bugün

Bir an önce Mansur Yavaş'ı örnek alması gereken istanbul büyükşehir belediye başkanı.
desteklediğime 1000 kere pişman olduğum pkk sever.
aylık akbil harici yenilik yapmamış balon.
Destek vermediğime memnun olduğum vatandaştır. Ailemde ki herkes oy verdi sadece ben oy vermedim. Sebebi de benim siyasi görüşüme ters bir insan. Ne olduğunu (kendisinin) açık açık söylemiyor yani CHP den aday oldu fakat milliyetçi mi yoksa komünist mi takılıyor anlamadım. Kim olduğunu bilmediğim kişiye oy vermiyorum. Umarım istanbul için fon bulup beni, ona oy vermediğim için pişman eder. Muharrem ince iyiydi de o zamanda insanlar salaktı. (Şuan biraz daha akıllandık gibi) (Muharrem inceye kızanları anlamıyorum adam kaybetti ve kendini inzivaya çekip bir köşede oturdu ismail’e yazdığını ismail in televizyonda okuyacağınız tahmin etmemiştir.)
keşke istanbul'da yaşasaydım da kendisine oy verebilseydim.
iyi ki varmış da çomarlar buna saldıralım diye kılışdar'ı unuttular adam biraz dinlensin.
görsel
Az evvel twitter hesabından ibb nin yıllık 3200 tl olarak 30.000 öğrenciye burs vereceğini açıklamıştır.

Güzel icraat.
adam.
"istanbul'un tüm büyük ihalelerini canlı yayınlayacağız"

ihalelerde çok büyük oyunlar çok büyük paralar dönüyor. bu şekilde istanbulun kaymağını yiyen hırsız piçlere ağır bir darbe vuracak.

https://www.msn.com/tr-tr...li=BBpmdUa&ocid=wispr
Yakında patlar.
Döndü mü Londra’dan? Durum nedir?
Tüm muhalifler tek 1 seçim için Ekrem imamoğlu etrafında birleşme eğiliminde...

Akp’nin en büyük korkusu adım adım yaklaşıyor.

Bu eğilimi yıkmak için her yolu deniyorlar, deneyecekler.

Muhalif kesim oyuna gelmemeli...
Aslında şu an için laftan fazla yaptığı pek birşey yok.

Zaten olamazda bu kadar kısa sürede, ona hergün çelme takmaya uğraşan akp li takım varken.

Ama akp lileri zıp zıp zıplatması bile iyiki seçilmiş demek için yeterli neden.
hala çalışmıyor diyip hizmet bekleyen mallar var. bu adam belediye başkanı değil, 2023 cb adayı. hizmet istiyorsanız ankara'ya gidin.
ekrem başkan için cb adayı demeyin arkadaşlar. ak itler panik oluyor. tırım tırım eksilerini araştırıyorlar.
(bkz: #42453780)

Aferin dökülün işte böyle. Niyetinizi tıynetinizi böyle itiraf edin. Sahtekarlar.

edt: seni gidi ibiş seni. lafı gediğine yiyince hemen editleyip çevir kazı yanmasın mod on.
2023 te akp yi bitirecek adam. muharremi parlatmaları bu yüzden. allah belanızı verecek bu adam sizin.
muharrem ince istenildiği kadar parlatılsın.
başkansın, adamsın, hakkını kimseye yedirmeyeceğiz.
ayarı vermiş gene başkan:

"Sayın Cumhurbaşkanı, Mesela seçimden önce, ‘2040'a kadar hiçbir su problemi yok' dediği istanbul… Biz de sayın Cumhurbaşkanı'nın sözüne itimatla göreve geldik, ama öyle değilmiş. Ne yazık ki 3-5 aylık kuraklıkla sıkıntı çekebilir istanbul var..

bir işiniz de yalan olmasın sayın akp.
işte 50 yıl dediğin nedir ki. bir yılda geçiveriyor, sular bitiveriyor.

görsel
istanbula kuraklık getiren başkan.
(bkz: ekrem in 2040 da bitecek suları tüketmesi)
hakkında yürütülen sistematik dezenformasyona karşı bol bol ekrana çıkması gerekiyor. çünkü yürütülen algı operasyonuna inanan milyonlarca insan var. bu yüzden görsel medyayı daha çok kullanmalı, daha çok kendini anlatmalı. sosyal medyadan değil de insanın kanlı canlı kendini anlatması çok daha etkili.
SUYA YAptığı zam oranını yüzde 80'e çıkarmış olan başkan. sözlükte haber olmaması normal. akp'li başkan yapsa ortalık yıkılırdı.
%80 zam diye götlerinden element uyduran ispatla dediğinde de dili götüne kaçan yavşaklara her türlü ayarı veren başkandır .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar