bugün

vay mınaaaaaaaaaaa donmuyo mu la bu kız dediğim kişidir.
O eteğin altına opak çorap giymeyi akıl eden kızdır. zira kalın çorapla mini etek harika ikilidir. tek başına seksi değil, sevimlidir de aynı zamanda.
kusura bakmasın ama aklı olmayan kızdır.
edit: hayır ama niye eksiliyorsun haksız mıyım? eksi 10 derece yahu dile kolay.
dışarda hava eksi 10 dereceyken kapalı bir mekanda mini etek giyen kız da olabilir. Hemen sokakta mı olacak yani. Ugg giymiştir ayağına, hem de ince çorap almıştır nano teknolojik üşütmez. Sokaktaysa çok büyük ihtimal rustur.
bide rüzgar vurduğunda ay amım göründü ay eteğim açıldı diye salak salak triplere girerler ya orda çıldırtırlar adamı zorla mı giydiriyolar a.k şeysini anlamadım.
içinde volkanik patlamalar gerçekleşiyordur.
artı 40 derecede mini etek giyse de bön bön bakıp ağzının suları akacak bir yığın kişinin olduğu kızdır.
-bunlar nasıl üşümüyor ya ben 5 kat giyindiğim halde üşüyorum?
-onların ateşi kendilerine yetiyo kızım!
şeklinde konuşmalara yol açan kızdır ; ibretliktir.
kuzey avrupa ülkelerinde yaşıyan kızlar için normal olan durumdur. eksi on derece bu bölgeler için sıcak olarak tabir edilebileceğinden gayet sık karşılaşılır.
teşhircilik uğruna ileride çocuğu olmama riskini göze alan hatundur.
eteğinin altına yün külotlu çorap giydiği için hem üşümemeyi hem de seksi olmayı bir araya getirebilmiş kızlardan biridir.
vajinal ısıtma sahibi kadındır.
havanın eksi 10 derece olduğu bölgede nem oranı azsa, hiçbir sorun olmadığından, testisleri donan erkekleri ısıtmak için amme hizmeti yaptığını düşündüğüm kızdır.
(bkz: içten yanmalı motor)
calışan motor soğumaz.
(#13003432)
(bkz: ateş seni çağırıyor)
allah yaratmıştır.
kızlarında bacaklarının altında onları sıcak tutacak bir doku bulunmaktadır.
ileride eksi 10 derecede mini etek giyen kızın olacağını bilen allah kızları bu şekilde yaratmıştır.
peşin not : her ne kadar şaka gibi görünse de, dişilerde öyle bir oluşum bulunmaktadır.
kızların yağ tabakası erkeklerinkinden daha kalındır. bu nedenle kızlar erkeklere oranla daha az üşür.
ama eksi 10 derecede de yok artık dedirtir. hele çorapta yoksa altında bişey demiyorum artık helal olsun denir ne denir.
onların altlarına giymiş oldukları çorap, bir rivayete göre bizim giymiş olduğumuz kot pantolonlardan çok daha fazla sıcak tutan bir durum sağlıyormuş kendilerine. o sebeple karda kışta donda kot pantolon giyilebilen her yerde o tarz bacakların etrafta olmasına şaşılmamalı bir durum söz konusudur.
"içten yanmalı motor" tabirini hak eden kızdır. aşırı ısınan yerlerin hava ile soğutumunu gerçekleştirmek niyetiyle mini giymiştir. diğer soğutma teknikleriyle ilgili bilgi edinmek isteyenler "kamasutra tecnicals" isimli kitaptan faydalanabilir.
kendileri kaşınmaktadırlar.
asosyal masturbatörlere dert olmuştur.
(bkz: içten yanmalı motorlar)
görsel

ben üşümüyorum sıcak kanlı biriyim mesajı vermektedir.