme delisi değildir. tepkilerden çekinmeden düşüncelerini açıkça söyleyebilir.
(bkz: cool adam) gibi yapmaktır.
'eksi dediğin nedir ki gülüm ben senin için artıdan vazgeçmişim' denilerek özgür düşüncenin yansıtıldığı eylem...